За минералната вода с розов етикет?

  • 2 959
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Преварявах до преди 1 месец,сега давам изворна Девин.Знам,че минералната и изворната вода не трябва да се преварява.

# 16
  • Мнения: 351
Преварявах само първия месец.После по препоръка от педиатъра минах на Девин-розов етикет.Непреварена! Peace

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
До 9-я месец му копувах вода на "Гербер", после започнах да давам "Девин" розов етикет.
Нищо не съм преварявала.
Чешмяна вода използвам само за миене, много хлорирана, направо бяла...чак ми е гнусна...и като се замисля по какви ли тръби тече ми става още по-неприятно.

# 18
  • малкия град
  • Мнения: 127
"Минералната вода с розов етикет" е изворна, а не минерална. Чела съм, че минералите затормозяват недостатъчно зрелите бъбреци на бебетата. Може и глупости да говоря, но това ми е останало в главата и бягам от минералната вода като дявол от тамян  Embarassed, поне до годинка.

# 19
  • Мнения: 1 900
Розовия етикет е на изворната вода. Ползвам нея и я преварявам, смятам да преварявам до годинка Peace

# 20
  • Мнения: 1 195
На лекциите на 9месеца казаха че изворна вода на Девин може да се дава след 4 месец без да се преварява. Минерална след годинката.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.....за ужас за мен видях в ел. каната освен котления камък и ръжда...

Аз си слагам на печката по една купичка с вода и при нас е същата водата  Close .

По темата - от както сме се прибрали в къщи от родилното давам Девин розов етикет - не съм преварявала

# 22
  • Мнения: 2 131
Е, добре де, може да прозвучи глупаво, ама по какво да я разпозная, че е изворна. На Торн Спринг с розов етикет пише натурална минерална вода. Тя каква е - изворна ли?  Grinning
Тоест по логиката, че на бебета трябва да се дава изворна, защо на нея пише минерална. А пък уж ставала за кърмачета.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз преварявам но за сега чешмяна само!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 15 221
Е, добре де, може да прозвучи глупаво, ама по какво да я разпозная, че е изворна. На Торн Спринг с розов етикет пише натурална минерална вода. Тя каква е - изворна ли?  Grinning
Тоест по логиката, че на бебета трябва да се дава изворна, защо на нея пише минерална. А пък уж ставала за кърмачета.

На изворните води си пише, че са изворни.
Всъщност, повечето хора наричат всички бутилирани води "минерални", но не всички са.
Погледни този Сравнител& … 86;ди. Мисля, че въпросът ще ти се изясни.  Peace

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 10:31 от Vivi

# 25
  • Мнения: 2 131
Е, добре де, може да прозвучи глупаво, ама по какво да я разпозная, че е изворна. На Торн Спринг с розов етикет пише натурална минерална вода. Тя каква е - изворна ли?  Grinning
Тоест по логиката, че на бебета трябва да се дава изворна, защо на нея пише минерална. А пък уж ставала за кърмачета.

На изворните води си пише, че са изворни.
Всъщност, повечето хора наричат всички бутилирани води "минерални", но не всички са.
Погредни този Сравнителен тест на Български минерални води. Мисля, че въпросът ще ти се изясни.  Peace
smile3525

# 26
  • Мнения: 9 973
минерална ползвам Peace

# 27
  • Мнения: 1 062
Първата седмица преварявах чешмяна, но както и другите казаха получават се едни бели парцали вътре, затова започнах да давам Девин изворна, но винаги я преварявам. Аз пък знам, че не добре да се преварява само минералната, а за изворната не е проблем.

# 28
  • София
  • Мнения: 672
Да не пиша нова тема да ви питам!!!
Знаете ли този флуор, който слагат във водата дали изчезва с преваряването? Ако не не е ли по-добре да даваме изворна вода?

# 29
  • Мнения: 508
Е, добре де, може да прозвучи глупаво, ама по какво да я разпозная, че е изворна. На Торн Спринг с розов етикет пише натурална минерална вода. Тя каква е - изворна ли?  Grinning
Тоест по логиката, че на бебета трябва да се дава изворна, защо на нея пише минерална. А пък уж ставала за кърмачета.
На Девин с розов етикет си пише, че е изворна на етикета PeaceАз само такава купувам...

Общи условия

Активация на акаунт