Засмяна НОРВЕЖКАТА дружина посрещна Новата година! - Norge 18

  • 15 904
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 977
Като стана въпрос - Бебищайн някой чувал ли я е напоследък?

Марийо, сериозно ли?
И какво ти обясняват?
А как стои чисто теоретично въпросът с детските и майчинските?

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 16:26 от mishelle

# 76
  • Мнения: 515
Теоретично -подаващ молба в НАВ. Обещаваш да стоиш 1 година, те ти обещават да ти преведат другият месец пари. И после съвсем не-теоретично почваш да чакаш!
Днес за 4-ти път се опитахме да регистриране Фифо и пак не успяхме.

Моля, някой с повече опит в Норвежката зима да ми даде идея от къде да си купя стабилни обувки! Дупето ми е тъмно синьо вече! Embarassed

# 77
  • Мнения: 977
Marjo, много ми е весело като те чета.  Laughing

Все така духовита макар и с насинено дупе...  Sunglasses

# 78
  • Мнения: 1 062
Форума стачкува нещо при мен.....
Първо да благодаря на Деата за информацията.....
После да повторя на Марйо,че не й трябват обувки, а бродер-и Laughing
Едно огроооомно честито на Милва Hug
И после за сега - днес , при цялата лудница, имах един много весел момент Simple Smile Обикновено ме питат откъде съм поне веднъж дневно, та това отдавна не ми прави впечатление. Днес обаче ме попитаха директно дали съм шведка или финландка #Crazy При което аз за малко занемях Laughing За пръв път се случва да сбъркат толкова Joy

# 79
  • Мнения: 200
Честито,Милва!  bouquetДа ви е жива и здрава щерката! newsm51

# 80
  • Мнения: 3 674
Милва,честито ти щерка!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Много е красиво името с което сте я дарили!  Heart Eyes Да ви е жива и здрава и да порасне  красива  и умна девойка!


 И чакаме снимки на Изабелла  Blush

Марйо...как така 4 месеца си чакаш детските... ooooh!  Егати и системата...в шок съм Rolling Eyes Защо не може да регистрирате Фифо... newsm78

# 81
  • Мнения: 2 786
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МИЛВА Simple Smile
Да е жива и здрава малката Isabella и много да слуша мама и тати Simple Smile

 Hug  bouquet newsm51

# 82
  • Мнения: 3 674
.........
Обикновено ме питат откъде съм поне веднъж дневно, та това отдавна не ми прави впечатление. Днес обаче ме попитаха директно дали съм шведка или финландка #Crazy При което аз за малко занемях Laughing За пръв път се случва да сбъркат толкова Joy

ркб....беше весело да прочета това Joy
Обаче  ти верно приличаш малко на финдландка... Blush Heart Eyes Hug Определено не приличаш на българка... Grinning

# 83
  • България
  • Мнения: 1 090
  bigdance2 newsm30 stork-girl 1stroller

Откога чакаме тази новина.  LaughingHug

Милва,4естита ви принцеса Изабела  bouquet  bouquet  bouquet

Да ви е жива, здрава и красива и да ви слуша!На теб бързо възстановяване и много щастие! Hug





# 84
  • Мнения: 119
ЧЕСТИТА  ТИ  ДЪЩЕРИЧКА  МИЛВА !  ДА Е ЖИВА  , ЗДРАВА  И  МНОГО  ЩАСТЛИВА !   newsm51  party006

Милва много се радвам,че раждането е минало безболезнено , много се радвам за теб ,още веднъж честито !   bouquet
Rkb,малкия с много хубаво име !  Grinning Да е жив и здрав !
Mishelle ,много ми е жал за сладурчо,да но бързо да се оправи  Hug а лепенките за температура се казват  Cool Patch.
Норче,не се притеснявай има време да си пием винцето заедно  Joy ако е рекъл Господ ще дойдем,имаме и други планове сега и не знаем
на къде да поемем,нали знаеш,че понякога човек е на кръстопът и не знае какво да прави  Thinking,но ще видим.

# 85
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ЕХАААА, чЕСТИТА ДЪщЕРИчКА МИЛВА, ДА Е ЗДРАВА И СЪПРОВОДЕНА ОТ щАСТЛИВА ЗВЕЗДА.
И както Винцето каза, чакаме снимки  Grinning

И ти ли бе Сватя  ooooh!. Мен след дълго чакане ме уведомиха, че сега на 28- ми ще ми ги изплатят всиките наведнъж  Party. Ама да не ти казвам и аз колко нерви хабих, че както бях подала молба, така се оказа после, че не съм в системата дори и чудно как, като съм си регистрирана във фолке регистър. Ама то Норвегия е страната на черните дупки  Crazy Crazy

Иначе за обувките и аз като Ркб шях да те съветвам да си купиш б....(забравих думата, аз им викам шпайкове  Embarassed)

А наздраве, мъжа ми ме остави- отиде си при лзбовницата- един червен таралясник марка Опел, та си сипах една реакийка със салатака, да отчета понеделника.

# 86
  • Мнения: 3 674
...
А наздраве, мъжа ми ме остави- отиде си при лзбовницата- един червен таралясник марка Опел, та си сипах една реакийка със салатака, да отчета понеделника.

 Joy Joy Joy Ремонт ли ще и прави на любовницата... Joy Така е който ходи с дърти любовници....ша ремонтира.  hahaha  Преди и аз ги сменях любовниците на всякака 5 година... hahaha Ама сега  моя любовник е съвсем млад 2007 година че даже е  и пикантен Joy  "Kia Picanto"...малко са му малки размерите ... Crazy...та може да се наложо да го сменям скоро . Но за сега съм доволна от него...нищо че е малък Mr. Green Joy

# 87
  • Мнения: 72
 stork-girl  Честита дъщеричка на Милва, много да ви радва   ylinfant

# 88
  • Мнения: 1 294
Честито Милва, Добре дошла на този свят на Малката Изабела!

А я кажете кой каква кола харесва, че съм на тази тема и умувам.
Марйо, бобченка, не ми е ясно не мога да си представя защо ви мотаят толкова. Явно нямате изтерзан и безпаричен вид и те не се зорят  Wink
ркб, не е лошо да те сбъркат за разнообразие така, явно говориш много чисто вече и само си мислят, че е особен диалект.
Мишел, детските градини още са си по 2400НОК за цяло място  плюс евентуално нещо за храна. За дете между 1 и 3 години, което не ходи на градина получаваш 3,600НОК надявам се че няма изклювения, не съм чувала за такива. 980,- са детските за всички деца.

# 89
  • Мнения: 2 786
Палачинке, аз съм "ЗА" Аудито Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт