Съпруги ,чиито мъже пътуват - 3

  • 30 247
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
момичета, не пиша , но Ви чета редовно

Е , защо така? Дай инфо за теб , мъжа ти , поне да те впишем в редиците ни.  Hug

Ще замоля Олинце и Данчето да напишат за съпрузите като к'во работят? Мерси предварително.  Blush

# 31
  • Варна
  • Мнения: 447
valqdenis  Валя от Варна
съпругът ми е 3-ти механик в Wind Star

# 32
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Момичета , оформих темата. Вижте първата страница и ако има забележки казвайте.  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 14 672
yovanka-Ваня от София.
Съпруга ми е шофьор на ТИР към софийска фирма.
Разбойници-Ана-Мари и Стоян-април 2003 и 2007

# 34
  • Мнения: 74
Добро утро!
Оформлението е страхотно babka_jabka !!!
Моят човек е стюард на газовоз!
С цялото си сърце и душа се моля скоро в отчета на нашата тема да има нови майчета!!!
(стискам палци...  Wink )
Спорен ден на всички и давайте петъчно!

# 35
  • Мнения: 1 715
Добро утро момичета черпя по едно  Coffee
Включете ме и мен:
valq_78-Валя от София-Казичене
съпруга на шофьор на ТИР
Деца-Димитър-06.04.1997
Анита-20.04.2002

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 08:51 от valq_78

# 36
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета!  kaffeetrmker_2 Имам питане.  Crazy
Да включвам ли и децата в списъка или така е добре темата? Понеже в аватарите на всяка мама има и децата, та затова да питам.  Hug

# 37
  • Мнения: 1 715
Според мен така е добре иначе ще стане много претрупано,но нека и другите да кажат какво мислят.

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И на мен ми харесва така.

Бабо жабке, мен няма къде да ме пъхнеш, нито при моряшките нито при жените на шофиращите мъже ....
Мъжа ми работи към строителна фирма по света....така, че и аз съм "самотна" майка.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета,
Поздравления и от мен за темата!  bouquet
Записвам се и аз.
deni_tsoneva - Деница от Шумен.
Съпругът ми е механик в БМФ.
Имаме едно слънчице /за сега/ - Траян, роден на 15.12.2002 г.

# 40
  • Мнения: 71
Хайде и аз да се разпиша.
МаМа На Жени-Боряна от София-мъжът ми е шофьор на ТИР към софийска фирма.
Имам си две гарджета-Жанет-23.03.2004г. и Мария-24.10.2007г. Hug

# 41
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Айде и аз в отчета:
Angel^wings- Мария от Варна
Съпруга ми е рулеви към БМФ.
С едно детенце-Габриела на 1г и 2м

# 42
  • Мнения: 74
Съпруга ми е рулеви към БМФ.
И моят мъж беше рулеви, но го свалиха от длъжност заради проблеми с гръбнака  Sad ... наистина ли е толкова трудно влизането в БМФ?! Имам впечатление, че условията са по-добри!!!

# 43
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Данче,до колкото аз знам в момента в БМФ има дефицит на рулеви, така че момчето ти ако иска може да подаде молба.Дано да стане.
По моя преценка по добра фирма от БМФ няма.Преди да се оженим съпруга ми работеше в една частна варненска фирма.
Едно че колегите бяха изтърсаците на корабоплаването....кой песнионер, кои алкохолик,капитана 72 годишен...И от друга страна работата беше убийствена.Събирали са му се 3 дни само с 5-6 4аса сън, а за кораба какво да кажа освен че беше някаква 30 годишна ладийка, която хич не е за плаване....дори малко преди да слезе кораба се подпали....  Tired
Парите бяха мизерни, осигуряване няма...а в БМФ ясно...заплатата ти е сигурна, валутата приемлива, осигуровки на 6...синдикатите са просто на място....имаш ли нужда винаги са до теб.
И най-хубавото е че целият екипаж, за сега са българи......има с кого една приказка да си кажеш.


# 44
  • Мнения: 74
... ехх как да ги подаде като чак май се връща?! И мен точно тази сигурност ме блазни, него също! Всичко, което спомена за бившата частна фирма го има и при нас за съжаление! Ами ще му кажа, но едва ли може да се направи нещо в момента?!
Благодаря ти  Wink

Общи условия

Активация на акаунт