Януари дойде изведнъж, ще видим кой е с мацка, кой е с мъж

  • 15 087
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
  Кафява мечка,аз свалих 7кг с раждането и имам още 13-15 кг Embarassedмай...ама си ходя с бремелинските дънки-то не че ходя някъде,ама се прибрах от болницата с тях.И мисля ,че може би 1-2 свалих сега у дома,но пък забелязах как ми намаля млякото днес-и сега и аз папкам здраво Flutter
 Верно как броите 2-2.5 часа? Аз ги броя 3,но от начало на хранене до следващо начало-така днес направи 4 часа без храна.

# 16
  • Мнения: 0
Запис и от мен  PeaceАз  с нетърпение чакам моето бебче,минаха 2 дена от термина ми а още няма нищо Cry

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Да се запиша  Grinning Чудех се що никой не пише, пък то нова тема  ooooh! По-късно ще пиша пак

# 18
  • Мнения: 76
Здравейте и честито  на всички  нови мами!! Да са им живи и здрави рожбите!

Днес бях на преглед с нагласата че до ден два ще напъваме,  но уви - с тая свежа плацента и неомекнала шийка може да си откарам  до пролетта.  Явно  ще мятаме таткото  по няколко пъти на ден.  
За хемороиди  ми помогна долопрокт, не че са се прибрали  но поне се посвиха и не пречат.
Кристина явно  може да ни зарадва с новини - нещо  не се вижда.
Някой нещо да знае за бащинските?

# 19
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте момичета. Аз се завърнах, с малката Сияна в къщи. Мисля ,че и двете сме добре, но нямам много време да пиша подробно и да чета сега. Стана така ,че точно вчера и днес се гледаме съмички и съм много притеснена , защото не знам какво трябва да направя и как. Мъжът ми е още по-същисън, но тоъ поне през деня е на работа.

Искам да попитам мамите , родили със секцио- чувствам си корема като чужд , един такъв изтръпнал и нечуствителен. дали е нормално или не.  Докторът ми за съжаление замина за чужбина до другата седмица и не знам дали всичко е наред.  #Crazy #Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 366
juju1 Мисля, че близо до сряза е нормално. Май и при мен беше така, но се оправи.

Някой да знае коя сладкарница прави торти-подарък за новородено? Е, не за него  Laughing Иска ми се да почерпим в детската градина на каката, когато ни сполети щастливото събитие, но ми се иска самата торта да си каже какъв е повода. Нещо от сорта на щъркел, носещ бебе или само бебе. Някакви идеи?

# 21
  • Мнения: 254
Debi "100 гр. сладки" правят всякакви форми торти и са много вкусни.
Аз да кажа, че през нощта не спя защото ме болят яйчниците явно много вече ме притиска БЕБАТА голямата, иначе като цяло съм ок. Чакам вторник да се разберем с докторката как да се ражда. Подготвям си чантата постепенно и това  е при нас.
Лека вечер на всички бебета и мами.

# 22
  • Мнения: 256
Привет, минавам да направя един бърз отчет след днешната консултация - разкритие 1 см, което си е направо нищо.  На консултация отново в понеделник, ако до 23-ти не родя, индукция. Не мога да си представя до 23 -ти да се лангъркам така с това коремище, но докторката каза, че изглеждам все едно ми е конфортно, което за нея означава, че бебето още не е тръгнало. А, и вчера имах цели 3 контракции - това е постижение за мен. Ако три контракции правят 1 см разкритие супер, но допускам, че и т.наречения секс е изиграл някаква роля, защото без да правя признания, докторката сама ми каза да продължавам със секса.

Честито на Сънибъни и Лейди Иви!

# 23
  • Мнения: 374
Тази вечер ми се струва, че е много ниска активността. Може би утре ще има още бебешки изненади:)  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 325
Здравейте отново Simple Smile Аз както вчера досега обикалях из огромният ни търговски център, купих една чанта дрехи за беба и още толкова за мен Simple Smile та се оправдавах пред моя , че един път в годината е намаление  и наистина сега си струва да се пазарува за цялата година отностно кг аз ще съм плюс 12 кг , все още влизам в някой стари дънки, защото корема си го нося доста високо а повечето ми дрехи са с ниска талия, така че като си пазарувах тези дни си купувам същите размери както преди бременноста Simple Smile
Някой пита за хемороидите, леле тази нощ не можах да спя Sad излязал ми е един външен  Cry направо ужасна работа, но от днес започнах да се мажа с някакво френско мехлемче, дано помогне Praynig
Имам още три дни до големият ден Hug Отностно свижданията в клиниката където ще раждам може да идват посетители по всяко време до 22ч и всеки може да вижда бебка защото нали ще е при мен, може би ще карам посетителите ми да слагат маски заради беболина Grinning

# 25
  • Мнения: 26
Честито на Мишок, Сънибъни и Лейди Иви!   bouquet  bouquet  bouquet
Аз днес съм вече по-добре и на мен ми писна с тези сериали, че почнаха и нови,  но вече спирам да се заглеждам че то и баба ми не ги следи толкова.  #Crazy #Crazy
вече нямам търпение да се простя с хипопотамското си тяло, и да си видя малкото съкровище а и тайно ми се иска да сложа тесни дънки, тънки токчета и хайде на дискотека,  Embarassed Embarassed
и аз нямам признаци за раждане, освен хаутични контракции от време на време, само дето краката ми  отекоха като на 200 кг слоница #Cussing out
Успех на мамите, които утре ще напъват !  baby_neutral

# 26
  • Мнения: 1 325
irina_a днес е родила момиченце, 3990гр, 53 см . Родила е със спешно секцио след шестдневен престой в патология и 30часа в предродилна Hug Да и е жива и здрава бебка и бързо възтановяване на мама Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 366
Bibun Благодаря ти  bouquet, ще проверя /ако татето ме придружи/. В сайта им има малко торти; щеше ми се да я видя, вместо да ходя да проверявам, но май няма как... Важното е, че има решение.

Честито на irina_a! Да са живи и здрави, бебчо да расте, а мама да се възстановява бързо!

# 28
  • Мнения: 26
Честито на мама irina_a! Да са живи и здрави, бебчо да расте, а мама да се възстановява бързо!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз чакам някой да пише в старата тема и чак сега поглеждам тази:)
Днес ходих до работата и влезнах в джинсите които носех преди да забременея:)Е имам си корем,но явно излишни кила не съм качила,като се има предвид ,че за 9 месеца качих 6кг,май по скоро аз съм отслабнала,а бебето е тежало:)
Анджи по натам може да се разберем да се разхождаме заедно в парка,както гледам и по-големите дечица могат да си допаднат в игрите:)

Общи условия

Активация на акаунт