Събирам мнения за ЧДГ "Чудната къщичка" в Люлин 2

  • 8 501
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
И аз да се включа, макар да нямам лични наблюдения. Чух две лекарки в поликлиниката да говорят за тази градина. Едната се интересуваше за внучето си, а другата очевидно имаше дете, което я посещава. Много суперлативи каза за персонала и грижата за децата, сестрата и била позната, грижели се отлично за децата, много занимания, всички деца се адаптирали бързо, храната била добра.

Мойто момче догодина ще тръгва на градина и сигурно ще пробваме и там.

# 16
  • Мнения: 29
Мами,   Simple Smile
Днес бе първият ден на мъника в "Чудната къщичка".  Joy
Цял ден не бях на себе си от емоцията - ние с него се разделяме за първи път за повече от час от както с е родил. Цял ден ми текат сълзи от очите и ми се привиждат какви ли не черни сцени Whistling Държах си мобилния телефон в ръка и чаках да ми се обадят, че много реве и да отида да си го прибера. На края не издържах  и отидох да си го взема още в четири и петнайсет ooooh!
Явно напразно съм се притеснявала!! Като влязох, всички вече бяха хапнали следобедната закуска и пееха в стаята за игра. Сина ми в първия момент дори не ми обърна внимание Blush, усети се след близо минута, че съм там!! Което направо ме разби!!! Joy Направо съм във възторг от лелите там.  HugЕдинствения проблем е бил, че не е ял цял ден. Но за сметка на това в къщи яде непрекъснато от пет до девет часа. Накрая се изака, изкъпах го и ми заспа в ръцете докато му обличах пижамата Party Утре сутринта предполагам, че ще е най-трудното, защото днес не знаеше какво му предстои, но утре вече ще е наясно. newsm78
При вашите дечица как е минал днешния първи ден в "Чудната къщичка"?

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 22:54 от Стечи

# 17
  • Мнения: 181
Стечи, и на моя син вчера му беше първи ден. Даже се запознахме със Стефи. Денят и аз го прекарах като теб, с телефона в ръка и скачах на всяко позвъняване. И ние не сме се делили, за две години само за две нощи е спал при мама без мен.
Казаха ми, че е ял, той не страда от липса на апетит. като са легнали на обяд е взел да хленчи за мен, но е заспал и като са станали е плакал за мен. Та така и го заварих мрънкаш за мен. Но даде целувки на всички и каза- уте пак пи Уми- тоест утре пак при Руми.
Успех на малките, дано да свикнат бързо.

# 18
  • Мнения: 4 877
Мили мами,
заповядайте в нашия "КЛУБ НА РОДИТЕЛИТЕ, ориентиращи се към ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ДЕЦАТА СИ"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281630.0

и гласувайте  в  новата ни  анкета "АКО ТРЯБВА ДА ПРЕПОРЪЧАТЕ НА ПРИЯТЕЛ ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА, КОЯ ЩЕ ПОСОЧИТЕ?".

В клуба има много инфо за ЧДГ, ЧУ и въобще за частното образование в БГ и по света.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 936
Ние сме за пети ден вече в "Чудната къщичка".
Много съм доволна, малката се адаптира много бързо там, харесва й, имат доста занимания, танци....а отношението на лелките е перфектно.
Дано и занапред да бъде всичко така   bouquet.
Единствено ме притеснява транспорта, уж щеше да има такъв от 1 април, после от 7 април, а сега стана ясно, че още не се знае кога точно ще има защото все още се търси кой да вози децата.
Засега всичко е ОК тъй като все още съм си у нас, но като тръгна на работа няма да мога да я водя и тогава става сложно, да не кажа невъзможно  Confused

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 09:40 от Lodsi

# 20
  • София
  • Мнения: 67
моето момче ходи вече 2м и съм много доволна.Екипа е много добър и той ходи с огромно желание иска дори в събота и неделя.Радвам се че избрах тази градина.

# 21
  • Мнения: 7 821
Момичета, това да не е "отчетна тема" на въпросната градина? Защото такива няма и няма да има!
Темата е за мнения за въпросната градина. Всички лични разговори, инициативи и др., Моля, чрез ЛС, Скайп, БТК и т.н.
Весел ден!

# 22
  • Мнения: 912
Момичета, това да не е "отчетна тема" на въпросната градина? Защото такива няма и няма да има!
Темата е за мнения за въпросната градина. Всички лични разговори, инициативи и др., Моля, чрез ЛС, Скайп, БТК и т.н.
Весел ден!
Аха, благодарим Ви все пак за изтриването на излишните мнения- къде да си отправим "отчетните" запитвания и впечатления тогава? Намирам, че някои постове не следваше да бъдат изтрити, но това не ми е работата, нали (денят ми сега наистина е вече весел). Разбирам, предпочитате да има хиляда теми за едно и също нещо и хората да продължава да ги мързи да си пускат търсачката...

# 23
  • Мнения: 7 821
Не дължа обяснения, но ще го дам на добра воля. Изтрила съм само мнения от типа "и моя плаче", "вече не плаче", "не се притеснявай ще спре да плаче", а и "на добър час", както и последното във връзка и някаква инициатива за закупуване на пързалки.

Разбирам, предпочитате да има хиляда теми за едно и също нещо и хората да продължава да ги мързи да си пускат търсачката...
При всяко положение не предпочитаме да има 1001 "отчетни" теми по градини. Къде ще му излезе края, ако всички от тази тема си пуснат по тема за градините?!?

Общи условия

Активация на акаунт