как разнообразявате ежедневието си?

  • 2 871
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
С форума. То друго няма:) Или каня приятелки на гости.
И аз така. На мен много си ми харесва, чаках тези месеци с такова нетърпение, омръзнало ми е до болка динамичното, напрегнато ежедневие на работа. Сега съм щастлива.
  Това все едно аз съм го писала.

# 16
  • Мнения: 403
ами то май всички сме така Simple Smile.Чакаме да ни огрее за разходки Simple Smile
newsm10

# 17
  • Мнения: 4 406
с форум, гости, чистене и пренареждане на гардероби  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Нямам време да скучая, винаги си намирам работа, даже имам повече, отколкото мога да свърша. Харесва ми, обаче - не се занимавам с идиоти по цял ден, поработвам като излезе нещо, разполагам с времето си, общо - взето.

# 19
  • Мнения: 1 479
С форума и много сваляне на филми и музика от нета.

# 20
  • Мнения: 961
С форума. То друго няма:) Или каня приятелки на гости.
И аз така. На мен много си ми харесва, чаках тези месеци с такова нетърпение, омръзнало ми е до болка динамичното, напрегнато ежедневие на работа. Сега съм щастлива.
  Това все едно аз съм го писала.
Макар че още не съм родила, и аз се чудя с какво да запълвам ежедневието си, защото съм в болничен заради проблеми с бременността. Всичко цитирано по-горе ми помага. И аз чакам хубавото време, за да започна пак да излизам на разходка, преди да се отдам изцяло на малкото същество в коремчето. Grinning

# 21
  • sofia
  • Мнения: 482
Напълно те разбирам! Ами каквото е студено, то пак може да се излиза, е не няма да е като в топлите дни, но все пак. Зимата си е тягостна на всеки...
А и нали ти е първо детенце - нормално е да имаш такива чувства. Чакай само да тръгнеш на работа, детето да ти го гледа накой чужд човек  , да се разкъсваш между работни задължения, намусени шефове, неоправена къща, сърдит мъж , че няма пак нищо сготвено, мрънкащо детенце, че има нужда от вниманието на мама, картинката се утежнява ако то е и болничко, а ти трябва да си на работа... и т.н и т.н. ще си мечтаеш за сегашното време. А то лети толкова бързо...

Така че, споко, само след 2 месеца пак ще изгрее слънцето и ще видиш нещата колко ще се променят.
И на мен ми ги говореха едно време такива, ама докато не ти дойде на главата - си викаш - НЕ, аз съм различна!

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Нямам време да скучая, винаги си намирам работа, даже имам повече, отколкото мога да свърша. Харесва ми, обаче - не се занимавам с идиоти по цял ден, поработвам като излезе нещо, разполагам с времето си, общо - взето.

Даа  smile3521 smile3521

# 23
  • Мнения: 566
ходим си на гости с още няколко мами или в едно заведение, което е мн голямо и по обед няма хора. излизаме навън, когато е подходящо. и форумът, разбира се

# 24
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
И аз съм като повечето мами- имам ли свободно време чета във форума, въпреки че за съжаление имам многооо малко свободно време! Sad Докато таткото се върне от работа сме си самички с малчо и....през това време трябва и да изчистя и да сготвя и да гладя.....не е много лесно, но....пък всички сме така:) Та нали за това сме горди майки Simple SmileДобре че мъжете вече не са като едно време- моят като си дойде и поема моите задължения-ако не съм свършила нещо,той го прави:)

# 25
  • Мнения: 1 029
с някои от майките  на дечицата,които са на възрастта на дъщеря ми станахме много близки и обикновено сме заедно и ни минава времето...
ина4е във форума,на лекции от време на време Laughing
и естествено обичайните задължения.....

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 22:51 от venny_b

# 26
  • Мнения: 2 131
Във форума, както и с виртуално разговори. Освен това, си възобнових едно позабравено хоби - да бродирам възглавници. Когато майка има възможност, викам я да гледа детето и излизам. Понякога се виждам и с приятелки.
А, и гледам филми.

# 27
  • Мнения: 2 677
Не съм усетила скука в ежедневието си. Интернета беше един огромен и необятен прозорец към света, така че забавления си намирах достатъчно.

# 28
  • Мнения: 385
Здравейте Мами!Най-хубавото нещо в живота ми се случи,когато се роди синът ми.До тук добре,ама не съм предполагала колко трудно е да седиш затворен,особено когато е студено и да гледаш детето си.И това всеки ден-едно и също...чистене,готвене.Направо се побърквам.Има дни ,в който не мога повече така,обзема ме една депресия.
Та въпроса ми е как си разнообразявате ежедневието, когато си седите в къщи?

С плетене на чорапи на една кука Mr. Green...
А иначе сериозно - на мен все не ми стига времето да си изчистя и оправя къщата от тоя форум Laughing. Мъжа ми като ме види на компа и ми вика "пак ли bg-mamma, аман..."

# 29
  • Мнения: 385
В подфорум "Хоби" има интересни идеи за запълване на времето.

Общи условия

Активация на акаунт