Има ли недосегаеми мъже?

  • 7 892
  • 202
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 447
Не, не е това темата. Не те упрекваме, че не си разбрал, просто ти казваме, че не си .  Hug

Всеки на някого не може да устои. Разбираш ли? Ти може да си недосегаем за една, но за друга да не си. Тогава автоматично попадаш в графата (единствената) на ДОСЕГАЕМ мъж.  Peace

Ако си недосегаем за всички жени, значи си гей.

# 121
  • Мнения: 17 416
Интерсна логика имате. Почти ме убедихте. Но, на този етап мъжът на Тополинка си остава недосегаем за вас. Докога- никой не знае.

# 122
  • Мнения: 4 447
Интерсна логика имате. Почти ме убедихте. Но, на този етап мъжът на Тополинка си остава недосегаем за вас. Докога- никой не знае.

Тук не става дума за нас. А за изобщо.

# 123
  • Мнения: 57
 Joy Забавни сте. Понеже животът е шарен, а мъжете са част от живота- логично е да има недосегаеми такива. Кой както разбира недосегаемистта. А това дали ни касае  и до каква степен е друга песен.

# 124
  • Мнения: 5 393
Докога- никой не знае.

Именно. За сега е недосегаем(според Тополинка), но не завинаги(е, всъщност ще е страхотно ако останат влюбени до степен "недосегаемост" за такъв период от време).

# 125
  • Мнения: 2 196
Но, на този етап мъжът на Тополинка си остава недосегаем за вас. Докога- никой не знае.
Това е абсолютно вярно.
Всеки е недосегаем,когато е влюбен.Сигурна съм,че и Тополинка е недосегаема.На този етап. Simple Smile

# 126
  • Мнения: 3 423
Големи сте скочубри, защо сговняте на момичето
съня, а, оставете да си стигне само до истината.
Това е като една майка да обяснява на дъщеря си
какво е раждане, някой да обяснява на две сестри
какво е да имат брат и т. н. Е, няма как това да бъде
капирано, трябва да се изживее. Нека приемем, че
на етап 19-годишни влюбени доста неща са нереални
дори и за най-богатата фантазия. Нека след години пак
размразим тази тема и проучим каква е съдбата на тополинчо.

# 127
  • Мнения: 5 393
Лиске- права си Peace

# 128
  • Мнения: 1 072

До сега не са ми отказвАли. 

 Peace Два, 2, два пъти. Разбиха ми студентския живот тия гадове. Дето Борис твърдеше, че като попиташ мъж директно / почти / "Иска ли?", той нямало начин да ти откаже. Таратанци. Ходя си клета и отблъсната и немам самочувствие за нищо.  Grinning

# 129
  • Мнения: 3 423
До сега не са ми отказвАли. 
Peace Два, 2, два пъти. Разбиха ми студентския живот тия гадове. Дето Борис твърдеше, че като попиташ мъж директно / почти / "Иска ли?", той нямало начин да ти откаже. Таратанци. Ходя си клета и отблъсната и немам самочувствие за нищо.  Grinning
... и си разплиташ пуловерите. То кво
ли пък ти остава при това положение.

# 130
  • Мнения: 1 072

... и си разплиташ пуловерите. То кво
ли пък ти остава при това положение.

Цинично права си.  Grinning
Гледам да се самоуспокоявам с мисълта, че не са били достатъчно зрели за мен.  Outta Joint

# 131
  • Мнения: 192
Е хайде и вие... ако една жена ми се предложи директно ще я помисля за луда. И по тя причина ще и откажа.
Не виждам как ще ме "превземе"...освен ако не се понапие човек.
Друго си е да има интерес, тръпка, интрига, да я гониш...и тя теб, естествено.

# 132
  • София
  • Мнения: 708
ако жените се дърпат, що се дърпали! ако ви се предлагат- луди били! а бе няма угодия!  Joy

# 133
  • Мнения: 3 835
Цинично права си.  Grinning
Гледам да се самоуспокоявам с мисълта, че не са били достатъчно зрели за мен.  Outta Joint

Боже, боже, боже, какви са тия глупости...........? Laughing Не били зрели, тия са били някакви крокожабали, дето си се омагьосала и си си ги виждала като прилично-подходящи (всичко е временно и моментно) тогава, дай ми оценката за тях сега? Laughing

Недосегаеми мъже.......адски общо и безсмислено, естествено, че няма! Освен, ако не е монах-отшелник или нещо от тоя род.

# 134
  • Мнения: 803
Божкееей ooooh!
Не знам защо, но винаги съм си мислила, че думата недосегаем е синоним на нещо къде-къде по-различно от верен Thinking.


И аз намирам разлика между двете понятия. Да, вярвам, че може да има неизневеряващи мъже/жени. НО! Въпросът не е такъв, а дали мъжете са недосегаеми...
Считам, че един мъж (или жена, да поразширим малко въпроса) може да бъде верен, но това не означава, че във връзката/семейството цари безоблачно щастие, още пърхат пеперудите и т.н. По тази логика не е толкова трудно да попадне под нечие чуждо влияние - и не говоря за физически допир. А примерно жена или мъж, в които да намират нещо интересно, нещо, което не получават или са спряли да получават от човека до себе си. Дали ще бъде комплимент, дали ще бъде просто чувството, че те изслушват и разбират, дали ще бъде споделена страст към някое хоби, кауза или нещо друго.
Защото, хайде да не се заблуждаваме, след определен период от време, започваме да приемаме човека до себе си като нещо сигурно, някой, който си "знае", че го обичаме и ценим и спираме лека-полека с онези малки жестове, които наистина показват любовта ни. Или с две думи - възприемаме го като даденост.

Общи условия

Активация на акаунт