Кажете ми моля истината!

  • 3 417
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 306
При мен на прегледа в 6 г.с и два дни, единият близнак беше 5 мм, а другият беше видимо по-малък /там също се видяха пулсации/, но тогава не го измерихме. Стискам палци всичко да е наред!

# 16
  • Мнения: 445
И аз мисля, че всичко е наред. Важното е, че има сърдечна дейност.
Виж тази таблица, но са дадени размерите от 8г.с. нагоре: http://www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart?Ad=c … AdInfo%403a790558

Сега погледнах моите снимки от ехографа - размерите на бебетата в 9 г.с. и 1 ден са 2,37 и 2,47 см.
Миличка, не съм искала да те притеснявам. Написах го на Дейли по повод на нейното питане. Ще пиша размерите и от двете бременности, въпреки че едното бебче го изгубих Cry
EGD 26,10  FSD 38,2  SSL18,2 г.с. 8 седмици и 5 дни  отклонение +/- 1 седмица и 0 дни
.................................................
размер (не пише кой) 2, 12 см  05 седм. и 6 дни отклонение +/- 11 дни
...
размер (не пише кой) 1,83 см   05 седм и 3 дни отклонение  +/-9 дни
........................................................................
размер (не пише кой) 2,00 см  05 седм и 5 дни отклонение +/- 10 дни


# 17
  • Мнения: 932
Аз не съм забременяла ин витро,но видеозонът отчете 11 дни разминаване-т.е. бебето е 11 дни по-малко и вместо в 9-а,ме върна в 6-а седмица/и аз се притесних,защото бременността ми е проблемна-с ужасно повръщане и обезводняване/.Въпреки всичко докторът каза да не се притеснявам.Стискам ти палци!!!

# 18
  • Мнения: 30
здравейте,аз съм от съвсем скоро тук,но подкрепата на хората наистина е окуражаваща.Бях невероятно щастлива,когато разбрах че съм бременна и двамата с таткото.Днес бяхме на вагинален видеозон според който размера на сака е около 7 седмици и нещо може и повече ,видя се нещо беличко вътре,но нищо конкретно нито сърцебиене.според доктора ембриона е в 6 седмица или е спрял да се развива.Моля ви,ако някой е имал подобен проблем да ми отговори.докторът ми каза да дойда другата седмица за окончарелен резултат.толкожа ме  е страх.дали има такива разминавания?и дали има шанс след седмица ембриона да се увеличи и да има сърцебиене?също имам и кафяво течение от 1 седмица.ох,никога не съм преполагала че бременността може да е толкова притеснителна..

# 19
  • Мнения: 4 306
Отиди на преглед и при друг лекар, но задължително да те гледа с вагинален накрайник на  ехографа. За зацапването- лежи, не ставай. Но обезателно трябва да се види от лекар на какво се дължи.

Общи условия

Активация на акаунт