фолиева киселина

  • 1 792
  • 36
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
По толкова се пие

# 16
  • Мнения: 1 080
не повече от 0,5 мг. трябва да пиеш!!!

# 17
  • Мнения: 922
Аз я почнах чак от 10 г.с. и първо пиех по 2 на ден, но сега вече по 1 таблетка.

# 18
  • Мнения: 545
По принцип се приема по една таблетка,Аз я пиех до края на бременността,въпреки че вземах и витамини.

# 19
  • Мнения: 60
И аз я пиех от началото на бременността до самия и край,но по важното е да се яде хляб,защото в него също я има!!!!И много плодове и зеленчуци и витамини по избор Peace Леко бременеене и едно бързо и успешно раждане на красиво малко бебче!!!!  bouquet Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
По 1 на ден.Леко раждане и здраво беб4е!

# 21
  • Мнения: 9 973
по 1 таблетка Peace

# 22
  • Мнения: 491
И аз пиех по 1 таблетка,до 3-4 месец.

# 23
  • Мнения: 160
V Bulgaria ne davat li zadulzhitelno vitamini za bremenni... v USA pochti vseki lekar ti gi predpisva, i te sadarzhat folieva kiselina, no az pitah moita lekarka dali moga da si vzimam dopulnitelno i tia kaza che niamam problemi da "predoziram" I az pia edna tabletka na den

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
lids_law -обикновенно първите 3 месеца предписват чиста фолиева, а след това по осмотвение на лекар и пациент - витамини за бременни до края и евентуално после в кърмаческия период.....

# 25
  • Мнения: 174
Аз пиех по две таблетки дневно, но така ми ги беше изписал доктора.
лека бременност Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 910
По една таблетка дневно, но скоро по съвет на лекаря започвам приема й 3 пъти по 2 таблетки, тъй като ще пия и желязо.

# 27
  • Мнения: 357
пих по една дневно до 6 месец, тогава спрях, защото пиех магнезий за контракции да не си натоваря бъбреците и с двете

а наистина ли може при кърмене да се пие?  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, по колко фолиева киселина пиете дневно. Аз съм в 12 седмица и пия по една таблетка дневно - 0,4 мг.
Точно толкова се пие.

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Пих я до 15г.с. След това ми казаха, че ако получа анемия пак ще ми я изпишат.

Общи условия

Активация на акаунт