Пак за космите!

  • 5 692
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 168
Къде продават такова мляко?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Къде продават такова мляко?

На полето!

# 17
# 18
  • Мнения: 1 168
hey ya  и Estellia идете тогава на полето и си съберете мляко, дано ви паднат космите!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
hey ya  и Estellia идете тогава на полето и си съберете мляко, дано ви паднат космите!
smile3532 Нещо изтрещя май ?!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 783
Егати универсалната билка! Във всички такива бабини рецепти имам чувството, че я набутват.  Laughing

# 21
  • Мнения: 126
Билката лекува брадавици,а крема се използва за напукани пети,за обезкосмяване не знам дали ще има ефект.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 105
hey ya  и Estellia идете тогава на полето и си съберете мляко, дано ви паднат космите!

Тц! Не става. Мноого си харесвам катинарчето Naughty!

# 23
  • София
  • Мнения: 708
а защо кола-маската се прави след цикъл точно? какво е значението?

# 24
  • Мнения: 206
Ами просто тогава се повлияват космите и оредяват(намаляват), казах го, з-то се опитвам да спазвам това правило (когато е възможно разбира се, не винаги се получава) и при мен има ефект! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 708
Ами просто тогава се повлияват космите и оредяват(намаляват), казах го, з-то се опитвам да спазвам това правило (когато е възможно разбира се, не винаги се получава) и при мен има ефект! Peace

то и при мен горе-долу тогава се получав да си правя кола-маска, ма ми е интересно дали има някакво научно обяснение. защо тгава се повлияват най-много и т.н.

# 26
  • Мнения: 266
Ами просто тогава се повлияват космите и оредяват(намаляват), казах го, з-то се опитвам да спазвам това правило (когато е възможно разбира се, не винаги се получава) и при мен има ефект! Peace
то и при мен горе-долу тогава се получав да си правя кола-маска, ма ми е интересно дали има някакво научно обяснение. защо тгава се повлияват най-много и т.н.
Хормоните  Hug или по- точно тяхното количество в съответния момент.

# 27
  • Мнения: 240
http://www.bgflora.net/families/papaveraceae/chelidonium/chelido … donium_majus.html

А от къде може да се купи готово мляко от билката?

# 28
  • София
  • Мнения: 204
Това е отровна билка със силно изгарящо действие и трябва да се внимава много,предимно се ползва за изгаряне на брадавици...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 508
На времето бях ползвала такава смес, някакъв билкар я продаваше,ефект няма , остава само сърбежа по кожата.

Общи условия

Активация на акаунт