ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 274
  • 498
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 163
И аз го гледах Cry

# 451
  • Мнения: 941
И аз вече го гледах - гъска съм - мъжо направил, така, че като се пусне плейър да почне директно на ТВ-то, а не на монитора. То филмчето си е вървяло там, само че кой да се сети  ooooh!

За "А.Гиздова" бях в дома и видях! Директорката не съм я виждала...но видях условията при които живеят децата - и вие сте ги виждали...имаме доста снимков материал от там. Няма да коментирам!

За "В.Петлешков" - и там бях и там видях - и атмосфера и база, и децата и всичко изглеждаше по добре в сравнение с другия дом. А в репортажа всичко беше наопаки  newsm78
Не мога да коментирам нито бившата, нито настоящата директорката на дома - и двете не ги познавам - важното е, която и от тях да е , да си върши със съвест и отговорност поетите задължения, за да не страдат децата.

За виканата полиция в дома - бяхме там точно ден след това - децата бяха крали, бяха резали стол за да пробват откраднатата придобивка....не искам да разказвам, излишно е, важното е да можем да продължим да работим с дома и с новата директорка.
В тази връзка Елфина, ходихте ли в Неделя до там?

# 452
  • Мнения: 2 577
Да, ходих в Гиздова, в Петлешков - всичко заключено.
Ще коментирам като се видим.
говорих с директорката на Гиздова - ще ни помогнат за базара с везани картички.

Много ме е яд, още не може да ми мине яда как може да се правят такива поръчкови филмчета. Защо и на кого е нужно да оклепят така Казакова? В случая тя е изкупителна жертва.
От това, което ние сме виждали - лично аз съм с невероятно добри впечатлениея от работата на тази жена. Може и старата -нова директорка да си е вършила екстра нещата.
По закон Найденова е спечелила делото, ама защо трябва да се плюе по Казакова. newsm78
Щото си върши добре работата ли?
Найденова добра - Казакова лоша, щото вика полиция и ги държи изкъсо. Грозно е това противопоставяне и използването на дечицата за тези цели.

Така или иначе нали все пак идеята е да са добре децата? Найденова, Казакова - важното е да си вършат добре работата.


забравих:
мартеничките за Петлешков съм ги изпратила с куриер. Говорих с новата директорка - ще ни помогнат за базара и те. С директорката на Лесичово говорих относно стикерите. Тя беше останала с впечатление, че Гери и Лили са поели лично да направят стикерите newsm78
Та договорила се е с един много добър художник да изрисува всичко. Човека е известен художник от Пазарджик, ама не го знам аз...Та ще се срещнем с него да каже какви бои му трябват и да помогнем за боите.
Говорихме какво можем да купим и да направим за тях след базара и стигнахме до някакви варианти и предложения  - като се видим  на среща ще обсъдим нещата. Важно е да решим къде ще насочим парите и за какво.
С Роси обсъждахме нещата около базара, Гери, моля те да се обадиш и да попиташ колко ще ни излезнат рекламни фланелки - около 15 бр. В Бургас нямат и  ако тука им дадем добра цена ще си поръчат и те при нас.
С Видева от бебешкия се разбрахме - осигурен е автобус от 25 места - можем да закараме всички деца наведнъж, стига да ги поемат от Тонбонбон.
Чакам да ми кажат и рождениците.
във връзка с подаръците - можем освен играчки да им направим на децата по един медальон - в рекламната агенция могат да предложат - от прозрачна пластмаса и вътре надпис с датата, имената и пожелание. Това с цел да му остане на детето - да има някакви неща, които като порасне ще си пази за спомен, че и то е имало социален живот, а не е ничие в една общност. ще знае, че е било един ден поне уникално.
Последно допълване: Mr. Green

Говорих с единия човек, дето държи замъка/надуваемия/ на тортата, да отведем децата от дома да се наскачат - ще минем или безплатно , или с отстъпка. Допълнително ще му занесем списък с децата и ще ги заведем някой ден когато имаме време.
Надяваме се , че сте навити Hug
Ще запомните ли всичко, дето изпонаписах newsm78

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 15:35 от Елфина

# 453
  • Мнения: 941
Цитат
С директорката на Лесичово говорих относно стикерите. Тя беше останала с впечатление, че Гери и Лили са поели лично да направят стикерите
  Какво значи лично?   Беше предложение от страна на Движението  newsm78  , което преди това беше коментирано тук във форума - значи отпада така ли? И художник ще нарисува преградите - правилно ли съм разбрала?

Цитат
Гери, моля те да се обадиш и да попиташ колко ще ни излезнат рекламни фланелки - около 15 бр. В Бургас нямат и  ако тука им дадем добра цена ще си поръчат и те при нас.
  Ей сега ще звънна и ще питам, ама емблемата я има някъде на файл , нали? В смисъл няма да я прави рекламното студио?

Цитат
във връзка с подаръците - можем освен играчки да им направим на децата по един медальон - в рекламната агенция могат да предложат - от прозрачна пластмаса и вътре надпис с датата, имената и пожелание.


Бе мисля, че може, само че времето мисля че няма да стигне, за да са готови до 19-ти март...
Ще питам и това по телефона, ама става въпрос без синджирче, нали, само медальона ?

Предлагам ти Яна, на всяка страница да изписваш предстоящите събития за седмицата, защото се губи в толкова много постинги и може да пропуснем нещо   bouquet  Нпример за надуваемия замък, кога?


Допълвам

Обадих се в рекламната агенция. Казаха, че всичко могат да направят и тениски със щампи и медальони (от плексиглас, от метал, каквито си решим)...само че...

За да ми кажат цена за направата на тениските, трябва да имат проекта, за да видят: колко е голям, колко цветове и т.н....за да си преценят цената - тъй че Яна, трябва да искаш проекта за щампата на тениската...Незнам дали ме разбра..

По същия начин и за медальоните - трябва да отида на место, да обясня на момъка, дето ги прави тези неща, какво искам..колко голямо го искам , какъв надпис, какъв шрифт..и т.н. и тогава ще ми кажат цена....

Така че когато получа проекта за щампата, тогава ще отида...да не се разкарвам по няколко пъти, пък който иска може да ме придружи  Wink

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 15:59 от mother-of-pearl

# 454
  • Мнения: 2 577
Ми не знам, явно нещо не е разбрала директорката, не че има особено значение де, изяснихме се. Да, художник ще рисува преградите. Разбрахме се, че ако боите са скъпи да си поемат част от финансирането и че ние сме решили някаква сума да изразходим, но ако е повече от това - да си намерят оставащите средства. Какво имам на идея - нали говорихме на срещата, че ако е около 50 лв всичко за стикерите няма проблем да ги платим. Та така. До тази сума можем да помогнем за купуването на боите. Нямам идея колко струват тези водоустойчиви бои, но се разбрахме да отидем лично с човека до магазин и да видим. Пари на ръка - НЕ.
За замъка - когато кажете ще ги водим - няма проблем. Това поне е лесно.
Емблемата за тениските ще ни я пратят на файл.
Говорим за 9 пексигласови медальона. Нещо подобно на ключодържателите ако се сещаш, само че по-голям размер. Може и да е медальон вътре като щампа - пак от пластмаса. Може и метален - просто да предложат. Ако трябва ще минем през агенцията да им нарисуваме. Без синдижрче, а с панделка да е за връзка.
хехеххе, ние пишем с тебе едновременно.
Ок, предлагам да се видим тези след като съм взела файла за тениската. Ще нарисуваме и обмислим медальона и ще отидем - може и заедно.
За това - на скайпа ще се уточняваме да не спамим темата повече. Peace

# 455
  • Мнения: 941
За медальоните разбрах - те правят фирмени запалки, пепелници, химикали , моливници, така че не им е чуждо...  Peace
Значи чакаме, само файла със щампата - нали става въпрос за Фотошопски файл?
..и имената на децата със рождените дати да ги имаш подръка...

И един страничен въпрос: когато искаме да спестим ДДС за да не се оскъпяват нещата, със стокова разписка става ли?

# 456
  • Мнения: 2 214
Вчера писах писах и ми спря нета  в момента на публикуването #Cussing out
Беше интересен постинг особено за тези които обичат да следят сеирите Mr. Green
Няма да започвам от начало, само ще помоля Яна по добре да диференцира кое се пита или пише във форума а кое на лични или на любимия скайп.
За съжаление няма да мога да приема нещата у мен, гаража беше по наем, ще се местим и отказахме гараж а това означава че няма къде да събирам нещата.
За масите ще питам днес и ще пиша.

# 457
  • Мнения: 27
момичета,здравейте имат ли нужда дечицата от бельо имам пиятелка която иска да купи и да занесат в дома за малките моля отговорете ми и бройката да ми кажете

# 458
  • Мнения: 27
ще споделя нещо.преди време моя приятелка е искала да направи дарение но се е срещнала  с доста трудности по нейните думи едва ли не прави престъпление много е разочарована наистина ли е толкова трудно имало някакви бюрократични спънки

# 459
  • Мнения: 2 577
 FANI_MIMI, не знам защо така се е получило със твоята приятелка. Учудвам се, че е имала спънки - то всъщност зависи от самото дарение. ние до сега спънки да даряваме не сме имали.
Бельото е най-необходимо за всички домове. Ако можеш да помогнеш и твоята позната да купи - страхотно! Hug Hug Hug


Последно Борисова ми се обади и каза, че художникът е видял леглата и е казал, че с боя няма да стане, няма такава боя, която да издържа на препарати. Остава варианта - стикери.
Гери, ако утре ти е удобно да се видим/ на центъра съм до обяд/, за да уточним емблемите за дечицата.  bouquet
А, забравих Tired
Гери, трябва да питам за ДДС-то, не знам дали може. За щампата, като ми  я пратят, веднага ти я пускам. Имената на децата също ще питам, че вчера нямаха време да ми ги кажат newsm78



Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 14:20 от Елфина

# 460
  • Мнения: 2 214
Мими ще звънем да разберем за лесичево, за бельото и ще ти кажем бройките.
Ако приятелката ти няма предвид определен дом.
Ако иска точно в нашия бебешкия,също може.
Ние  с теб кога ще се видим?
Покани и приятелката ти.
Звъни нали ми имаш телефона.

# 461
  • Мнения: 2 577
забравих:
Лили, Соня, Гери и който има желание имате ли против да сложим на първа страница в новата тема нашите телефони, за да може някой ако иска да се свърже с нас? Удачно ли е? newsm78
Сега пиша тука текста за базара за новата тема, като стане готов ще ви го покажа и пускаме новата темичка Hug
За Лесичово - бройката на децата е плюс-минус 42/ бройката се мени с по няколко дечица/

# 462
  • Мнения: 2 214
В Лесичево по принцип 55 легла а това означав че и 55 деца, макар че понякога не са пълни.
Тази задача ще я реша.
Ще звъна и в нашия бебешкия ще се видим с Мими и ще измислим нещо.
За тел нямам против.
0887499722

# 463
  • Мнения: 2 577
Лили, леглата са 41 или 42- така поне Борисова ми каза вчера като мислехме за стикерите.
Даже купувхте 41 сухи пасти - значи в момента са 41 деца.
Благодарности на Мими! Hug

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 15:45 от Елфина

# 464
  • Мнения: 941
Не съм на кеф, така че ако някой го засегнат думите ми да ме прощава....

Имам майстори в къщи и съм вързана, да ги пазя...така че немога да излизам Елфина...поне до другата седмица така стоят нещата...

За сухите пасти в Лесичово - купих тогава 40бр., а Лили ходи да докупува още 5бр....това ако се чудите колко са децата там.

Благодарности на Фани-Мими, и на нейната приятелка   bouquet  Бельото е наистина едно най- често срещаните нужди по домовете...Сигурна съм, че с Лили ще стиковате нещата и децата ще останат доволни...

Никакъв проблем да ми пишете телефона на първа страница : 0896/ 62 62 17

За медальоните/емблеми - Яна не мога да излизам през деня...намери ме на скайпа...въпреки, че мисля, че разбрах за какво иде реч  Thinking

И последно - значи стикерите остават - и само да ме ориентирате - колко бройки и кой ги плаща?
 И пак казвам - по-добре е цялата поръчка в рекламната агенция (тениски със щампа, медальони за рожденици, стикери и евентуално плакати за базара) да е на едно...за да може да се поиска допълнителна отстъпка...

Общи условия

Активация на акаунт