Какво правите с козметиката ,която не сте уцелили?

  • 3 050
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
Цитат на: Slunce
Аз ги слагам в банята и ги използвам както намеря за добре.
Обикновено със шампоаните пера-рядко някой ми харесва.
С кремове се мазала обувки да лъснат Simple Smile супер са за това.
Или ги ползвам за крем за ръце.
Червила и други такива декоративни - в кофата. Тях няма как да ги дам-дори и един път да съм ги ползвала все си е вредно да ги дадеш на друг.


Е, Слънце, ти направо ме уби-за прането и обувките не бих се сетила Mr. Green Ще взема да пробвам с един крем за крака-не,че е лош,но вече ми омръзна и се чудя какво да го правя Stuck Out Tongue Страшни идейки Laughing

# 16
  • Мнения: 3 777
Ами аз срам не срам Embarassed да си призная, почти не пера с прах, а само със шампоани. Мирише прекрасно и всичко е адски меко.

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Цитат на: Slunce
Ами аз срам не срам Embarassed да си призная, почти не пера с прах, а само със шампоани. Мирише прекрасно и всичко е адски меко.

така си е, аз на ръка пера с течен сапун, а не с прах, че ми дразни ръцете
А пък обувки отдавна освежавам само с крем за ръце-най-простия, а не с боя, освен ако не са обелени

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Цитат на: me4eto
Karen, аз изрично казах, че целта ми не е да се заяждам или упреквам някого!!! А по въпроса- ами мисля, че козметиката(кремове, червила и тн.) е като четката за зъби- не бих я дала някой да ми я доизползва. В кремовете някой хора бъркат направо с пръсти(аз не бих искала да ползвам такъв крем например), червилата все пак се слагат на устата и прочие. Гледам на нещата от гледна точка на това, какво бих или не бих ползвала аз. Просто хората, дори и най- близките роднини, имат различни лични хигиенични и козметични навици. Пак казвам, че не включвам в това чесло парфюмите, лакове и пяните за коса дори....
[/size]
 Знам, че не се заяждаш, интересно ми беше защо мислиш така.  Grinning  От хигиенна гледна точка значи кремовете в тубичка стават за подаряване  Wink
Със сестра ми сме яли от една вилица и въобще не се замисляме при ползването на червила. Естествено бельото не си разменяме! Laughing

# 19
  • Мнения: 3 334
аз подарявам на сестра ми или на майка ми,която много им се радва!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз също ги подарявам на майка ми и на сестра ми, даже понякога на приятелки / естествено говоря за кремове в туби, шампоани, лакове, парфюми.../, червилата ги изхвърлям.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
И ние сме си изградили мрежа, аз давам на сестра ми, ако не и трябва на мама а ако и за нея не е подходящо го пращам на братовчедките... мноооого са доволни...

# 22
  • Мнения: 35 968
ако някой нещо си хареса - подарявам, в смисъл раздавам; ако не - с крем за лице мажа крака или ръце или просто хвърлям!

# 23
Това за обувките е много готино!
Аз пък всичко пенливо ползвам за почистване на фаянса, мивките...

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Лосионите за тяло, ги ползвам като крем за ръце.
Кремовете за лице, ги давам на някоя приятелка, която знам че ползва същия крем, ако - не, на майка ми да си маже краката.
Парфюмите, червила и ролоните против изпотяване - на майка ми.

# 25
  • Мнения: 182
И ние сме верига с майка ми и сестра ми, каквото не ми хареса на тях го давам особено парфюмите на мама тя от мен не може да си избере сама нещо по неин вкус, а  много трудно може някой да ми хареса.

# 26
  • Мнения: 5 539
Какви са тия превземки? Ако кремът бил в кутийка, не можело да се ползва от друг човек после Shocked Аз да не съм крастава, че да заразя майка си или приятелките си, на които понякога давам такава козметика. То бива-бива скрупули, ама чак пък толкова!

# 27
  • Мнения: 7 186
Цитат на: lilita
Какви са тия превземки? Ако кремът бил в кутийка, не можело да се ползва от друг човек после Shocked Аз да не съм крастава, че да заразя майка си или приятелките си, на които понякога давам такава козметика. То бива-бива скрупули, ама чак пък толкова!

И аз така мисля,тук не става дума да подариш за рожден ден или нещо такова,а да споделиш,че не ти пасва и просто даваш на някой,пък този някой като толкова го е гнус никой не го кара насила да взима и ползва съответната козметика.На мен рядко ми се случва да не уцеля козметика,но ако все пак се случи я давам на някой или просто хвърлям,като и мине срока.За Нова Година примерно свекито ми подари червило,молив и козметична чантичка на Цептер,айде чантичката добре,ама червилото и молива са в яркочервено Imp ,а аз от години не нося такъв цвят,защото някакси му мина модата и за съжаление нямам приятелки,на които мога да го дам,защото и те не носят такъв цвят.Иначе са много хубави и качествени,но просто си стоят и трябва да ги хвърля.

# 28
  • Мнения: 2 006
Подарявам ги на майка ми.Най - 4есто кремовете за лице са ми най неуда4ните покупки Grinning

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
За първи път чувам някой да пере с шампоан. Иначе аз много с козметика не експериментирам. Достатъчно съм експериментирала с косата и кожата си и вече знам какво да купувам и какво не. Така че такива проблеми нямам.

Общи условия

Активация на акаунт