Лунна диета-15.01-17:46ч.

  • 7 859
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 252
Хоп и аз при вас, обаче ще си лунувам по моят лунен календар Peace.

# 31
  • Мнения: 1 092
А аз започвам от утре  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 001
Лунната диета затова се казва диета, че трябва да я спазваш. Ако си правиш дори не пълен глад на течности, а поне разтоварващ ден веднъж седмично и веднъж месечно ден на течности (по-добре това да е на пълнолуние, че тогава и по-лесно се гладува, а и резултатите са по-добри), то тогава няма опасност да ги върнеш. Просто знаеш, че всяка седмица имаш разтоварващ ден.
Аз, когато лунен ден се падаше на някакъв ден, който не е възможно да гладувам по някаква причина - рожден ден или друго, просто го пренасях на следващия ден. Всяка фаза така или иначе продължава 3 денонощия, така че няма особено значение. Дори и да не е на лунната фаза, 24 часа разтоварване пак имат полза и носят резултати.А веднъж тялото набере ли инерция да отслабва - ще продължава, дори и да пропуснеш един път. А най-важното е психическа нагласа. За да ми е по-лесно да гладувам, аз се навивам така , че чакам този ден с нетърпенив, все едно ще ходя на среща с гадже Laughing Казвам си всеки ден, че кога ли ще стане 15-ти, например, че тогава аз ще се разтоварвам и това ще ме направи красавица неземна Mr. Green и вярвям при това в цялата приказка, а това много спомага да понесеш по-лесно 24-те часа глад.  Peace...и ставаш красавица неземна Flutter
Браво за това изказване   bouquet   bouquet   bouquet
И аз така процедирам и ето...вече 20 килца ги нямааааа  newsm44

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 513
Смятам на 15-ти и аз да се пробвам. Само на течности няма да издържа сигурно, затова съм се запасила с кило портокали  Mr. Green

# 34
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Запис!Издръжах миналия път,но за 24 ч.,може да се пробвам сега за три дни,успех на всички нас!  bouquet

# 35
Здравейте, момичета. Утре следобяд ли започваме?

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 513
Здравейте, момичета. Утре следобяд ли започваме?

Е защо утре  newsm78

# 37
За тридневното лунуване ми е думата. Май утре в 17.46 трябва да започнем.

# 38
  • Мнения: 4 195
Хоп и аз при вас, обаче ще си лунувам по моят лунен календар Peace.
Ще споделиш ли какви са датите и часовете в твоят лунен календар? Peace

# 39
  • Мнения: 4 195
Момичета,я вижте това,много е интересно:
http://www.astrohoroscope.info/lunenhoroskop.php
http://www.astrohoroscope.info/dieti.htm

# 40
  • Мнения: 1 092

И сега какво  Shocked да започва ме ли или не newsm78

# 41
  • Мнения: 4 195

И сега какво  Shocked да започва ме ли или не newsm78
Това пък от къде го измисли. ooooh! На 15 започваме,не днес.Просто информативно го давам.
Днес:
1.Фаза – Растяща Луна – между Новолуние и Първа четвърт
2.Фазата на Луната улеснява качването на килограми  #Cussing out
3.Въглехидратите се усвояват лесно

 

# 42
  • Мнения: 252
Това което kiticat  е дала като информация, е луната за днес. А ето и кога луната влиза във фаза първа четвърт http://www.astrohoroscope.info/moon.htm. Аз от 4 год. лунувам по този календар и съм много доволна Peace.

# 43
  • Мнения: 4 195
Тук е дадено:Дата   Лунен ден     Луна в знаците         Фаза
                      15.01   7-8 (11:15)      В Овен                 Първа четвърт(21:45)   
           
Какво означава Лунен ден 7-8(11:15)?И кой час последно е верен? newsm78

# 44
  • Мнения: 176
TheNMaster ,malko li4en vapros.a za kolko vreme si otslabnala s 20 kg???i samo na lunna dieta  li si bila ili ne6to drugo???  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт