Какво ще кажете за това?

  • 3 090
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ееее, няма дупки дето трябва ..... това ще да е "демо версия"

# 16
  • Мнения: 1 485
много тъпо ми изглежда
а мислите ли за децата си?
неее...
гадно е Close
И аз така мисля Shocked

# 17
# 18
  • Мнения: 8 999
Мноого свежо. Малко неудобно и непрактично, но .... оригинално.

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Доста е кичозно, но в подходяща обстановка (стриптийз бар или просто по-така бар) би седяло оригинално, а и определно е свежарско  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 081
Ако е в мъжка тоалетна, може би става ( друг въпрос дали е удобно), но ако е в дамската, не одобрявам; не би ми харесало да се привеждам над някакъв ален задник Wink

# 21
# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 734

При мен не се отваря...
Иначе снимката в началото мисля, че е забавна за някое заведение, не за вкъщи... Joy В Одеса ме изуми една мъжка тоалетна - имаше линийка закачена с верижка..Сещайте се сами за измерване дължината на какво служеше.. hahaha А подът беше прозрачен и като стъпваш имаш чувството, че ще пропаднеш някъде...Пък в самите кабинки точно срещу теб, докато си вършиш "работата" имаше по някой плакат на човек, който усилено те зяпа....
 Joy

# 25
  • Мнения: 2 774
  И двете са newsm62  rotfImbo

# 26
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
хахаха, много са  hahaha rotfImao rotfImbo

# 27
  • Мнения: 2 379
Хаха. Дебелашки хумор, но за някой бар става и е оригинално и забавно.
Явно човекът, който е проектирал тоалетните, е мислил дълго над въпроса по какъв начин да се принудят мъжете да си мият ръцете след посещение на 00. Laughing

# 28
  • Мнения: 77
Хаха. Дебелашки хумор, но за някой бар става и е оригинално и забавно.
Явно човекът, който е проектирал тоалетните, е мислил дълго над въпроса по какъв начин да се принудят мъжете да си мият ръцете след посещение на 00. Laughing

 Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт