За късите(мини) поли

  • 7 912
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
както све4е са ти отговорили, полата е супер, краката съ6то...., носи сия с мерак....
и не робувай на предразсъдъци.....

# 16
  • Мнения: 5 103
Нося къси поли, фигурата ми го позволява, но твоята пола ми идва прекалено за моя вкус, хем лъскава, хем къса,хем и по тялото, но на тебе ти стои много добре.
Къса пола + клин - не нося, не харесвам.
Ако си с хубави крака според мене до към 35 може да си го позволи една жена.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 896
Тази пола направо си е минималистична, но ти стои изключително добре, и хич да не ти пука, носи си я с кеф...аз ако можеш, щях само с такива поли да ходя

# 18
  • Варна
  • Мнения: 672
Не всеки би носил такава поличка! Но на теб много добре ти стои, няма от какво да се притесняваш   bouquet

# 19
  • Мнения: 116
Ще е грехота ако скриеш тези крака!  Naughty Де да бяха и мойте такива.....  Sad

# 20
  • Мнения: 1 371
Полата ти стои прекрасно. И аз харесвам такива дължини, както и такива до под коляното.

Иначе наскоро си купих дънкова пола, къса, но я нося с клин.

 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 757
всичко нося и късо и дълго Laughing

# 22
  • Мнения: 302
Полата не ми харесва сама по себе си - много къса, впита и лъскава. На авторкта й стои прекрасно, въобще няма да споря, но бих я посъветвала да показва краката си по-умерено и там, където му е мястото - те във всичко ще са ОК, няма нужда дрехите й да приличат на реквизит от филм със съмнителен произход.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: X
зависи какво тяло имаш и къде ще ходиш с нея.при теб проблема с тялото отпада,защото вадиш перфектни крака и гледката,която се разкрива е радост за окото,но примерно за работна атмосфера е дръзка тази поличка.Аз също обичам да нося къси поли,но на работа предпочитам да съм с облекло,което да не предизвиква злобни коментари.
Все пак така и продължавам да се чудя на смелостта на настоящи и бивши колежки,които смело излагат на показ крака като бабеци и откровено стават за смях на малко и голямо на работа и по улиците,но все пак нали най-важното условие е на първо ямсто да се харесваш сам на себе си. Wink

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нося и още как, но само в извън работното време, и основно лятото, и не точно поли, а по-скоро съвсем къси и изрязани панталони.

Ох, стана малко като вица за "Не точно, около"...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 896
Полата не ми харесва сама по себе си - много къса, впита и лъскава. На авторкта й стои прекрасно, въобще няма да споря, но бих я посъветвала да показва краката си по-умерено и там, където му е мястото - те във всичко ще са ОК, няма нужда дрехите й да приличат на реквизит от филм със съмнителен произход.  Crossing Arms

Ей, бях сигурна, че ще има коментари с явна завист.

Що па да не си показва прекрасните крака, там където тя прецени за добре? И защо да е умерено като те са си отгоре до долу перфектни, и стоят прекрасно в такива къси поли?

Ако трябва да отиде на делова среща сигур ще си сложи МАЛКО /ама наистина малко/ по-дълга пола, толкова, че хем да я приемат на сериозно, хем пак да е секси и пак да предизвиква завист у злобни дебели каки или слаби такива с не толко хубави крака.  

# 26
  • Мнения: 867
Уу страшна е поличката, пък и краката са ти перфектни. Носи си я.

А много харесвам минитата и имам няколко. За съжаление рядко ги слагам напоследък, просто защото няма къде.

# 27
  • Мнения: 29
 Simple Smile Полата ти стой перфектно и според мен няма за какво да се притесняваш. Аз съм на 33 г. и също обичам да нося мини. Щом фигурата на дамата го позволява е много приятна гледка. За делови срещи обличам пола до коляното.

# 28
  • Мнения: 1 179
Полата ти стои страхотно, така че носи си я със здраве  Peace. Имам подобна, само че плетена, точно за този сезон и си я нося с дебел чорапогащник.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

Ако трябва да отиде на делова среща сигур ще си сложи МАЛКО /ама наистина малко/ по-дълга пола, толкова, че хем да я приемат на сериозно, хем пак да е секси и пак да предизвиква завист у злобни дебели каки или слаби такива с не толко хубави крака.   

За делова среща тази пола трябва да се умножи по две и половина, за да е удачна.
Ако ли пък не възнамерява да я носи по такива места, както и ако средата и го позволява - не виждам причина да не го прави. Но много прецизно следва да я комбинира с аксесоарите и останалата част от облеклото / освен ако не отива на плаж, разбира се/.

Общи условия

Активация на акаунт