Варна - 33

  • 16 579
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 376
Е не ти ме уби  Shocked

# 46
  • Мнения: 125
Същата работа с моята колежка на летище и гара София. Всички ги блъскат, тя с 2 куфара и мъж инвалид. Бутнали го на земята в бързината да ги преварят за такси. Тя плакала и т.н. А в странство хората първо им помасгали навсякъде да се качат те и тогава настанявали себе си. Вчера като разказва го преживява наново и констатира, че народът е озверял.

# 47
  • Мнения: 1 554
от зле по зле става Sick

# 48
  • Мнения: 109
Здравейте!!!В4ера излязохме след 2 седмици затвор вкъщи....Анито я завих с одеяло,сложих 4увал4ето на краката й и обле4ена като ме4е гледаше милото,само мигаше и не мръдна 2 часа....обиколихме - заради каката отидохме до МАкдоналдс,заради п4ели4ките,после покрай общината по слънчевата алея и до светофара на Чаталджа...оба4е аз се грогясах  #Crazyот бутане през кишата...направо ми идеше да се развикам, #2gunfireама кой ще ме 4уе...

newsm78а за озверяването на хората- седят си едни мом4енца с моми4енца да си лафят ,то4но където е мястото за минаване на тротоара за коли4ки и аз им казвам- може ли да се дръпнете?- пълна тишина,побутнаха се и ми се изхилиха,без да се мръднат- от какъв зор ми вика едното мом4е,тука сме спрели и ни е добре...само едното моми4е се засрами ,наведе глава и ми отстъпи място....няма да казвам,4е покрай мен минаваха хора и нямаше откъде бързо да мина и аз...и това са младите,дето ще имат деца и ще възпитават.. Stopмалееееееее baby_neutral

# 49
  • Мнения: 3 971
Моля спрете коментарите за Майчин дом и Аг има достатъчно теми във форума за и против Rolling Eyes Няма нужда и тази да става война Hug

Вместо това дайте да измислим нещо ,не сме събирали децата отдавна.Дайте да измислим свястно клубче където да ги заведем да се налудуват дружно /без Барби   Crossing Arms / Може с резервация нещо да измислим за малките слънца Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 378
...Вместо това дайте да измислим нещо ,не сме събирали децата отдавна.Дайте да измислим свястно клубче където да ги заведем да се налудуват дружно /без Барби   Crossing Arms / Може с резервация нещо да измислим за малките слънца Heart Eyes

Малко по-големи слънца, къмто 2 години почти приемате ли??? Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 971
Е то ни не сме много по малки Laughing
Естествено че се приемат Hug
Само дайте идей къде Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 985
...Вместо това дайте да измислим нещо ,не сме събирали децата отдавна.Дайте да измислим свястно клубче където да ги заведем да се налудуват дружно /без Барби   Crossing Arms / Може с резервация нещо да измислим за малките слънца Heart Eyes

Малко по-големи слънца, къмто 2 години почти приемате ли??? Mr. Green
чи как.То ако вие дойдете,и ние няма да дойдем! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 274
И НИЕ ИСКАМЕ, И НИЕ ИСКАМЕ! Ама с идеи не мога да помагам, щото се сещам само за Джулито, Акварела и Александър  Laughing Пък все ми се струва, че последните две не отговарят на изискванията  Whistling Само да споделя, че вече сме свободни само събота и неделя. Другия вариант е да ви докарам младежа с гледачката, ама за мен какво остава в такъв случай?  Thinking Мината ще съм  Joy

# 54
  • Мнения: 109
Peaceи ние искаме,но някъде,където не се пуши...аз не издържам на пушека,камо ли децата... #Crazy

а какво ще правим с грипа,дето уж идвал насам??? newsm78

# 55
  • Мнения: 2 922
Запис.
Предната тема я пропуснах...

Данинка, в Пфое Мол мернах щанд на К&К - не посетих отблизо, но отдалеч ми се стори изобилен  Laughing

 

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте  Hug

Ние най-после в събота успяхме да се превозим до Варна. ТО голяма зима, голямо чудо. А колко багаж имахме  ooooh! За 3 деца все едно.....
За среща виждам, че се стягате. И ние искаме, но май ни е още рано. Нищо няма да разберем. Иначе пък поне ще се запознаем и ще се наприказваме. Май само аз никой още не познавам Blush

Ваня_84, сега ти гледах лентичката. Ами то почти наближило. Вече може да чакаме хубави новини.  Grinning
Булка Марулка, нямам думи.

Хайде хубав ден от нас

# 57
  • Варна
  • Мнения: 893
в пикадили парк има хубаво барче с детски кът и не се пуши вътре,
но кой ще успее да се домъкне до там Thinking
другото дето се сещам е в Елитис,
или в търговския център до Спортна зала Thinking

# 58
  • Мнения: 376
Малко по-големи слънца, къмто 2 години почти приемате ли??? Mr. Green

Ми то е време да запознаем децата.  Mr. Green Демек искам и аз на клуб, ама да гледат и фъстъци кат моето. Защото вчера се опитахме да се видим в Мола с Герче и Ивчок и там отказаха да ни гледат децата и язък за детския клуб.

А като сме тръгнали на черна хроника, да кажа и аз вчера от какво се ужасих. Пуша на балкона към 23 ч. и гледам на кръстовището се появява един човек който има очеизваден дефект в краката и му се огъват в коленете на където се сетиш. Та тоз човек изключително трудно се придвижва по "изчистените" вътрешни улици на квартала. И естествено на всяка 4 крачка пада. (ходи по улицата, тъй като ние нямаме използваеми тротоари) И аз се ужасих, че някой ще го сгази, ама не.......видите ли служителите на реда чинно карат зад него с колата и го изчакват всеки път да се изправи, пък и му осветяват трудния път. Полудях просто. Накрая човечеца падна и не стана, те го почакаха и с недоволство единия полицай излезе, хвана го за ръката, изтегли го на тротоара, подмина го и паркира. Всичко това стана пред районното и те си влезнаха вътре, пък човека да мре. Ако е пиян можеха да го приберат, а ако е само сакат, толкова ли е сложно да помогнат!?  Sad

# 59
  • Мнения: 747
Здравейте! Аз съм настояща-бъдеща мама от Младост. Имам едно момченце - Даниел, на 4 години и половина /роден на 06.07.2003/.  Сега сме в очакване на второ детенце, засега определено като момиченце, с термин 06.02.2008 г.  stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт