Варна - 33

  • 16 658
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
здравейте момичета, искам да ви помоля, ако ви се занимава и искате да си припомните вашето раждане да напишете тук или на моите лични къде и при кой сте раждали, че на мен ми предстои големият избор, а съвсем съм се овъртолила!!!! Ама яката! По принцип на ЖК съм при д-р Славова в Дома на Красотата, но тя не изражда и за това трябва да си търся лекар и болница! Ще съм ви много благодарна на отзивите, весел ден на всички   bouquet

# 76
  • Мнения: 5 178
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СУПЕРЛЮБО Mr. Green  bouquet Hug

 Да е СУПЕР във  свичко, нооо без белите   newsm59

# 77
  • Мнения: 125
ЧРД< Любо! Коте го е казала перфектно!

# 78
  • Мнения: 985
Честит рожден ден и от нас с Иринка на наборчето Mr. Green newsm59

# 79
  • Мнения: 212
здравей Емма

и аз съм при Славова но тя ми каза че има екип с който работи за това въобще не си правя труда да мисля къде и при кого. Просто и вярвам безусловно и където каже ще и се доверя Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СУПЕР ЛЮБО И ОТ  и от нас с Виктор Да е жив и здрав ,палав и умен,да радва мама и тате с повече  hahaha тихи и гри и с по малко магарийкииии.

# 81
  • Мнения: 376

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СУПЕР-ЛЮБО И ОТ НАС

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 180
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЮБО! ДА Е ЗДРАВО И УСМИХНАТО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 83
  • Мнения: 367
Привет!!!Ние още сме 2 в 1  Whistling,но остава малко слава богу:)Simple SmileЗа срещата очевадно е,че пропускам сега Joyпо обясними причини,но на следващата живот и здраве сме там Peace
Yanina то не остана,ама да не го чакаш Crazy,а така всеки ден си казваш днес ли ще е или утре Rolling Eyes
Честит рожден ден на СУПЕР-ЛЮБО

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Даа, знам какво е всеки ден да не знаеш какво ти предстои Mr. Green Тръпката е неописуема Crazy Но гледай сега да си почиваш, че после те чакат нощните дежурства  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 274
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СУПЕР ЛЮБО И ОТ НАС  Grinning Жив, здрав и много щастлив!

# 86
  • Варна
  • Мнения: 893
Даа, знам какво е всеки ден да не знаеш какво ти предстои Mr. Green Тръпката е неописуема Crazy Но гледай сега да си почиваш, че после те чакат нощните дежурства  Heart Eyes
smile3521  дам така е сега последните дни гледай да си отспиш щото после smile3507

аз пак съм болна  yu5, пишман станах вече,мразя зимата!!! сега със сливиците имам проблем Close

ЧРД на Любчо   bouquet

# 87
  • Мнения: 2 922
Вержи, оправяй се бързо. Цеди лимони, мед, чай..    bouquet

Привет!!!Ние още сме 2 в 1  Whistling,но остава малко слава богу:)Simple Smile

Ваня, стискам ти палци! Малко има още  Peace

# 88
  • Мнения: 3 983
Аз слизам към морската ако има други луди да свиркат Whistling

# 89
  • Мнения: 376
Вземи си и лопатка да разринеш малко алеите.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт