www.promod.fr- 17

  • 14 734
  • 504
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
да и аз я имам първата Mr. Green подарък Mr. Green наистина аз дето съм слаба, тя е ХС и си е стегната доста Peace

# 31
  • Мнения: 7 186

Аз досега от дрехите съм поръчвала само една рокля, която също не е еластична, 1-ца и ми е точно. А, и два потника и те са добре. За тази блуза се чудех, защото съм чувала, че е стегната. Казах на Теди да ми поръча пак единици, дано да ми стане Rolling Eyes
Иначе гръдната ми е 88 и явно съм на границата между 1 и 2, не знам... Rolling Eyes Двойката пък изобщо нямам представа как изглежда.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 659
И моята гръдна е толкова - 88 и сега съм поръчала 1-ца, по принцип имам една блузка ХС, която ми става, но е изключително разтегливо трико.

# 33
  • Мнения: 196
Теди, до къде стигна с опитите? Ще я бъде ли поръчката  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 7 186
И моята гръдна е толкова - 88 и сега съм поръчала 1-ца, по принцип имам една блузка ХС, която ми става, но е изключително разтегливо трико.

А от тази неразтегливата туника става ли ти 1?
Абе квото- такова, ако не ми стане се надявам, че ще я продам бързо, както е намалена Simple Smile Макар че ми се иска да уцеля, защото много ми харесва.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 659
И моята гръдна е толкова - 88 и сега съм поръчала 1-ца, по принцип имам една блузка ХС, която ми става, но е изключително разтегливо трико.

А от тази неразтегливата туника става ли ти 1?
Абе квото- такова, ако не ми стане се надявам, че ще я продам бързо, както е намалена Simple Smile Макар че ми се иска да уцеля, защото много ми харесва.
Аз си поръчах и от нея хс и съответно не ми стана...

# 36
  • Мнения: 7 186
Аз си поръчах и от нея хс и съответно не ми стана...

А, ясно  bouquet

# 37
  • Мнения: 9 095
Erreur de sécurité

Nous regrettons de ne pouvoir donner suite à votre demande, merci de prendre contact directement avec le commercant en indiquant votre problème

последно като опитах да платя, и щракнах на Виза, вместо да ми отвори да въведа данните се появи жълт екран, на който с червени букви пишеше това #2gunfire направо незнам вече, днес им прикачих поръчката на мейл и я пратих ooooh! нямам отговор никакъв поне да кажат кога ще се реши проблема ooooh!

# 38
  • Мнения: 7 186
Той сайта им май нещо изпуши, още като започнаха да качват промоциите Rolling Eyes

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Теди, аз пуснах без проблем поръчка към 19.00 часа. Нямам още потвърждение на е-мейла обаче...

# 40
  • Мнения: 9 095
уф незнам защо при мен е така- цял ден, пробвах и с друга карта, а това съобщение доколкото разбирам е че трябва да се свържа със сайта от тях е проблема newsm78 кажи моля те голяма ли ти беше поръчката и с каква карта плащаш, днес 100 пъти звънях в каротовия отдел, казаха че няма проблеми ooooh!

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 22:16 от tedd

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не беше малка поръчка, за 167 евро, май 13 неща бяха. Картата ми е кредитна, издадена от Алианц.

# 42
  • Мнения: 9 095
мойта е от пиб, значи не е защото е голяма поръчката ooooh! от първия път викаш ти мина плащането, странното е че днес пробвах от работа, сега от вкъщи- с 2 карти... незнам къде може да е проблема Shocked

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, веднага ми мина, от първия път. Peace

# 44
  • Мнения: 2 015
Аз ще памисля малко, че много харесах жилетката.Ама май тя ще бъде.

Общи условия

Активация на акаунт