"Второкласници"3

  • 24 260
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Майничка
  • Мнения: 12 698
Елия, аз също бих желала да се включа, по-скоро финансово. Бихме ли могли да ти изпратим някаква сума и ти да я предадеш на близките, дали ще ти е удобно? Може и на лични.

Мисис Уизли, браво за английския! И аз искам, ама нямам ни дупе, ни време за интензивен курс (освен ако е съботно-неделен, но такива рядко се организират).

# 196
  • Мнения: 1 030
Добрата новина-  общинският съвет е гласувал 3000 лв. помощ за семейството.
Това е много благородно от страна на общинския съвет. Hug
Писах на лични, но ако трябва да се купят други неща за децата. Peace
Да пратя парички по теб и съответно да са в помощ.

# 197
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Ура,ваканция(от 1 ден)!
 Моят си донесе контролното по български-4.75 има.
 Написал " Юнко" вместо Йонко.
 А мн.число от" зид" да знаете,че е ...зидИ. Така се смях,че той чак се обиди.

# 198
  • София
  • Мнения: 1 724
Честита ваканция!
Ние отиваме до Велинград, че с беба не сме мърдали никъде месеци наред. Дани е най-щастлив, защото тръгваме с приятеля му .
elia gg, може би най-добре е, ако има открита банкова сметка, да я пуснеш- така всеки ще може да помогне с колкото реши.
Нали понеделник е учебен ден newsm78 Май Дани нещо се опитва да ми го пробута за ваканция Joy

# 199
  • Мнения: 24 467
И според мен най- полезно би било да се даде банковата сметка тук, ако вече има открита такава.

# 200
  • Мнения: 1 030
Да ваканция ура от един ден.
Ние сме и с нова програма за втория срок.
И като гледам математиката ни е всеки ден със ЗИП.
Хич не и хареса на момата. Mr. Green

# 201
  • Мнения: 1 671
Виртуална чаша вино за всеки за здравето на МОЯ Трифон днес!

# 202
  • Мнения: 1 671
Гаргамела, има и полуинтензивни - през ден сутрин ,следобед или вечер,
има и съботно-неделни курсове. Варианти всякакви, само желание и възможност да има.

# 203
  • Мнения: 24 467
Пу да не му'й уроки, пиян да не ходи, жив и здрав само- Трифон на Моли и всички Трифоновци!

Аз избутах по курсове до последно ниво на английския, обаче от както се роди бебето вече втора година и да искам не мога да ходя да поддържам нивото. Чакам да порастне още малко и ще продължа- имаме точно такива- разговорни, именно за поддържане достигнатото ниво.

# 204
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
момичета, да питам и тук - трябва ми инфо за Васил Левски, но поднесена, така , че да е достъпна и интересна за второкласници...

# 205
  • Мнения: 24 467
момичета, да питам и тук - трябва ми инфо за Васил Левски, но поднесена, така , че да е достъпна и интересна за второкласници...

Колко подробна информация ти е необходима?
Доволна съм от енциклопедиите "История на България" за деца, в ХІІ тома. Там информацията е много увлекателно и достъпно написана. Но ако ти трябва по- подробно специално и само за В. Левски- не знам.

# 206
  • Мнения: 10 758
Моли, да ти е жив и здрав Hug  bouquet

# 207
  • Мнения: 826
Моли, да ти е жив и здрав именика.   bouquet Тъкмо днес се чудех дали познавам някой Трифон  newsm78

Обещаният номер на сметката:
Банка ДСК, клон Тутракан
BG91STSA93000015089389
BIC: STSABGSF

# 208
Много благодаря за урока по българска народна музика!
 Peace

# 209
Благодаря! Много ми помогнахте с музиката.

Общи условия

Активация на акаунт