НЗОК и Програма за лечение на безплодието 2008 г.

  • 30 091
  • 482
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Здравейте, ако някой знае да ми помогне, дали лично се носят документите в РЗОК и НЗОК, или може да пратя и майка ми, че вече ще ме уволнят от работа. newsm78

# 16
  • Мнения: 3 376
Весето, адресът е друг: ул. “Енос” 12-14 (това е СЗОК, а не НЗОК, където беше протестът).

Мила, трябва лично Sad

# 17
  • Мнения: 471
VeseTo P., освен документите, които ще ти даде доктор Стаменов и изследванията, трябва да имаш и рецептурна книжка, която да е попълнена от личния лекар и  заверена (може да я завериш и в деня на подаване на документите).
Аз си спомням, че носих и удостоверение за местожителство, тъй като не съм от София, но живея в София и в софийската каса подадох документите.
Успех!

# 18
  • Мнения: 74
 Гризка, много ти благодаря за помощта.  bouquet
А и двамата ли със съпруга ?

# 19
  • Мнения: 1 950
Мила, без съпруга. Програмата е за лечение на безплодие при жената. Лекарствата се дават на теб.

# 20
  • Мнения: 32
лелееееее, много ти благодаря, slonchetka, за рецептурната книжка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! кой да ми кажееее

# 21
  • Мнения: 53
От клиниката,в която се подготвят докумените  освен Експертно становище и Декларация за информираност има ли друг документ?

# 22
Протокол за лекарствата.

# 23
  • Мнения: 4 306
Здравейте, ако някой знае да ми помогне, дали лично се носят документите в РЗОК и НЗОК, или може да пратя и майка ми, че вече ще ме уволнят от работа. newsm78
Мила, най-добре да е лично, защото мен миналата година в РЗОК ми дадоха да подпиша една декларация, че ще ползвам лекарствата за опит само на територията на РБългария.

# 24
  • Мнения: 74
zvetun4o,  *vera  много ви благодаря, ще мисля варианти.
А аз си мислех, даже да изпратя само съпруга тъй като проблема при нас е мъжкия фактор  , но уви. Laughing

*vera и какво се случи след като подаде документите, одобриха ли те?
Опитвам се да преценя шансовете ни.

# 25
  • Мнения: 4 306
Да, одобриха ни и понеже бях сред първите подали документи, си получих протоколите и лекарствата след месец. Побързай, вече е отворен приемът на документи!

# 26
  • Мнения: 7 716
Мила, одобряват почти всички, важното е да подадеш бързо документите.

# 27
  • Мнения: 3 010
Приемът започна, а аз чакам цикъл едва след около 20 дена за да направя хормоналните  Sad дали ще успея?!

# 28
  • Мнения: 53
Dendy ,нямаш ли правени в последните 6 месеца?

# 29
  • Мнения: 3 010
Dendy ,нямаш ли правени в последните 6 месеца?

Нямам последно правех преди 2 години  Confused

Общи условия

Активация на акаунт