За Чавдаров

  • 14 304
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 930
За рехабилитаторите става въпрос - пред родителите са много мили и внимателни с децата, затова останах изумена от отношението, което видях. Излизах от място, където рядко минават родители и пред вратата гледам нещо на земята - докато проумея, че това е болно детенце! Оставила го жената на пода на 4 крака като куче, за да отключи! Разбирам, че детето (видимо на 6г.) е зле и не може да стои право, но поне да го беше подпряла някак, защо проснато на пода! Много мъчно ми стана. Не знам доколко нередно изглежда на останалите. В компект с това, че заварих нашата рехаб. да си чете и пише нещо, във времето за гимнастика на детето ми, а то си лежи спокойно на кушетката, струва ми се , че трябва да си стегнат персонала там.



# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  До сега не съм писала по темата, понеже нямам никакви преки впечатления и не можех да взема отношение. Но от това, което чета сега и от Карен ми идва да  #2gunfire
  Да си стегнат персонала е много меко казано  Twisted Evil Тези хора все пак работят с деца и освен професия, това трябва да бъде и тяхно призвание, но очевидно за много от тях не е   Sad
  Майчета, тези от вас, които са пряко засегнати, не бива да мълчите! Поне според мен!
  И дано от персонала на клиниката поне четат по - често тук!

# 47
  • София
  • Мнения: 4 412
Много неприятно...  Аз минах веднъж през един от салоните и там рехабилитаторката си беше подпряла краката, до нея дете в количка, и според мен не му правеше нищо по време на гимнастиката.
Мъжа ми казва, че по зли жени събрани на едно място не е виждал. Аз също си мисля, че част от тях не правят рехабилитация във часовете. И за това е по-добре майката да влиза. Аз харесах нашата в началото и защото тя нямаше нищо против да влизам.
Все пак да кажа, че в началото бяхме в детската градина и минавахме през най-тежката група и според мен персонала в групата се грижеше за децата и ми се струваше, че ги обичат.
Иначе не знам как да ги стегнат - те уж доста ги гонят за дисциплина, но тук има и човечност, отговорност и качества, които или ги има или няма. Може ли да провереряваш какво се прави във всеки салон и пред него. Може би е най-добре решението на един наш клиент - той има камери в датчиците на алармата и си наблюдава персонала, а те дори не знаят

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз да ви кажа - не смея да се оплаквам
то ако някой реши да ти го върне...
дори и тук не смея да се оплача
имим си известен горчив опит че ако някой реши да ти втежни живота там и да си плащаш - пак ще те направи на луда калинка, че и други около теб

# 49
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз си мълча и преглъщам щото наистина ДАни е почти ок ама...
и заради моята рехабилитаторка
иначе та мнапоследък е лудница и доста трудно можеш да се добереш до инфо или някого за нещо

# 50
  • Мнения: 4 414
ох, не знам...понякога нещата изглеждат едни, а се оказват други...надявам се случаят с дететнцето на пода да е такъв Sad иначе, аз бих се оплакала веднага, ако заваря рехабилитаторката да си стои и да не прави нищо на детето, във времето за гимнастика! може би щях да поискам да стоя и аз при детето или да ми сменят рехабилитаторката.
ние не сме имали такъв проблем...за 6 месеца Ели е закъснявала 2 пъти, не по нейна вина и то с не повече от 4-5 мин. винаги педантично си е удължавала гимнастиката след това...Ваня, която я заместваше през август също беше перфектна...да не говорим, че Ния толкова хареса Ваня, че почти не плачеше при нея...явно всичко е до човек Confused

# 51
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ваня една такава мургавичка с тумна коса и SonyEricsson ли е:)
Ако е тя, значи Диана беше при нея.
Много готина!

# 52
  • Мнения: 4 414
викаха и "Малката Ваня", защото е малка на години май...иначе е с чуплива коса...една миличка...

# 53
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile newsm78

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 07:22 от ела ме ритни

# 54
  • Мнения: 4 414
тц. не е тя.

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЛЕлелелелле АПОКРИФЕН материал - снимкаааа! От бжлницото - и сега?

# 56
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ааа, няма я вече:)))
нема да правим проблеми на момичето, толкова е мило.....Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 708
моята е Ваня Зъмова, ама е руса със сини очи и е към 40 годишна..
като цяло съм много доволна от нея

Общи условия

Активация на акаунт