Антибиотик преди годинката?

  • 2 177
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
здравей amber701, моят дребосък пи за пръв път антибиотик когато беше на 3 месеца, заради бактерии в урината, от тогава до 1,5 все бяхме на антибиотици. Изпихме много видове, но предимно на основата на бисептола. Наистина според всички лекари, при които сме ходили много по-опасни са бактериите, така че май нямаме друг избор. Бързо излекуване Hug

# 16
  • Мнения: 7 201
Аз дадох антибиотик на 4м,разбира се по преценка на педиатъра,не мисля,че има нещо обезпокоително в това,че детето ще го пие,все пак по важно е да се оправи!
PeaceДани също беше на 4 м като пи за 1-ви път АБ.

# 17
  • Мнения: 903
Иванна пи антибиотик на 5 месеца, защото и откриха бактерия в урината, но не си спомням антибиотика какъв беше.
Не се притеснявай, щом педиатърката е преценила значи друг вариант няма. Успех и стискам палци  Praynig

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте,
Организирам курс за родители и там може да намерите отговори на много от вашите въпроси!
Ако имате интерес пишете ми!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравей. Дъщеря ми беше на 3 години когато се наложи да пие АУГМЕНТИН затова когато специалистката УНГ изписа на малкият СУМАМЕД при отит и "почти"бронхит(бебо беше на 4 месеца) потърсих и друго мнение а и педиатърката ни не изписва АБ без да е абсолютно  наложително.Моят съвет е да потърсиш и друго мнение за по-сигурно  а и за твое успокоение.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Nа братовчед ми бебето е на 2 месеца и вече 3 седмици е на антибиотик.Не че това е нормално за мен де... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт