power plate

  • 85 357
  • 227
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
изчетох много компетентни и некомпетентни изказвания относно уреда пауър плейт. пиша от личен опит.вече повече от 2 месеца тренирам на този уред.имах 3-4 излишни килограма.с много малки лишения,по скоро с правилно хранене и тренировките ги свалих.а относно стягането и оформянето на тялото нямам думи.просто тялото ми няма нищо общо с това което беше.преди съм ходила и на фитнес и на каланетика и на тае-бо...такива резултати не се постигат дори и с години,а с този уред виждам как формите ми се променят с всяка изминала седмица.няма травми,няма дълго висене по залите.иска се малко търпение и разбиране на нещата.относно целулита-няма го.какви ли не мазила и процедури използвах,никакъв резултат.а с тези тренировки се стапя и изчезва.всички които познавам и тренират на този уред споделят едно и също.невероятен тонус и енергия,страхотно настроение и абсолютен здравословен ефект.оказа се че процедурите с пауър плейт лекуват доста заболявания.използва се за физиотерапия и рехабилитация.с доста от посетителките на салона си коментираме резултатите,всички са във възторг.има и такива които казват че са загубили доста сериозни заболявания като плексит,костни заболявания,дори заличава на рзширени вени и т.н...изключително много неща,за които там те осведомяват,но и вече са изпитани от нас.аз започнах от чисто любопитство,видях страхотните резултати,видими са промените на тялото ми,и това вече е моя спорт.няма друго такова занимание което така да стяг кожата,моя корем вече не виси.за 2 месеца аз си видях пресата,така наречените плочки на корема.а в залата от коремни преси плочки не видях,а само болки в кръста.горещо препоръчвам тези процедури. сами ще се убедите в казаното от мен.единствено желая да бъда полезна с тази информация на тези които се интересуват,а не знаят какво точно се постига с този уред.в интернет има интересна и полезна информация.има и такива които отричат уреда,но това са хора които дори и не са го пробвали и не знаят действието му.няма как да отричаш нещо,което не познаваш.само тези които го използват ще ви потвърдят наистина вълщебното му здравословно и козметично и всякакво най-добро действие. ако има някой който тренира и има още информация,ще се радвам да контактуваме.успех на всички които искат да изглеждат и да се чувстват добре!
 
Калина моля те кажи още подробности, къдо ходиш на тези тренировки и какво точно представляват? Колко струва една тренировка и колко пъти в седмицата ходиш. Ще ти бъда много благодаря.
Поздрави:))

# 31
  • Мнения: 916
kalina52 , от километри си личи, че твоето е реклама...всичките ти публикации са само за "вълшебния" пауър плейт...моля ти се!

# 32
  • Мнения: 677
Калинче, повече от година съм загубила, съответно по 4 лири месечно! Нито една от гупичката с която се засичахме не сподели за резултат, а и не поднови абонаметн за следващата година..
3-4кг ще свалиш само като махмеш газирано, сладко  и тестето и то за 20 дни, а не з месец - няма да е нужно да си мръднеш и дупето!
С разширени вени, както и другите изредени от теб заболявания не е препоръчително да го използваш - риска си е за теб.
Ако си понапънеш трътката на джогинг, ще видиш мпого повече плочки на комера си, коремните преси "правеха плочки" във ввремето на тошо, когато читавите инструктури бяха в отборите, и не караха възпитаниците си да правят коремни преси.
Вземи си една камера и накарай да те снимат какво толкова аджеба правиш на този уред, който освен тонус, нищо друго не може да ти даде.
Противопоказен е при мигрена, главоболия, язва, гастри и още и още ....
И последно, дори и цифрата след прякора да е набора ти, то вервай ми, в залата хората знаят как да работат с жени и в тазии възраст, те не са там да те травмират - ти самата си го правиш.

http://www.vibrogym.com.au/FileUpload/files/2006-sept-VibroGym-B … l-double-page.jpg - от 2006 е статията - такава усмивка може да се извади само на изключена апарат((За целуита е бул ...т - на нито ес.дна не и е изчезнал, има само една отслабнала от групата, с кояго хочнахме, но това, защото мъж й я заряза зарави някакви хикла и жената те стопи от мъка.
Ще ида специално, да снимам снимките, които са си сложили на таблото на славата Grinning, ако не са ги махнали вече, тъй като отдавна не съм ходила.
п.р . всички работещи там могат да се състезават за най-голямо д-пе и тежка категория, макар на практика да нямат никаква работа и да могат да порзват и другите уреди нон-стоп.

http://www.mype.co.za/vibrogym/images/vibrogym1.jpg

Размърдайте си гъзиците, без работа и на луната да ви пратят все тая. (сори за малко по-грубото изказване)


Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 10:43 от 298

# 33
  • Мнения: 288
Калинче, повече от година съм загубила, съответно по 4 лири месечно!

Къде е това по 4лири месечно ? При нас е 10лв за 10 минути. Четири седмици по две посещения ( аз дори ходя по три) = на 8тренировки по 10лв ,са 80 лв на месец. Масажа е допълнително по 2лв.

На мен ми харесва и ще продължавам да ходя. Слаба съм и не свалям кг. Боря се с целулит и болки в кръста. Още е рано да споделям резултат.

# 34
  • Мнения: 677
elena, пропуснала съм нулата Sad - 40 месечно и то, защото бях предплатила за година напред, иначе искаха 65 лири за месец.
Целуита е земното притегляне, съчетано с неправилно хранене и заседнал начин на живот.
Когато аз бях на 20, жени на по 40 носеха мини, но целуит като днешната младеж не съм виждала.
Малко са онези от вас, които си спомнят как парче торта се ядеше на рожден ден, а шоколад (или по-често марципан) само на празник.
Нямаше ги тези безкрайни ходения по кафета на палачинки, сладоледи и фрапета, че и коктейли с по 3 супени лъжици захар.
Успех с целуита, но внимавай с болките в кръста - мисля, че ще се влошат от това тръскане.

# 35
  • Мнения: 3
наистина има много невежи. аз само споделих мнението си и резултатите си.а това че някой го тълкува като реклама е негов проблем.кого да рекламирам,себе си ли? аз и много хора познавам вече които са доволни и от здравословния ефект и от моделирането на тялото.защо трябва да ми налагате мнението си и да ми давате съвети как да тренирам? това е моя избор и виждам страхотни резултати от това Wink))  нямам грам целулит вече и съм стегната до безумие.и съм на 32 години. цифрата 52 след името ми не е набора ми.хехехе...и съм убедена че всички тези които наливат много акъл тук изглеждат доста по-зле,не търсят начин как да се грижат за себе си а да нападат другите.аз съм открила своя начин.намерете го и вие.правилно хранене и какъвто и да е спорт,въпрос на личен приоритет!!! успех на всички!

# 36
  • Мнения: 3
а ти 298.... би ли се описала как изглеждаш или да публикуваш снимката си...да видим как изглежда твоята трътка,както се обръщаш към мен? хайде,бегай на джогинг ...!!! Joy

# 37
  • Мнения: 3
40 лири месечно?..на какво си ходила,на вибриращите колани от "топ шоп" ли?  в цяла европа и англия и гърция една тренировка е 20-30 евро. има много студия и разни подобни вибриращи уреди които само те тресат и не водят до ефект.имах възможност лично да ги пробвам в испания. само power plate върши тази чудна работа. ако си тренирала 1 година на този уред,би трябвало да изглеждаш като жената стомана,та и мадона чак да ти завиди....кой знае на какво си се тръскала...както една друга писала тук че си купила power plate за 65лв....наистина много невежи...бързат да се изказват неподготвени....и да оспорват изобретения които са се доказали вече половин век...но щом някои се мислят за по-умни от великите учени и изобретатели,нека коментират и си отглеждат целулита и да блъскат в залите Wink))

# 38
  • Мнения: 677
http://www.mype.co.za/vibrogym/vibroggym-powerplate.html - хайде попречети малко, преди да пишеш глупости.
Мисля, че много ясно написах за какво точно съм използвала въпросния VibroGym, PowerPlate  както щеш му казвай - за масаж на д-то и краката.
Ти си казваш мнението, аз споделям моето, всеки е свободен да сподели! Като действа за теб, радвам се - продължавай!
Цитирала си цени, дай линк, или сканирай рекламна брошура, за да видим.
Аз имам целуит, че и стрии, а и пък не съм стегната до безумие, защо ти не ни покажеш своята снимка?
Тичах днес, а ти тича ли?

# 39
  • Мнения: 3
не,не тичах.с никакъв друг спорт вече не се занимавам.толкова е голямо натоварването на този уред,че и да искаш нямаш сили за друго.масажа е допълнителна екстра.той просто ти премахва умората и допринася за оросяване,стягане на кожата и разбиване на целулита.този уред има триизмерни вибрации,според позата която заемаш,натоварва различна мускулна група.всяко упражнение трае по 30 секунди.аз съм напреднала вече и някои упражнения ги правя по 45 и 60 секунди. наистина е така както казват-10 минути на уреда се равняват на час и половина яка тренировка в фитнеса.не съм мързелана,тренирах доста неща през годините,но този вид тренировки наистина дават много.съжалявам че няма как да контактувате с другите посетителки там,те ще ви кажаат същото.всички са с много добре моделирани тела вече.колкото и увиснало да е седалището,само след 3-4 седмици вече е като ябълка,бедрата са гладки и стегнати...целулита се стапя ли стапя....наистина се превърнах в люта фенка на този уред,но не само аз Wink) а и всички други които го ползват и виждат резултатите.в реклама не ме обвинявайте,уреда не е мой че да го рекламирам.както казах искам само да съм полезна с информация и личен опит.колкото и да се стремя да ви обяснявам,няма да успея.трябва лично да се опита.30-40 секунди коремни преси и сякаш си направил 100 коремни преси.... търся тук събеседници на тази тема,жени ползващи този уред,да обменяме информация за тренировки и упражнения....аз  за себе си мисля че намерих перфектния вариант за подръжка,постигнах ужасно много за 2 месеца ,не съм си и помисляла че на тези години и след раждане аз ще имам тяло като на модел и без целулит.промених си начина на хранене,чувствам се прекрасно и се старая да запазя формата си за дълго...на никой не му се остарява,всеки иска да изглежда добре...защо да не направя опит да преследвам "съвършенството"....така и психически се чувствам идеално...нямам вече комплекси,мислите ми се насочват към по значими неща и просто си чакам деня и часа за тренировка.няма скъпи антицелулитни процедури,няма мазни и лепкави гелове,няма болезнени антицелулитни масажи и вендузи...има лесен и безгрижен начин.аз наистина мога да пиша до безкрай по тази тема,защото открих най-доброто за себе си.питайте,търсете,интересувайте се,има много информация и ако решите просто опитайте.всичко хубаво от мен.исках само да бъда полезна.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 051
Kalina, ти май наистина ни мислиш за много глупави?!  Rolling Eyes Ясно е, че рекламираш, ама дай малко по- хитро. Това твоето е направо обида.  Peace Да се регнеш във форума само за да рекламираш е тъпо, много бързо те хващат. И да ти кажа, може и да е хубав уредът, но с такава тъпа реклама няма да спечели почитатели.

# 41
  • Мнения: 288
kalina52    аз те разбирам и те подкрепям.
Знам ,че не правиш реклама , защото съм близка със собственичката на студиото и говорих  с нея по- този въпрос и тя дори се изненада.
 Много е хубаво ,че споделяш опита си и не се ядосвай ,когато не си разбрана. Хора разни  Peace
Със сигурност обаче ще помогнеш на някой.
 И на мен ми харесва power plate . По принцип съм малко мързелива , и нямам енергия за фитнес.
 Hug

# 42
  • Мнения: 0
Моля, някой да сподели къде във варна го има тва чудо и на какава цена?Мерси  предварително!

# 43
  • Мнения: 677
Калина, аз никога не съм спортувала, не ми се е налагало, после пък ме е мързяло, няма значение причината в частност.
Това, което си написала, е като преписано от рекламна листовка, и е АБСОЛЮТНО невъзможно!
Гледам, че елена е близка със собственичката, и те подкрепя безрезервно, дори собственичката се е изненадала?!
Че ти правиш реклама, или че ти имаш резултатите описани тук? - всеки има въображение, а аз имам предложение!
Защо собственичката, не предложи безплатен абонамент, на едно от момичетата в диети за 2 месеца, че да го видим ние това дупе, дето като ябълка ще се стегне, само от това друсане!
Това ще е супер реклама за студиото й!
Чакам снимки Simple Smile)
Или пък да пратим някой да снима спортуващите вътре Simple Smile)


# 44
  • Мнения: 3
това не е друсане.изобщо не друса Wink)) навсякъде е описано действието на уреда. самите вибрации действат на мускулите и те се съкращават.прави се гимнастика на самия уред и натоварването е доста голямо и уморително.аз писах-30 секунди коремни преси на уреда,усещането е все едно си правил 100 преси. 3 упражнения за крака по 30 секунди,все едно си бягала километри,краката ти треперят.логично е след всичко това да имаш промяна във физиката,нали? аз самата когато отидох за първи път нямах представа за какво става въпрос.допадна ми.на първо място усещаш невероятен тонус,след тренировката имаш чувството че не стъпваш по земята.реших да бъда малко по-упорита и да видя какво ще се случи по нататък.и това беше възнаградено,много се стяга и оформя тялото.за моя изненада и кожата стана много гладка и еластична,нещо което не съм и очаквала,но то се дължи на богатото оросяване което се получава.и аз доста време се рових в нета,изчетох толкова реклами и материали.звучеше ми нереално.но уви,сега е реално.всички на които препоръчах този вид тренировки са много доволни.няма начин да нямаш резултати,който го е опитал,го е установил сам.факт е,че рекламата на това студио се прави от хората тук от уста на уста.не видях реклама,не видях брошура,не видях визитка.разбрах от познати,моите познати разбраха от мен.а това е най-добрата реклама.защото увещания за страхотни резултати виждаме навсякъде и от всяко нещо.личния опит е друго.щом някой го тълкува като реклама,нека е реклама.нека рекламирам една добра дейност и едно хубаво нещо за да се чувстваме и ние по-добре в кожата си Wink))

Общи условия

Активация на акаунт