Заличаване на белег от операция

  • 23 604
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Колко струват лепенките?
Най- големият размер е около 100 лв.
Кофтито е обаче, че се свалят за баня
и при повторното им лепене лепилото почти не хваща.

миииииии кво.......нема се къпеме много често по веднъж в седницата е вариант...и то много приемлив. Joy

# 16
  • Мнения: 17 407
 Ако е за дете, рано е да мислиш з аклиника, според мен.
Руске, почвайте!

# 17
  • Мнения: 7 723
Нали?
Ок, почваме Hug

# 18
  • Мнения: 1 370
Аз искам да споделя мнение за "Контратубекс"-а. 2004 година родих със секцио. 10 дни след това запо4нах да използвам въпросното гелче. Изхабих само една тубичка и спокойно мога да кажа, че ниамам и помен от белег.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 799
Е, то тва и ние си го прочетохме в нета.
Въпросът е дали е толкова ефикасно Thinking
Дерматикса го препоръчват повече Rolling Eyes
Аз ползвах Цика Кеар, адски съм доволна.  Peace
Не е вярно, че лепилото не хваща, след сваляне.Една лепенка /отрязък от нея/ е за 20 дни, плюс това, че първите дни се носи по няколко часа, представете си колко пъти се сваля и слага. След всяко сваляне се мие /както и като почне сама да пада, последните дни, измиваш и я лепва пак прекрасно на мястото/. Това е. Ще си потърся снимка отпреди лепенката на белега от секциото и сега, след лепенката, за да направите сравнение. Hug

# 20
  • Мнения: 3 315
аз с Контратубекс съм ползвала и съм доволна (а не бях редовна в мазането и изхабих само 1 опаковка)

# 21
  • Мнения: 3 695
мажа се Контратубекс, но нещо ме сърби кожата от него, направо ми гори  Thinking

# 22
  • Мнения: 3 315
мажа се Контратубекс, но нещо ме сърби кожата от него, направо ми гори  Thinking
   

при мен нямаше никъкви дразнения на кожата  Thinking

# 23
  • Мнения: 76
Преди 5 месеца ме оперираха и имам 20 см. белег,ще следя с интерес темата .може и се консултирам с лекуващия ми лекар за тях.Наистина е много неприятно на плажа да вперват поглед в теб заради белега който имаш.След операцията ползвах контратубекс още докато бях на физиотерапия и съм доволна,но смятам че белег може да се заличи само по хирургичен път.Иначе смятам,че лекарят ми би и препоръчал тези лепенки.Ще следя ако има някой да е ползвал и има ефект.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз съм доволна от КОНТРАТУБЕКС! Белега ми от операция на гуша беше на 10 години, когато реших, че ме дразни, но след 1 месец ползване сега не личи нищо! Да, малко неприятно мирише, мястото сърби и не трябва да се излагаш на слънце, но ефекта при мен е поразителен! Peace

# 25
  • Мнения: 3 695
И аз съм доволна от КОНТРАТУБЕКС! Белега ми от операция на гуша беше на 10 години, когато реших, че ме дразни, но след 1 месец ползване сега не личи нищо! Да, малко неприятно мирише, мястото сърби и не трябва да се излагаш на слънце, но ефекта при мен е поразителен! Peace
и аз имам голям белег от операция от преди 10 години, но не съм си мислила, че ще има ефект ако го мажа сега  Thinking
ще взема да пробвам

# 26
  • Мнения: 7 723
...
Аз ползвах Цика Кеар, адски съм доволна.  Peace
Не е вярно, че лепилото не хваща, след сваляне.Една лепенка /отрязък от нея/ е за 20 дни, плюс това, че първите дни се носи по няколко часа, представете си колко пъти се сваля и слага. След всяко сваляне се мие /както и като почне сама да пада, последните дни, измиваш и я лепва пак прекрасно на мястото/. Това е. Ще си потърся снимка отпреди лепенката на белега от секциото и сега, след лепенката, за да направите сравнение. Hug
И аз искам да видя снимка Praynig

Клеми, на дъщеря ми белега започва от под ребрата,
заобикаля пъпа и продължава още 5 см. на долу.
Искам да кажа, че й е вертикален на долу
и ме притеснява, че това все пак е корем
и се сгъва постоянно, та....
мисълта ми беше дали това лепило ще държи? Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 6 799
Хм...то всъщност не знам дали има и толкова дълга лепенка, но могат да се сложат няколко. Може би в случая няма да я подходящо, вероятно първите дни ще се държи, но после ще почне да пада.   newsm78
Снимките /старите/ тряжва да ги изровя из дисковете някъде са.

# 28
  • Мнения: 7 723
Хм...то всъщност не знам дали има и толкова дълга лепенка, но могат да се сложат няколко. Може би в случая няма да я подходящо, вероятно първите дни ще се държи, но после ще почне да пада.   newsm78
Снимките /старите/ тряжва да ги изровя из дисковете някъде са.
Аз проверих. Има и такъв размер лепенка.Струва стотина лв. Crazy
А иначе и аз съм на мнение, че няма смисъл да я взимам.

Айде, като изровиш снимки, давай Simple Smile

# 29
Здравейте на всички,
изчетох доста неща в нет за заличаване на белези и честно казано съм объркана. Не знам до къде стига рекламата и къде е истината.
Днес едно куче  #2gunfire захапа синът ми по лицето. Ужасни и дълбоки 7 прореза на едната му бузка. Със сигурност ще останат белези, а той е едва на 6 години. Не искам да се консултирам с лекар, защото вече не останаха добри лекари. А и хората са казали "Питай патило, а не учило". Моля, който е пробвал от всички продукти, като Контрактубекс, Zeraderm, Medezma, Дерматикс и др. да сподели. Ще съм Ви много благодарна! Има ли ефект някой от тези продукти, нали разбирате, че все пак на това дете тепърва ще му се изгражда самочувствието като човек.

Общи условия

Активация на акаунт