Кое считате за по-неприемливо?

  • 1 735
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
 От една страна любовницата е за предпочитане, че роднините са много и е кофти половината ти колеги да са привилигеровани. Но пък от друга секскариеристките се самозабравят и се държат много по-нагло от останалите връзкари. Не мога да преценя точно.
 

# 16
  • Мнения: 6 993
Шуробаджанащината ме дразни повече.
Със секскариеризъм никога не съм се сблъсквала...

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И двете са еднакво противни.

# 18
  • Мнения: 525
Шуро..
Което не засяга талантливите, умни и дейни хора, т.нар. шуробаджанаци:) /познавам само един/
Останалите......no comment

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
И двете са гадни, но шуробаджанащината ми е по-гадна. Има много фирми, в които се мотаят разни части от близката и далечна рода на собствениците, никаква работа не вършат, но всяват смут в системата. Ако е за секскариеризъм, поне има някаква работа за вършене, а при роднинството кръвната връзка няма нищо общо със заложбите и работата.

# 20
От две зла да избереш по-малкото newsm78май се получава.Все пак за мен по-неприемливото е секс кариеризмът.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
най-неприемлива за мен е сексуалната шуробаджанащина

Демек: когато и сексът не е достатъчен и в помощ е наложително да се намеси родата  Mr. Green
rotfImao БРАВО!ВЯРНО Е!

# 22
  • Мнения: 2 563
Ако аз и баджанакът на шефа имаме еднакви качества и сме еднакво способни, определено бих казала, че не би трябвало да назначат баджанака.

# 23
  • София
  • Мнения: 397
 Защо? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт