много обидно ми стана

  • 4 035
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Е голяма работа станала! Разбирам да се е запил с приятели, да те е яд.
Аз пък съм сигурна, че ако беше звъннала щяха да ви запазят резервацията и за по-късен час. А и в мол-а да бяхте отишли, какво толкоз. Нали щяхте да сте двамата, без детето.....


Все пак в духа на ДиС мога да кажа това: Ауууу, не го е срам мръсника му с мръсник! Ако на мен ми беше спретнал такъв номер и ми закъснее баш на рождения ден щеше да си намери багажчето пред вратата! Ааа-ма-ха!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Станала е, разбира се голяма работа! И на мен би ми станало обидно!
Как пък не се е сетил, в този специален ден да зае.. всичко друго и не си е казал: "Сега ще празнувам със скъпата и това ще е най-важното!"?!?!? Ама мъже.... трудно разбират колко са важни в дадени моменти дребните неща.
От мен имаш пълно оплюване! Simple Smile
Но за отмъщенията не ме търси - прощавам бързо и не мъстя никога!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами гадно е постъпил! Въпреки че реално и трезво погледнато, случката е от т.нар. "бели кахъри" и аз бих се почувствала много кофти! Поне да беше се извинил Crossing Arms Ама мъжка му работа, какво друго да ти кажа, просто гледай да не се впрягаш Wink И ЧРД на патерички Hug

# 18
  • Мнения: 4 965
Лелеее, много пък сте разбиращи днес.
 Thinking
Аз нямаше да му простя толкова лесно подобна подигравка точно на рождения ми ден.
Няма смисъл дори и да го плюя...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Всичките са от зодия Мъж !  Mr. Green
И моят естествено  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 884
Според мен е голяма работа-да...
 На рождения си ден човек очаква приятни емоции, освен това се предполага, че на този ден минава някак си на по-преден план в очите на тези, които го уважават и обичат. А след като и Блонди се е отнесла с внимание към собствения си рожден ден , уважила е любимия си човек и го е поканила да споделят заедно празника-просто е неприемливо чичо, баба , дядо да са с предимство,поне за момента. Да не говорим за принципно редките излизания, когато човек има бебе-тя е подготвила тази вечер, постарала се е сигурно и за външния си вид, и накрая какво-в МОЛ-а... Това да не е детско парти!?Аз също бих се засегнала, ако милото провали уйкенда, който съм планирала-не съм излизала , откакто съм родила, резервирах стая, уредих баби и бавачка, и ако трябва да се откажа от идеята заради някой чичо...не знам, сигурно и аз ще се разсърдя жестоко.

# 21
  • Мнения: 2 270
Лелеее, много пък сте разбиращи днес.
 Thinking
Аз нямаше да му простя толкова лесно подобна подигравка точно на рождения ми ден.
Няма смисъл дори и да го плюя...

Подкрепям! Peace

# 22
  • Мнения: 2 131
Всичките са от зодия Мъж !  Mr. Green
Аз все повече се убеждавам, че мъжете просто имат различно мислене. В повечето случаи те не го правят нарочно, дори не им минава през ума, че може да ни засегнат. Аз с моя мъж някакви кой знае какви драстични случаи не съм имала. Е, имала съм, но по-дребни от описаната ситуация. Но определено стигам до този извод.

# 23
  • Мнения: 2 556
Аз съм далеч от плюенето, защото ако бях официално канила някога мъжа си на собствения си рожден ден в заведение, нищо чудно да ми се беше случило нещо подобно. Възможно е и да се отзове навреме с цвете в ръка, но е възможно и обрантото. Първо, мъжът ми не си пада особено по ходене на ресторант, и второ толкова работа има, че като нищо може да забрави въпросния ангажимент, просто да му изскочи от главата. Само че аз честно няма да му се разсърдя, ами ако зачезне в последния момент, ще отида с някоя приятелка на резервираната маса, а той ще се присъедини, когато успее. Но аз си познавам човека, за него това е напълно възможно да се случи и не би представлявало никаква трагедия, а гледам че тук се вихрят големи страсти и обиди Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 884
Е , чак пък обиди...

# 25
  • Мнения: 685
ЧРД   bouquet на патерици!!!

Имаш пълното основание да си обидена, но дали той го осъзнава?!
Рожденият ден е най хубавия ден, твоя личен празник и той трябва да го уважава, така както и теб.
Няма да казвам, аз как празнувах 30-ят си рожден ден, но беше незабравимо събитие, което моят мъж направи уникално и красиво само за мен и мисля, че всяка жена го заслужава.

Дано се сети да ти се реваншира...  мъж с мъж  #Cussing out


П.С. А чичото защо не си е хванал такси?

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 17:24 от Cantariny

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Плюююююн Naughty

# 27
  • Мнения: 2 197
Отвратително, гадно и абсолютно недопустимо!
Аз лично бих вдигнала страхотен скандал. Първо - излизането е било планирано, второ и при най-оправданата причина за закъснение е трябвало да се обади с уговорката, че ще закъснее, за да се отложи резервацията. Постъпката му е просто отвратителна, особено на рождения ден. Да, зима е, но всеки може да прецени, че ако в 19.00 чичото има належаща нужда да бъде закаран някъде това не е задължително да стане точно когато вече имаш друга уговорка. И поне би трябвало да се посъветва и да се извини.
Аман от работяги!

# 28
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
пуу, пък аз си мислех, че моят мъж е лош!
толкова често му се случва да закара някой,
да сърши нчия чужда работа и не знам си още какво!
ама ако ми врътне такъв номер за РД-то
обещавам: newsm50 ignore2 newsm29 newsm66  341uu

# 29
  • Мнения: 2 556
Жалко, че мъжът ми не чете тук, иначе щях да му покажа да оцени колко съм търпелива и толерантна на общия фон  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт