Търся мека мебел с вътрешност латекс или пенолатекс!

  • 7 089
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 676
ако си в София, почти всички по-добри фирми предлагат.
знам, че в Идеален дом имаха italiana divani http://www.italianadivani.it/uk/index.html
от АТА ТАНДЕМ си купих чудно разтегателно канапе за детската на много прилична цена, нямат го в сайта, но можеш да им се обадиш и да питаш на място. те са много коректни като търговци. ето ти координати, ако решиш... http://www.atatandem.com/

А някой има ли отзиви за тези дивани в Идеален дом, които водят италиански, но не са на italiana divani?
Иначе в Selamore има много хубави италиански дивани!

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 15:10 от cvyrche

# 16
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
italiana divani по мое мнение са ок! за среден клас мебел, на времето в Технополис имаше мостра, най-добре е да се видят на място!  в тази верига предлагат и други, разни кожени, те са предимно китайски... гледайте винаги производителя на конкретно изделие. в един магазин има много стока, с различно качество и цени...всеки клиент си има предпочитания и приоритети и избора все пак е индивидуален.
ти за кои точно питаш? те предлагат и бг-дивани, имаха преди на Богдан мебел. в момента не зная точно какво продават...
а пък като казват, че са италиански, питай ги и на кой завод са! да видим какво ще ти кажат тогава!

# 17
  • София
  • Мнения: 676
Ами тези, които гледахме "уж" са италиански, но според мен са китайски, със сигурност не са бг. Бяха доста удобни, но аз съм малко скептична относно качеството им, макар че не изглеждат лошо направени. Сега се опитвам да открия някакви отзиви точно за китайските им дивани от "италианска естествена кожа". Обаче няма.... И се чудя какво да правим, защото цената им не е висока и е доста примамливо предложение, но да не се наложи след месец да ги сменяме...
Ние доста пообикаляхме тези дни и на повечето места, където предлагат бг дивани - ми не ми изглеждаха особено добре... Мъжът ми пък все пробваше как са на "сядане" и изобщо не беше доволен...

# 18
  • Мнения: 181
Много благодаря за информацията   bouquet Моделите на italiana divani ме устройват, обаче цената  Sad В Селамор съм виждала и по-евтини. Само дето не ми се ходеше чак там.

# 19
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
cvyrche ами точно там е работата, че цената им е добра дори и в сравнение с бг. не съм чула оплаквания от тях, те май бяха комбинация от естествена и изкуствена кожа или там някаква технология... мисля, че стават  Thinking искайте гаранция и договор при покупка.

Общи условия

Активация на акаунт