Готини сме ний мадами , а през МАРТ ще сме и горди мами!

  • 8 958
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 63
Добро утро от нас с малкия ритльо!
Аз вече втора нощ хич не мога да спя  и през деня съм като в транс. А корема го чувствам като
изсипан надолу. Незнам дали е нормално, ама е много некомфортно. И едни киселини...абе бременна му работа.
Зори, мерси за инфото за Матрикса. Май нещо такова ще търсим.
Герчо, стискам палци всичко да е наред. Ти усещаш ли по някакъв начин, че са ти намалели водите или доки го видя?
Деси.а - май видях такава ваничка в Хиполенд.
Ние преди 2 дни пръскахме в хола против мухъл. Наистина, резултата е впечатляващ, ама още не може да се отмирише. 
Славундер, секциото в Селена е 850 лв. Като бяхме там ни казаха, че трябват само лични принадлежности, но се обади за всеки случай да попиташ. И искат 1 месец предварително да отидеш да те прегледат и да се запознаят с бременността ти.
Аз уж няма какво да пиша, а пак стана дълго.  BlushПриятен ден на всички

# 241
  • Мнения: 8
Девойки, днес една приятелка ми каза, че е изтекъл договора на Дженерали с Токуда и не е подновен. Някой има ли информация за това?

А ние си решихме проблема с влагата и съм много доволна. Оказа се че тръбата за парното на комшиите отгоре е била спукана и сълзи. Но сълзи така че е минала през панела и капе и при нас. А нашите тръби са скрити с гипсо картон. Вчера случайно мъжа ми го откри и извикахме майстор и ВЕЧЕ НЯМА ВЛАГА. Огледайте се и при вас дали няма някакъв подобен проблем.

# 242
  • Мнения: 575
Дея, на следващия преглед при Калев ще го повдигна този въпрос с таткото, но си мисля че няма да ни огрее. Наистина в отделението не пускат външни. Само като родиш те изкарват отвън да се видиш с таткото и му показват бебето.

# 243
  • Мнения: 69
във ІІ Градска допускат ли присъствието на бащата? Върти ми се в главата информация, че там не дават пиле да прехвръкне в отделението, камо ли външни не раждащи лица.
Дея, и аз доколкото знам не пускат ни татковци ни никой, освен това в страницата на болницата в ценоразписа не фигурира "присъствие на бащата", както обикновено е записано по другите места http://www.vtora-mbal.org/info.php?u=http://www.vtora-mbal.org/4-3.html ... тъй че се съмнявам Thinking

Девойки, днес една приятелка ми каза, че е изтекъл договора на Дженерали с Токуда и не е подновен. Някой има ли информация за това?
Поли, дано да е грешна информацията ти Confused, тъкмо се спрях на Токуда и се надявах да Дженерали да ми поемат всички разходи. ooooh! Ама вече съм го избрала, ако трябва, ще плащаме Crossing Arms Мисля си ... аз съвсем скоро питах какво включва моя пакет и какво ще ми покрият ... те добре ми обясниха, нищо не споменаха за прекратяване. А миналата седмица /кой ден беше Thinking/ като ходихме до спешното в Токуда, не сме плащали нищо, взеха ми картата на Дженерали, записаха си нещо и това беше. Аз в понеделник имам час за преглед там и ще се поинтересувам как стоят ... и как ще стоят нещата ... поне докато родим  Flutter

Аз се връщам от консултация. За първи път не ме гледаха на УЗ, докторът беше на някакво събрание, сестрата ми мери всичко - за един месец съм +1кг., обиколка на корема +4см., дължина на корема /предполагам матката нещо си/ +4см., каза че сме перфектни този път. Миналите месеци качвах по 3кг на месец Blush Каза ми, ако изкам да изчакам доктора, за да гледаме бебчето, но миналата седмица в Токуда се гледахме и в понеделник съм пак, та реших да не чакам. Толкова ме рита бебо тия дни, че ще ми счупи ребрата, така като е, не се притеснявам.

# 244
  • София
  • Мнения: 3 123
и аз тази нощ не спах добре нещо.
 Къдрич,браво на теб- само 1 кг.Аз в четвътък съм на преглед и направо не ми се качва на кантара.Ама такъв апетит имам-не мога да се спра.

 Вие как сте с къпането и обличането-аз вече едвам ги извършвам тези дейности - много ми е трудно да се сгъвам и навеждам.

# 245
  • Мнения: 1
Къдричка много се радвам, че новините от прегледа са добри и че бебока рита с пална сила. Сигурна бях, че като се успокоиш нещата ще си дойдат на мястото.

# 246
  • Мнения: 1
и аз тази нощ не спах добре нещо.
 Къдрич,браво на теб- само 1 кг.Аз в четвътък съм на преглед и направо не ми се качва на кантара.Ама такъв апетит имам-не мога да се спра.

 Вие как сте с къпането и обличането-аз вече едвам ги извършвам тези дейности - много ми е трудно да се сгъвам и навеждам.


Зори аз все още се справям, но ми е малко трудно с навеждането. Иначе с килограмите съм добре и го отдавам на натовареното ми ежедневие. Миналата седмица като бях настинала и лежах вкъщи за няколко дни качих почти килограм. Но след два дни падна на половин. Като си остана вкъщи сигурно ще наддам бързо. Пък и в тази зима не можем и да се разхождаме много.

# 247
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички.
Герчо, имаш и моята подкрепа Praynig Вярвам, че всичко ще е наред. Hug
JeniB, аз съм в Борово, когато ви е удобно заповядайте. Пиши на лични да ти дам адрес.
Относно количките и Карера и Номад имат стар и нов модел. Новите модели са в по-ярките цветове.
Моето шаси е 6.5 кг, а до колкото знам Карерате е 8 кг. Много обстойно съм разучавала и трите модела, Слалом, Карера и Номад, защото много ми харесват. Като цяло Номад е по-голяма количка от Карера, не само сгъната. Слалома има спирачка на дръжката, което я прави много удобна при спускане, но пък има малък багажник. В БГ единствено Слалома се предлага с чанта. За другите взимаш отделно. Ако не беше с помпащи гуми бих избрала Слалом.
Избора е според потребностите.
Дея, за присъствието на таткото до колкото знам не се допуска. Там е много стриктно, за да няма случаи, като в Тина Киркова.

Забравих да напиша, че количката МОБИ на КОСАТО я гледах в Бейби планет.
Jeni B, това е сайта на вносителите и може да видиш размерите. http://www.adria2001bg.com

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 11:26 от Diana

# 248
  • София
  • Мнения: 3 123
Aз съм гледала само Номад и Карера,защото не харесвам триколките.Нашата Карера е 7,1 кг. (поне така пише в книжката) и има и чанта.Обаче тук намаленията не са на всичко,а в един магазин е намалено едно-в друг друго.Ние намерихме Карерата мнооого изгодно и за това взехме нея.
 А в БГ продават ли ги с дъждобран?Моята няма и ще трябва да си взимам отделно.
 Диди,а тава покривало на коша,дали става и за лятната количка или ще ни трябва и чувалче за другата година.Аз съм прибрала количката и не ми се вади да я разглеждам пак,та ако ти си обърнала внимание.

# 249
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Зори, тук и трите модела се продават с дъждобран.
Покривалото не става за летния кош, а чувалчето за летния кош струва 145 лв. Аз се чудя дали да го взимам.

# 250
  • София
  • Мнения: 3 123
оо тогава ще поразгледам тук дали има намалено ,че ако има да си взема докато е време.
 Ако няма,може да се вземе и друг чувал предполагам,че тия 145 лв.  ooooh!-ми то колкото една лятна количка. Mr. Green

# 251
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте и от нас  Hug
Стискам палци на Герчо  Peace
Добре дошли на новите мами!
Мами-блондинки, искам да си боядисам корените с малко по-силна боя (има прахче блондор в кутийката), обаче ме е страх да не навредя на бебка...
Корените ми от последните две боядисвания са по-жълтеникави и това ме влудява  Close
Някой прави ли си косата с блондор?

# 252
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Олимпия, снаха ми се прави много руса. Ползва на KEUNE боя и е супер доволна. Ако можеш да намериш от някой салон, боята си върви с препарат, като блондора. Тя се изрусява и през бременността, но все пак се консултирай.

# 253
  • София
  • Мнения: 3 123
Олимпия,гледах едва фризьорка в едно бебешко предване и според нея тия процедури не вредяли на бебо-аз също така съм чувала.Обаче тия бои с прахчето пробвала ли си ги друг път?Щото аз веднъж се правих и косата ми стана отврад,същото се случи и на братовчедка ми.Уж трябваше да стане с пепеляво,а то си жълтееше яко.Никога не бях имала по-гаден цвят.
 Аз се бях мазала с Палете.А иначе цвета ми беше много готин с тази боя ,но с С10 като номер.

# 254
  • Мнения: 1
Зори, тук и трите модела се продават с дъждобран.
Покривалото не става за летния кош, а чувалчето за летния кош струва 145 лв. Аз се чудя дали да го взимам.

Диана в кой магазин ги гледа?

Общи условия

Активация на акаунт