Готини сме ний мадами , а през МАРТ ще сме и горди мами!

  • 8 966
  • 314
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 263
Хубав ден!

# 61
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички!
Най-накрая и ние купихме количка.  Jane Nomad. Дори влезна в асансьора, което е странно. Тежи 6-7 кг. Всъщност това беше количка - любов от пръв поглед. И си остана единствена Laughing
Ще снимам и ще кача снимки.
Отказахме се от триколката понеже е с помпащи гуми.
KikiNiki, нашият също е много малък и стар. От тия с решетките.
Варианта ми беше шасито да го оставям в колата, а коша само да си взимам.

# 62
  • Мнения: 4 406
Всичкото ли трябва да му се навлече на горкото дете?  Или може би нарочно слагат повече неща, пък да си избереш какво да му сложиш.
 
  Laughing Laughing Laughing Laughing
избери си само това, което сметнеш за нужно. боди, ританки за най- отдолу и гащеризонче или блуза и панталонче отгоре. всичко това , завито в одеалото, е напълно достатъчно.
не мога да си намеря жълт или зелен комплект за изписване, а съм си наумила това да са цветовете... харесах си едно бежово, може би ще го взема...

# 63
  • Мнения: 308
   Здравейте момичета.

   Жени Б, ако нямах ограничение на финансите бих си купила Пег Перего. Харесват ми и като модели, материята им е хубава, а и отзивите за тази количка винаги са добри.

  Sisl ta, това е едно страхотно преживяване. Да прекарвате само хубави мигове в новото си жилище и да го напълните с много детски смях.

   Кикиники, радвам се че си спала спокойно тази вечер. Време е да се оправяш вече. За мен основния критерии за количката е да влиза в багажника на колата ни, но много се съмнявам, че тази която съм избрала ще успея да я мушна вътре и сигурно ще трябва да избирам друга. А толкова ми харесва. За CANGAROO VICTORIA става въпрос. За ламината мисля, че тези модели с лепило вече не се продават. Новите са с клик система, а най-новите с двойна клик система. Ние слагахме паркета преди малко повече от година и се справихме сами с мъжа ми. Беше клик система и ставаше страшно бързо и лесно.

  Диана, честита покупка. Ще чакаме снимките. Сподели на каква цена я купи.

# 64
  • Мнения: 318
Момичета, къде в София има магазин на Чико, представителен? И има ли такъв изобщо?

# 65
  • Мнения: 9
Здравейте. На нас за деня ни се провалиха плановете милото днеска в 7сутринта трябваше  да пристигне от Хамбург ама  е затворено летище София и няма да стане работата с пренасането ще е другата седмица или през делничните дни.   

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 279
Дианка, честита покупка! Нека напролет е най-удобното возило на един сладък малък човек! Hug
sisi_ta_ , дано скоро се оправи времето и да се нанесете с удоволствие. Тук мъглата се е дигнала и се опитва да изгрее слънчице  Flutter

# 67
  • Мнения: 83
Вие купувате ,не се шегувате ей Rolling Eyes.Аз още нищо не съм купила ,но съм направила един хубав списък.
Мъжа ми много си припада по списъчетата ми Embarassedзащото те винаги са едни такива"Скромнички"........... #Crazy

# 68
  • Мнения: 2 132
Полина, Чико има при гарата. Има и едно в Лозенец, но там мисля че е само на едро. Пратих ти лично съобщение, дали го видя?

Диана може ли да ми кажеш цената на Джейн?

Аз чакам свекито сега да дойде(че ние си нямаме кола) и евентуално утре ще ходя да гледам какво има по магазините.

# 69
  • Мнения: 1 446
Чили, много ме кефиш как минаваш да се запишеш в темата!
ЖениБ, радвам се, че се появи. Лара1 ти е дала доста подробен списък, не се сещам нещо да го допълня, но се съмнявам нещо да работи в неделя. По-добре се организирайте за другата събота.
КикиНики, радвам се, че си добре. Айде обра си каръка с тези кашлици, оттук нататък всичко ще е наред. Пиши кога си на преглед и как върви вашата мома.
Диана, честита количка!
sisi_ta_ , дано скоро се прибере твоето мило и да се оправите. Много е неприятно като се объркат плановете.

За комплектите за изписване: те са някаква компилация от дрешки, за първите дни на бебето, а не че всичко трябва да му се облече в родилното. Смятам да питам лекаря какво да му облечем на бебето (колко ката) и това да си приготвя.

Имам и един стратегически въпрос: вие с бебетата при татковците ли ще спите? Защото аз мисля да спя с беба в другата стая. Все пак мъжа ми ще ходи на работа да вади пари и да ни издържа и ми се иска да е отпочинал, доколкото може. Поне нощното ставане да му спестя. Кажете ми вие как сте се организирали.

# 70
  • Мнения: 107
Здравейте! да се включим и ние по темата с количките ...избирайте си леки и маневрини колички ..защото аз си патих от тежка и не маневрена количка която трябваше да мъкна до 3 етаж когато нямаше асансиор...имайте предвид че в тези колички ще носим всевъзможни неща колкото и странно да ви звучи така 4е гледайте да имат и  хубав дълбок багажник..
Славундер- и да имах възможност пак няма6е да спим с бебето в друга стая ..нека и таткото разбере че има дете в къщи.. моя син поне беше от не  много ревящите през ноща така че нашия татко сме го дигали само в краен случай...но всеки си  знае най добре....КикиНики оправяй се бързо при нас подейства мукопланта...и проспан акаут едни за разтваряне
а за комплекта мисля да купя само белио и някакво комплектче защото бебто няма да е навун кой знае колко дълго и няма чак къде толкова да го разнасяме..е има и одеало ама няма да прекаляваме.. baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 71
  • Мнения: 308
   Славундер, не така. Еми че беба може да си е кротка и да не буди тате, а само мама за папкане. В интерес на истината не съм и помисляла да спи в другата стая, но нашия татко е тежък случай и не се буди никак лесно.

   Я споделете, вашите майки и свекърви почнаха ли да ви обясняват как бебето трябва да се къпе в сол, да не спростирате дрешките навън, още повече да стоят през нощта там, че бащата не трябва да излиза и да се прибира по тъмно и други такива неща.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 946
stambolieva при нас свекървата само не дава да се купува нищо за бебето предварително, но няма кой да я слуша. а за къпането на една лекция на 9месеца ни казаха че само може да се докарат усложнения ако се къпе с такива бабини лекове, по добре или само с вода или някаква бебешка козметика.

# 73
  • Мнения: 1 446
Я споделете, вашите майки и свекърви почнаха ли да ви обясняват как бебето трябва да се къпе в сол, да не спростирате дрешките навън, още повече да стоят през нощта там, че бащата не трябва да излиза и да се прибира по тъмно и други такива неща.

Веднага допълвам: да го мажем с мас, сега бил сезонът на колене на прасета и да си вземем прясна; да не се доближава до телевизор и компютър и в никакъв случай да не ядало на детска кухня, толкова ли не мога да сготвя. И да не се перяло в пералня - само на ръка.
На всичко това отговорих, че няма да правя детето си "социален инвалид" и като го пусна на 18г. а то да тичка вкъщи да хапне, защото на мама било най-хубаво.

# 74
  • София
  • Мнения: 128
И аз да кажа, че съм влюбена в Jane Nomad pro Matrix и се надявам и аз да се сдобия с такава !
Покупките ви са много хубави . Моята майка и свекърва не се мещат въобще само и двете са против да се купува предварително , но аз им казах че няма как да стене и започнах малко по малко да купувам . Иначе мълчат и не смеят и двете да дават съвети, но подозирам че бабата на нъжа ми , която живее на етажа под нас ще ги замести и двете !!!
И аз мисля че с бебето ще сме в спалнята където ще е и таткото, ако видя че изнемогва тогава чак може да му кажа да отиде в хола, но като за начало мисля да не му давам избор.

Общи условия

Активация на акаунт