За стила през годините ни.

  • 3 294
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Не, не съм се променила, ами напротив - все повече неща си намирам, за разлика от "навремето".Някога, когато в БГ нямаше нищо, само си представях разни дрехи и аксесоари, рисувах си ги или чаках да се появят и у нас, за разлика от днес.
Е, тази година се нося с по-малко обеци, но е за да не будя интерес у дъщеря ми, от което мога само да пострадам.

# 16
  • Мнения: 281
Тениска и дънки. От 1990 г. до днес.
На абитюриенската си вечер, преди 13 години, бях с черен костюм. Харесвам се още, когато разглеждам снимки.
Не съм се променила в годините изобщо.

# 17
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
 О,минала съм през големи метаморфози през годините докато откриа себе си,но май още не съм намерила стила си.Като дива тинейджърка носех страшно провиснали дрехи,(които днес стават на мъжа ми Shocked),след това реших ,да съм мацка-гримирах се много и носех секси дрешки.Следваща стъпка-само спортно,без грам грим(така ме харесваше гаджето).След това спортно-елегантен стил.Сега искам да стана малко по- Whistlingелегантна(според възраста си)но спортното все си ме влече,

# 18
  • Мнения: 1 897
Моят стил се промени коренно през годините.
Като гимназистка носих еластични дънки, раздърпана тениска(обикновено на Guns N' Roses или Metallica) и кубинки.Сега в гардероба ми има предимно рокли и поли, както обувки с високи токове.
С днешна дата пак обличам дънки и тениска (макар стила да не е съвесем същия), но на 18 години нямаше да повярвам ,че един ден бих носила нещо толкова елегантно като рокля например.

# 19
  • Мнения: 2 309
Промени се толкова, че чак ме е срам да си гледам стари снимки  Rolling Eyes в тийнейджърските години се гримирах до степен, че сигурно не са ми се различавали чертите на лицето, минах през рапърската мода  Crazy с развлечени дрехи - гледам още е актуална. Като завършвах си бях мацка с къси поли и токчета. Като почнах да следвам се обличах най-вече спортно - дънки, маратонки и тениска. Сега от 1-2 години съм ала спортно - елегантно, слагам пола с волани с гуменки и сако  Crazy или сако с дънки и мокасини, гледам хем да ми е удобно ако се наложи да търча по детето или да походя няколко спирки пеша, хем на работа да мога да ида, ей така съм  Laughing

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Грънджът ми липсва  Whistling
Клин, чорапи до коленете, тежки кубинки, къса пола, развлечен пуловер... Удобно, удобно...
Сега пак ми е удобно, но не ми харесва толкова  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 630
Сега си давам сметка, че истински свой собствен стил си изградих след като започнах да работя и да си купувам дрехите сама. Харесвам спортни дрехи, най-вече дънки и тениски. И сандали - това са ми любимите обувки.  Имам и няколко рокли и поли и понякога се чувствам добре облечена и с тях, но това е рядко.

# 22
  • Мнения: 757
винаги съм обичала модата,стила ми на обличане е доста авангарден и от дете съм такава не се е променило това,средата ми е била по артистична.
не съм се стремяла да постигна някой стил на обличане,а по душа съм авангардна и артистична и това влияе много на визията ми.
но винаги съм харесвала и стилните дрехи и дамите които ги носят,в гардероба ми има за всички поводи дрехи не отричам нищо в модата и стиловите.

# 23
  • Мнения: 544
Като ученичка носех само дънки, като студентка почнах да се разголвам  Laughing в смисъл по-къси полички, роклички.Сега в ежедневието се обличам по-спортно-дънки, тениска и маратонки, даже често и анцунг, но на работа задължително с по-официален панталон или костюм.

# 24
  • Мнения: 7 837
Навити джинси, спортни обувки и панталони, тениски. Това съм аз в последните поне 4-5 години.
Не мога да се възприема в рокля, още повече в костюм и високи обувки. Единствените, които обувам доброволно, са ролерите  Laughing
Стилът ми е спортно-раздърпан. Елегантното го подминавам целенасочено  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 405
Не съм се променила особено, имам различни дрехи в гардероба си, и спортни и официални. Най-много ми липсват късите ефирни роклички, които носех допреди няколко години. Няколкото качени килограма не позволяват да ги облека  Sad
Някога ги носех в комбинация с кубинки.
И винаги съм си сменяла прическата често, а сега, пак от няколко години съм с една и съща.
Трябва да променя това  Grinning

# 26
  • Мнения: 516
Промяна има предимно в прическите ми. Или по- точно някакво постоянно въртене на три- четири прически и цветове на косата. Все още не съм открила "моята" прическа. Дрехите ми са все така предимно в черно и бяло. Дънките преобладават. Обувките са с равна подметка. Намира се по някой висок ток, ако спешно ми се наложи да отида на сватба например. Вече не нося раздърпани пуловери и тениски с три номера по- големи. Май ще се откажа скоро и от късите панталонки.

# 27
  • Мнения: 123
 Винаги съм обичала разнообразието и затова често променям визията си, обличам се ту в спортен, ту в строго елегантен стил, понякога съм раздърпана и рошава, понякога в страхотен костюм с токове.Цвета на косата също често меня, обещавам си като направя даден цвят да го понося по-дълго време, но нещо не се получава.Такава съм си, постоянно експериментирам с външният си вид./а и според настроението/

# 28
  • Мнения: 1 679
Промениха, разбира се - не само като модели, но и като цветове  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 161
Драстично съм променила стила си на обличане.Много по-освободена съм сега.

Общи условия

Активация на акаунт