Въпрос за Милумил

  • 1 870
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Здравей, аз също не меря температурата. Горе - долу преценявам. Разтваря се добре, а ако не, като изчакаш малко -  около 5 минути и разклатиш пак, това, което не се е разтворило се разтваря.
Някъде в някакво "бебешко" списание веднъж четох, че адаптираните млека трябвало да се разтварят във вода от около 90 градуса по Целзий, за да се убият някакви бактерии при евентуално замърсено с тях мляко (не дай си Боже). Но от форума разбрах пък, че белтъците се разрушавали при по - висока от 50 - 60 градуса температура. Thinking

# 16
  • Мнения: 6 442
сори че не е по темата ама разтваря ли ви се милумила като слагате от него в кисел или пюре например
Да,идеалнен е! PeaceЗащото ми се струва,че е и леко по-сладко това мляко от другите и още повече ни става вкусно десертчето. Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В интерес на истината и аз топлих водата в микровълнова. Какъв е проблема да не я топлиш там?

# 18
  • Мнения: 165
и според мен няма проблем в микровълновата да се топли, но педи ми изнесе една лекция как се разграждали молекулите и всичко се променяло качествено, а и  ставало канцерогенно.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
И аз да попитам... не по темата
Милумил и Аптамил са на Милупа но Аптамила го промениха,милумила стария ли си е  newsm78
Нещо хич не ми харесва новия Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 164
да се включа и аз за Милумила моята кукла е на 1и3мес. и до сега аз и затоплям водата в микровълнова  и то на мн. висока температура и после слагам 2 буч. лед и това е.

# 21
  • Мнения: 528
Милумил ми се разтваря чудесно в каквато и вода да го сложа. Имала съм екстремни ситуации, в които съм разтваряла и в чисто студена вода.
Докато има други храни, които си остават на бучки, а дечицата ни пият чиста доза айрянче. Милумила си е много добре!

# 22
  • Мнения: 6 442
И аз да попитам... не по темата
Милумил и Аптамил са на Милупа но Аптамила го промениха,милумила стария ли си е  newsm78
Нещо хич не ми харесва новия Rolling Eyes
И аз да питам дали има нов Милумил..

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Ако е стария минавам на него,че тоя Имунофортис....

# 24
  • Мнения: 165
Нямам представа дали е същият, аз минах на двойката и не знам за промени. само е вече с по-висока цена. Двойката много ми се пени нещо Thinking не че на моят бузанчо му прави впечатление де Laughing но на мен ми е интересно защо така се пени, с единичката нямах проблем

# 25
  • София
  • Мнения: 1 541
ИЗВИНЕТЕ МЕ ,но и аз не по темата , но да ви питам мами  Hug
от вчера сме на миомил - преди бяхме на нутрилон и едва изяждаше по 90-100
сега си хапва по 130 средно т.е за деня   5 хранения по 130 =650 + 50 сок - добре ли е за 3м. бебе? baby_neutral
  bouquetБЛАГОДАРЯ!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние сме на 5 и половина и ядем 3 пъти АМ по 150 мл. Това,че бебето ти яде  толкова е много хубаво Hug не го ограничавай Peace  bouquet

# 27
  • Мнения: 757
Милумил ми се разтваря чудесно в каквато и вода да го сложа. Имала съм екстремни ситуации, в които съм разтваряла и в чисто студена вода.
Докато има други храни, които си остават на бучки, а дечицата ни пият чиста доза айрянче. Милумила си е много добре!
Peace
много съм доволна

# 28
  • Мнения: 164
за да не се пени слагахме няколко капки СААБ хем и против колики

# 29
  • Мнения: 165
а с какъв биберон давате милумил 2? алекс е на 4 месеца и използвам 3ка на авент. изпива си го за 5-8 мин. нормално ли е?

Общи условия

Активация на акаунт