Журито на новия Мюзик айдъл

  • 16 089
  • 399
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 425
 Думи нямам за да опиша какво си мисля за проявите на Фънки  ooooh! Да наистина, хората които е обидил не са за там, но това неговото е груба селска проява. мара_гела - много точно казано  Peace Каквито и да са хората, не е коректно така да обиждат. И предното жури се майтапеха с кандидатите, но не чак толкова брутално.
Браво на циганина, който беше толкова директен към Фънки  Laughing

# 76
  • Мнения: 5 647
Браво на циганина, който беше толкова директен към Фънки  Laughing

Какъв циганин? Това съм го изпуснала май. Кажете какво е станало.

# 77
Визията за един музикален идол е много важен фактор, но всеки може ли да е красив и да е облечен по последен писък на модата / то това е свързано със средства, които някои хора нямат/, но с талант ги е надарил бог. Сега да се държи журито нагло, че дадения участник не бил облечен добре. Голям смях.

# 78
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Фънки каза ,че стои зад бюро -визията му няма значение ,не е тръгнал да става звезда.
Този ,който иска да стане звезда ,обаче,трябва да мисли  за визията си . И е прав.
Критичен е към посредствеността.Всяка от забележките му беше обективна -нямаше самоцелно заяждане .Друг е въпроса ,че се изразява по начин ,който явно повечето майчета не приемат.В този случай бих казала -вижте съдържанието,не опаковката.

Не мога да се съглася с теб за Фънки.
Ето и информация за него - очевидно е бил и от двете страни на бариерата - и като изпълнител, и като продуцент. Едва ли преди време е бил с прекрасен външен вид . Не на последно място - визията в момента също не е подходяща според мен за продуцент. Всички останали си сложиха приличните дрехи, той "продуцентът" е с черен рокаджийски потник.  Какво уважение иска, за какъв респект на изпълнителите говорим ..., а той коли, той беси сега.

Димитър Ковачев-Фънки

е управител на "София мюзик ентърпрайсис" (sme.bg), благодарение на която в България гостуваяха "Депеш мод", "Металика", "Дийп Пърпъл", "Назарет", "Джипси Кингс", "Тото", "Инкогнито", Питър Гейбриъл. Фестивалите "Мюзик джем" и "Арена музика", повече от 400 концерта, като и тв предаването "Кречетало" също са проекти на Фънки.

За себе си той казва, че е черната овца, музикалният израстък на потомствена медицинска фамилия. Бил е санитар в инфекциозна болница, а родителските мечти санитарят да стане доктор се сблъскват с неговата мечта да стане музикант.

Вместо в Медицинска академия, попада в Консерваторията. Следват бурни години с рок група "Ера", свирене в джаз-формации, турнета на Запад. Еуфорията от сцената ражда желанието му да премине от другата страна на бариерата.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 692
Не ми харесва журито , много скучноооооо Crossing Arms  Фънки и Вили Казасян доста ме дразнят с държанието си.
А Филип Киркоров се държа подобаващо, беше тактичен и добронамерен в коментарите си, предвид факта колко бездарни бяха някои от участниците.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 16:26 от Cherry*

# 80
  • Мнения: 3 211
А Филип Киркоров се държа подобаващо, беше тактичен и добронамерен в коментарите си, предвид факта колко бездарни бяха някои от участниците.
искрено се изненадах от това, очаквах да е надут звездоман, а той се оказа много деликатен и тактичен, кефи много Peace
и как отговаряше на въпросите за Алла Wink

# 81
  • Мнения: 5 647
А Филип Киркоров се държа подобаващо, беше тактичен и добронамерен в коментарите си, предвид факта колко бездарни бяха някои от участниците.
искрено се изненадах от това, очаквах да е надут звездоман, а той се оказа много деликатен и тактичен, кефи много Peace
и как отговаряше на въпросите за Алла Wink

И на мен ми допадна държанието му, ама аз него винаги съм го харесвала.

# 82
Забравих да отбележа, че истинската звезда в журито е Филип Киркоров, за разлика от другите той се държа човешки и на ниво.Звездата си е звезда не може да се правиш на велик и да ми стоиш по потник и с широки гащи като палатки .

# 83
  • Мнения: 640
Фънки(много ми прилича на Шрек Laughing)

да.. много точно  Mr. Green
Мен пък ми мяза на чичо Фестър от сем Адамс Mr. Green

# 84
  • Мнения: 160
Ако сте гледали шоуто в други държави по-специално в САЩ ще забележите, че точно това е идеята един вид тези които не пеят добре ги осмиват и се отделя много ефирно време на т.нар "изцепки". Саймън ги прави на нищо, Пола Абдул играе ролята на "кучката" в журито и на зрителите това много се харесва. Не коментирам дали е добре или зле, но такъв е замисъла и нашите трябва да се водят по този сценарии.

Много се възмутих от коментара към сляпото момиче  такова нещо като дискриминация никой там не би си позволил като наскачат разни организации и шоуто директно ще бъде свалено от екран. Надявам се да има санкции от страна на хората, които са им дали правата.  Къде пише в регламента че слепи не могат да участват?!

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако сте гледали шоуто в други държави по-специално в САЩ ще забележите, че точно това е идеята един вид тези които не пеят добре ги осмиват и се отделя много ефирно време на т.нар "изцепки". Саймън ги прави на нищо, Пола Абдул играе ролята на "кучката" в журито и на зрителите това много се харесва. Не коментирам дали е добре или зле, но такъв е замисъла и нашите трябва да се водят по този сценарии.
Има нещо режисирано Peace

# 86
  • Мнения: 2 425
Браво на циганина, който беше толкова директен към Фънки  Laughing

Какъв циганин? Това съм го изпуснала май. Кажете какво е станало.
Ето тук http://vbox7.com/play:78809a17 от третата минутка започва искреността на циганина  hahaha Честна циганска  Joy hahaha hahaha

# 87
  • Мнения: 636
На мен журито ми харесва, с изключение на Люси Rolling Eyes Много ретро-визия има тая женица. А Фънки ми беше много смешен като изкоментира снощи дебеличката. Бе я се виж себе си, бре ooooh!

# 88
  • Мнения: 391
Фънки каза ,че стои зад бюро -визията му няма значение ,не е тръгнал да става звезда.
Този ,който иска да стане звезда ,обаче,трябва да мисли  за визията си . И е прав.
Критичен е към посредствеността.Всяка от забележките му беше обективна -нямаше самоцелно заяждане .Друг е въпроса ,че се изразява по начин ,който явно повечето майчета не приемат.В този случай бих казала -вижте съдържанието,не опаковката.

Не мога да се съглася с теб за Фънки.
Ето и информация за него - очевидно е бил и от двете страни на бариерата - и като изпълнител, и като продуцент. Едва ли преди време е бил с прекрасен външен вид . Не на последно място - визията в момента също не е подходяща според мен за продуцент. Всички останали си сложиха приличните дрехи, той "продуцентът" е с черен рокаджийски потник.  Какво уважение иска, за какъв респект на изпълнителите говорим ..., а той коли, той беси сега.

[/b]

Да ,но е бил изпълнител ,сега не е . При това за неговите фенове като изпълнител външността му даже е плюс.

# 89
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Журито като цяло е добре. Има от всичко по малко
Есил 298726 пъти повече ме кефи от Гло. Хубава е, интелигентна, пее добре и образованието й говори, че разбира от музика. Напълно адекватно с държи. Peace

Дядо Вили също ... разбира от музика де. Малко се тежкарее, но със сигурност това е режисирано. Нали е председател, трябва да се държи авторитетно.

Люси ми е малко тъмна и мътна. Нищо не знам за нея, но важното е, че се държи добре за сега /всъщност не сме я виждали много още/.

Фънки ми е далечен също. Прекалява с подигравките. Но и от такъв има нужда журито, иначе ще е скучновато.

Общи условия

Активация на акаунт