Какво е новото при мен 7

  • 21 352
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
Честито на marrymaroon и dani_to!
marrymaroon да ти кажа и аз като подготвях документите за проучването срещнах много разбиране. Щелая Ви бързо да минете през всички формалности!

# 16
  • Мнения: 1 843
Да ви прави случайно впечатление как сякаш от декември нещо се отпуши?!
Дали е случайно?

marrymaroon, вярно е така. И преди съм казвала, че приятно ме изненадаха всички хора по администрациите. Лицата им се променяха като видеха за какво иде реч. Не е лош българина, ама... Само в съда се държат на ниво, длъжността го изисква, няма как! Wink

Момичета, знаете ли какви емоции ни предизвиквате с вашето "какво ново при мен"? Пишете, когато намерите време!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 444
Мисля, че обществото съзрява, излиза от закостенелите рамки и започва да вижда осиновяването в друга светлина. Предполагам, че за това съзряване играят роля излъчените кадри, като филма за децата в Могилино.След тези кадри дори и най-злобните махленски клюкарки вече биха казали "дадоха дом на едно изоставено детенце", а не както до сега са коментирали злобно "горките, наложи им се да вземат копеле". Трябва да има повече гласност за пълните с деца домове, за нередностите и злоупотребите в някои от тях, за възможностите и порастналите деца да бъдат отгледани в семейна среда, чрез приемната грижа и т.н. Когато има гласност и проблемите излязат на светло, когато за това се говори до втръсване, тогава няма да има злоупотреби и гаври с децата, никой няма да си позволи подобни неща с деца, към които има нестихващ медиен интерес. Когато обаче са забравени от бога, в домове за които никой не е чувал дори, това е предпоставка да се възползват болните  и лишените от морал мозъци.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Имаме дата за дело, на 31.01 от 14 часа.
За съжаление не знам подробности дали са намерили адреса или не, предполагам не са и цялата работа ще се проточи във времето.
Дали имаме право като страна от делото да идем до съда и да разпитаме?
Адвоката ни обеща, че ще знае по-рано за датата и ще се обади, оказа се, че ни се обадиха социалните, те са получили призовка.
Аз и звънах, но не мога да се свържа.
То малко като за мрънкащата тема стана

# 19
  • Мнения: 2 722
Вава, а може да не е за мрънкащата тема, може да са получили заветния отказ, може...
абе много неща може да е, но си е някакво движение по темата, което няма как да не е за добро.
Стискам палци ТОВА да е датата на ДЕЛОТО и да се похвалиш с датата на вземането, но дори да е друго, все пак ще си едно дело по-напред в материала.
Успех!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 9 517
Ва ва, каквото и да стане на делото, важното е, че има дата и ще има развитие. В най-лошия случай съдията ще определи да се обнародва покана в ДВ, те ги обнародват бързо - горе-долу след седмица, след това около 30 дни след обнародването трябва да е следващото дело, т.е. в най-лошия случай края на март ще си го вземете. Стискам палци да е по-скоро. Моето скромно мнение е, че адвокатите в случая не вършат нищо... горчив опит имам.

Да се отчета докато малката не е ревнала  Simple Smile. Исак е болен и от два дни е при баба си заточен (на мъж ми майката). Много ни е мъчно, но той е щастлив - угажда му се от всякъде, а като си го приберем ще се борим със щетите, но по-добре така. Ще трябва да го спра от детска поне за две седмици, да не хване някой друг щам, така че ако прочетете във вестника "Майка на две деца я прибраха в лудницата", да знаете, че е за мен  Simple Smile.
Малката от друга страна реве всяка вечер от 23,30 до 1,30 ч. - прави ни диви и щастливи, след което спи като къпана до 9,30, когато майка й я буди.
Аз много ви чета, особено докато кърмя, но нямам време да се включа. Като влезем в график, се надявам да стана по-активна. Иначе мисля за вас постоянно  Hug

# 21
  • Русе
  • Мнения: 212
Ва Ва успех , миличка!!! Стискам палци  bouquet

# 22
  • Мнения: 921
Ва-ва, радвам се за развитието на нещата и съм убедена, че след делото ще има с какво ново да ни се похвалиш! Wink. Стискам палци! Успех!!!! Praynig

Фокси, мога само да ти съчувствам отстрани, но и тайничко ти се възхищавам как успяваш да се справиш с цялата менажерия у дома   Peace. Аз едвам смогвам с едното. Вече нямам какво да облека, щото във всичките си дрехи мога да  правя "кръгом".  hahaha

# 23
  • Мнения: 2 722
Танче, спокойно - и с Милен и с Митко свалих по над 15 килца пълвите три-четири месеца, които след това като влезнах в график си възвърнах с горница.
Новото при нас е че утре сигурно за пръв път ще командировам Митко с преспиване при майка ми /ако се реша, за сега все още се самонавивам, че е редно да пробвам/ Ако стане - ще пиша какво е усещането.

# 24
  • Мнения: 883
Новото при нас е, че си имаме гадже  Heart Eyes

Вчера Надя ми се обади по ГСМ-то и с тържествено-тайнствен глас ми съобщи новината.
Момченцето го познавам, от техния клас, и той "болен" на тема народни танци.
Та питам аз вечерта госпожицата, какво значи да си има гадже. Не можете да познаете отговора...

"Като начало, ще ме изпраща след училище"  Flutter

(Дали пък не беше нещо друго, а?  newsm78 )

# 25
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ва Ва Дано всичко на делото е наред,ще стискам палци. Praynig
Фокси Ако и ние имахме наблизо баба под-ръка и аз бих процедирала по-същият начин,като се разболеят и двамата.Да имаш болно дете е лошо но да имаш две болни деца е още по-лошо.
Танче и аз бях станала тънка,като фиданка,ако искаш вярвай.Докато се нагодим със грижите и т.н. със Боби.
После си ги върнах килцата двойно.Станала съм плондер,трябва да се вземам вече във ръце,срамота значи.
Аха да почна диета и Иван изтърси"който отслабва,значи си има любовник"
Еееее,кажете ми,как да тръгне човек да отслабва,нали ще тръгнат едни съмнения,едни подозрения..... ooooh!
Гале Усещането първият път,не  е много приятно,все бях на нокти,че ей сега ще ми звънне телефона и мама ще каже идвай да го прибираш реве много.
Нищо подобно не се случи.Аз звънях през час и най-накрая майка ми изключи телефона,каза,че съм ги притеснявала и не можели да се отпуснат във игрите.

Сега всяко лято е командирован на село за по седмица,стига да има желание да стои там,а той има огромно такова.Ей сега да му кажа искаш ли на село да идеш и да останеш при баба си и при дядо си ще полудее от кеф. Mr. Green
С течение на времето гостуванията при баба,се отразяват много добре,въпреки,че ни е мъчно за него.
Дефи Честито ви гадже Mr. GreenЩе я изпраща я, и чантата ще и носи всеки път,това е то да си кавалер.


Новото при нас е,че децата се пооправиха от гадният вирус.Ванко малко по-бавно се оправя.При него не помогнаха ни АБ ни нищо.
Големи благодарности на Мирето,която сподели една бабина рецепта и снощи му я приложих тамън два пъти.Днес сутринта пак,ми каза,че имал облекчение.Ха дано,че се изтормози много,пък хич не искам така.
Мире имам да черпя,квото кажеш. Mr. Green
Пък оправили се Ванко и от него ще намажеш почерпка. Mr. Green
А мъжът ти ще връща,щото ти си знаеш глобен е. Joy Joy JoyЕдна ментичка ще свърши работа,а ако ми се услади след нея може и втора и трети........ hahaha


# 26
  • Мнения: 2 722
Дефи, честит ви кавалер за изпращане  Joy /не знаех че такива са функциите на гаджето, но човек се учи докато е жив/

Мамчета, направих го - преди малко с торба дрехи и плик бурканчета откомандировах Митко при баба с преспиване. Усещането е гадно, но със сигурност щеше да ми е още по-гадно ако трябваше да го хокам че не спи за да подремна и аз поне за малко при предстоящата ми серия две нощни смени баш на двата именни дни. Да видим каква ще е реакцията на Милен довечера като разбере че с баща си ще си ергенуват само двамцата.  newsm78

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Дефи честито ви гадже- ама и романтична е щерка ти, иска да я изпращат след училище.
Мамо Галя сигурна съм, че добре ще поглезят Митко, заради си батериите малко Sunglasses
Новото при нас е, че са намерили адреса на биологичния баща newsm68, но още не е подписана призовката, днес взехме нашите. Според адвоката добри са новините.

# 28
  • Мнения: 847
wa wa, отдъхнах си! Честито! Късмет и бърза процедура нататък!  Praynig

ние другата седмица, живот и здраве, влизаме в съда ...

# 29
  • Мнения: 921
Галче, Ивке, аз не се оплаквам за отслабването хич Wink, ама мъжът ми като замрънкал, че съм му развалила хубавата жена.. Mr. Green
Галче, добре си направила. Гледай да не тормозиш бабата по телефона много, много.  Naughty
Ивка, радвам се че вече се пооправяте. Дано да са ви свършили вирусите за тая година вече.

Ва-ва, новините да чудесни! Praynig

Дефи, честито мила! Напред сте с материала вече. Ееех, първите трепети  - колко са сладки bowuu

Общи условия

Активация на акаунт