Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!

  • 22 540
  • 590
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 116
и за мезе!  Mr. Green Да видите че съм пич!  Mr. Green

# 571
  • София
  • Мнения: 5 074
Ееее, това е, приятел в нужда Peace
Здравче, не си пич майка hahaha
В женски род Joy Joy Joy

# 572
  • Мнения: 2 116
Здравче, не си пич майка hahaha
В женски род Joy Joy Joy

Тва са подробнопсти...............! hahaha hahaha hahaha

# 573
  • Мнения: 1 037
Добро утро!
Май всички спят, Здравче цяло пиршесто!
Горките ни д..-ища.
Аз направих страхотна закуска ама немога да сервирам, ще ми се карат Wink.
Да ви се похваля миналия ден със Сиси и наши приятели ходихме на пикник , вчера пак по горите, беше страхотна разходка, най-важното Сисолинка беше много щастлива.
Днес пак тръгваме по обяд, може и снимки да ви пусна да видите чак докъде се качваме, "изплезвам език" ама детето ми е щастливо, прекрасно е , пеем и ехото с нас.

# 574
  • Мнения: 4 053
Здравка, е страшнааааа  Grinning
бабче то вече номера взе да прави  Crossing Arms
а, на вас ajeliya ви пожелавам весело прекарване и ще чакам снимки те с нетърпение  Sunglasses
ииииии, давай закуска, хич да не ти пука, аз съм от утре на диета  Wink

# 575
  • Мнения: 1 037
Mони, заповядай! Laughing
Скромна закуска,но няма как, хайде отивам в гората.

 

# 576
  • Мнения: 1 157
 Добро утро!
 ajeliya  чакаме снимки да видим до къде се качваш Hug и да видим щастливата Сисолинка
Здравче кога го приготви всичкото това   chef

# 577
  • Мнения: 4 053
Mони, заповядай! Laughing
Скромна закуска,но няма как...

ммм, домашна е нали  thumbsup

# 578
  • София
  • Мнения: 5 074
Е, много реклами гледате Shocked
Ама е вкусно  bouquet

# 579
  • Мнения: 31
zdraveite na vsi4ki!Kogato doide sabota i nedelia v ka6ti nastava ludnica,nali vsi4ki sme si v ka6ti , i niamah nikakavo vreme da sedna i da drasni dva tri reda!VIKI I MAMA kam teb bih iskala da se obarna sega stiga da e vazmojno.Stava vapros za moiata Kalina koiato e sas mikroftamia.Tia taka se rodi-ednata o4na iabalka prosto  e po malka ,a otkakvo se e polu4ilo nikoi nemoja da ni kaje za6toto bremennosta mi mina perfektno bez nikakvi uslojnenia ili smu6tenia.A na vaprosa ti dali vijda sas tova oko nemoga to4no da ti otgovoria za6toto lekarite imat niakakve nadejda da vijde prosto s nego ne6to kato silueti ,senki no o6te nemogat sas to4nost sa kajat.Stiga da ne e nahalno moje6 li da mi raskaje6 za vas ne6to po podrobno stiga da nete pritesniavam razbira se!Bih iskala da te pitam dosta ne6ta on ako ne e udobno niama da te pritesniavam pove4e!

# 580
  • Мнения: 3 914
irna74 ,изобщо не ме притесняваш,питай каквото си искаш,аз даже обичам да говоря за проблема на детето ми Peace Hug
Вики е родена малко недоносена,но не толкова че да е опасно за ретинопатия на недоносените,въпреки това поставиха тази диагноза,докато се усетя направиха и по две ,почти операции на двете очи.Аз междувременно доста се поинтересувах и стана ясно че на тези килограми с които е родена е почти невъзможно да има отлепване на ретината,а и на кислород е била само 4 дни.Оказа се ,че едно величие на БГ офталмологията ,просто не си е направила труда да прочете придружаващата документация на детето и ей така си оперира на конвеир,на въпроса ми защо така като е с високо тегло,отговора беше-Ама как така/с такава физиономия Shocked/,после почна да бие отбой ,да се крие от мен и да ме гони от клиниката с думите-Няма шанс ,съжалявам слепота.Това беше,но аз не се отказах,бях решила да открия истинското,то обаче стана ясно чак когато тя беше на година и половина и шансовете и бяха драстично понамаляли.Оперираха я тук,най тежката очна операция/4,5 часа/,после след три месеца,втора на другото око,но направи вторична ,следоперативна катаракта и осем месеца след първата операция на дясното око ,направиха втора-заразиха окото /което е риск и си подписваш документ,че си носиш отговорността/ и роговицата тотално помътня,на това око сега няма шанс.По тази причина не пожелаха да направят втора операция на лявото,за да премахнат катарактата,защото вече имаше едно око.Така лечение тук вече не беше възможно,аз обаче отидох при всички лекари в БГ,исках да ме изгонят всички преди да тръгна навън.То така и стана Wink.Междувременно бях ходила на консултации в Дания,имах изпратени изследвания и в Белгия,аз си ги пратих и в Щатите,Канада,Англия и много други.На места ни канеха на други отказваха.Идваха тук лекари от чужбина и аз винаги се уреждах първа,посетила съм всички,включително и самолета Орбис във Варна дето каца.Ходих и в Израел ,там пък беше голям цирк,добре че се отървах ooooh!,бях и в Турция,абе въобще........кво да ти кажа,няма възможност която да съм пропуснала,а и учебник по офталмология който да не съм прочела/във времето когато не обикалях болници и държави,четях/.Та накрая се уредих в Германия,те пък първата година отказаха операция,като искаха да отидем след година,естествено за цялото това време,ретината се отлепи и шансовете вече бяха под въпрос,а и за спокойствие на първата доФторка,диагнозата вече си е ретинопатия.Годината мина и тя беше оперирана,въпреки лошата прогноза,че може нищо да не стане,тя сега вижда нещо и аз съм доволна от живота.За съжаление след 9 пърлни упойки и ред простотии тя се забави значително в развитието си и сега то е на дневен ред PeaceТова е разказано по възможно най краткия начин,пропускам подробностите ,че ще трябва да изпиша една -две страници.
Егати ............ще взема роман да напиша Laughing
Та.........питай,насреща съм Hug

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 16:38 от Viki i mama

# 581
  • Мнения: 3 914
Ехооооо,аз тука приказки ви разказвам ,а вас никакви ви няма Mr. Green
Айде по едно следобедно сладко



А такива като мен,дето са на диета,само да гледат Wink

# 582
  • Мнения: 4 053

А такива като мен,дето са на диета,само да гледат Wink

е, хубава работа сега  Crossing Arms
от утре сме на диета, налииии Blush

# 583
  • Мнения: 3 914
Аааа не,аз от днес Grinning
Ми всички от понеделник,аз наопаки,иначе не ми върви Crazy

# 584
  • Мнения: 4 053
Аааа не,аз от днес Grinning
Ми всички от понеделник,аз наопаки,иначе не ми върви Crazy

аре де, глей са какви вкусотии си сервирала  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт