Само температура?!

  • 2 223
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Добре,така ще направя.  bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Според педиатрите, температурата се сваля когато се вдигне над 38,5, преди това се чака, не се дава нищо и се оставя организмът сам да се бори с бацилите!  Peace

# 17
  • Мнения: 164
Ами остава ми да я меря през половин час, и надявам се да не я вдигне толкова.За сега няма да давам нищо.Много е неспокен в съня си милия.Утре сме на лекар пак,да видим какво ще измислят умните им глави.Как не разбраха днес ,че е това?А може и аз да съм ги заблудила като им казах ,че няма Т,но сутринта нямаше наистина.Ще ви кажа как е минало утре.Още веднъж благодаря искренно на всички. PeaceСпокойна вечер.

# 18
  • Мнения: 351
между лекарствата му дай малко изцеден лимон, на моето дете му действа по4ти веднага, но не държи много дълго

# 19
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Може и да е вирусна пневмония. Ние я изкарахме. Искай снимка и ПКК ( кръвна картина ). Вирусната пневмония не се чува  на слушалка и няма кашлица!!! Дано не е това и бебо да се оправи бързо!

# 20
  • Мнения: 5 790
Наденце, как е детенцето днес?
Ходихте ли на лекар пак?

# 21
  • Мнения: 164
Здравейте,малко късно,но чак сега успявам да включа компа.Марти днес няма никаква Т и се чувства добре.Ходихмме на лекар и отново го прегледаха ,всичко е спокойно.Изписаха му вит.Ц два пъти на ден.След като спадна Т към 4 сутринта цял ден не я е повишавал.Чаках да излязат обривчета,но за сега няма такива.Има си апетит и пие вода,играе си и е жизнерадостен.Не знам какво беше това нещо с тази Т?Дано вече да е добре.Честно казано сега  прочетох отговора на "късметче" и малко ме стресна това.Наистина ли вирусната пневмония няма никакви други симптоми?Само Т ли имахте,и колко време продължи?
Благодаря на всички!

# 22
  • Мнения: 5 790
Наденце, радвам се, че детенце е добре.  Hug
Може да е било някое банално вирусче.
Не си мисли глупости за пневмонии и т.н.

# 23
  • Мнения: 164
Да и аз се радвам.Ще гледам да не се задълбочавам,все пак го прегледаха днес и то завеждащ детска педиатрия и мисля,че си разбират от работата.По-спокойна съм вече.Алекс благодаря ти още веднъж! Heart EyesЛека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт