Какви бихте искали да бъдат мъжете?

  • 2 658
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 232
Не знам точно какъв, еее не че не знам, но нали е невъзможно.Та затова бих искала поне един ден той да е в къщи с тригодишната си дъщеря и седеммесечният си син,и после да го питам сладко,сладко защо е толкова уморен , защо е така изнервен и...има ли нещо за ядене - по възможност нещо по-така.

# 61
  • Мнения: 3 569
Не знам точно какъв, еее не че не знам, но нали е невъзможно.Та затова бих искала поне един ден той да е в къщи с тригодишната си дъщеря и седеммесечният си син,и после да го питам сладко,сладко защо е толкова уморен , защо е така изнервен и...има ли нещо за ядене - по възможност нещо по-така.

И защо не му е до секс ....  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 877
Разнообразни.
Ако е за чуждите -
зелени от завист, естествено.

# 63
  • tardis
  • Мнения: 329
Лелее какви отговори чета  Joy

-------------
Автентични.
Устройват ме такива, каквито са си.
Т.е. не искам да ги модифицирам и "подобрявам". Иначе рано или късно ще се появят сривове в системата. Laughing

# 64
за чуждите не знам. За себе си искам модел,който никога да не мисли за секс, да яде по-малко и да е дребен, та да мога да го пердаша с една ръка.

# 65
  • Мнения: 984
Трябва да сме в телепатична връзка. Задължително.
Но това се отработва и е въпрос на време и търпение.

# 66
за чуждите не знам. За себе си искам модел,който никога да не мисли за секс, да яде по-малко и да е дребен, та да мога да го пердаша с една ръка.

Ами има за теб - Малечко палечко Joy

# 67
Трябва да сме в телепатична връзка. Задължително.
Но това се отработва и е въпрос на време и търпение.

Кое трябва да е в повече - Времети или търпението ................... но да съгласен съм.

# 68
  • Мнения: 677
Iskam da sa grozni, tupi, sku4ni i bedni. A az celiat v bialo...

# 69
  • Мнения: 45
Устойчиви......

# 70
  • Мнения: 4 447
Мъжът ли? Thinking

За мъжът не бива да важи следното:

"Мъжът е като кучето - нахрани го и го остави да се наспи"  ooooh!

# 71
  • Мнения: X
Е,отдавна спрях да си въобразявам,че мога да спася света. Каквито искат те да бъдат,само да са живи,дет'са вика,хай със здраве  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 186
Много романтични Crazy......

# 73
Мъжът ли? Thinking

За мъжът не бива да важи следното:

"Мъжът е като кучето - нахрани го и го остави да се наспи"  ooooh!


Юакай малко сега, не си ли чела по женските списания на всеки няколко минути какво им е в главите на мъжете #Crazy То ва със спането някак си идва май на трето място, останалите две ги подреди сама  Joy

# 74
  • Мнения: 6 417
Да се научат най-после да готвят като хората, да чистят, да перат, да плетат върнени чорапи на 5 куки, да не ми подритват тайно домашния любимец, да гледат деца, да изкарват повече пари, да не ми се пречкат пред тв-то...Мамка им, толкова ли е трудно?  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт