САМОКОВче с шейната вози се из планината.

  • 7 139
  • 321
  •   1
Отговори
# 285
А кой си крие зад  Tapoto newsm78

ЕДИН ГЕНИЙ ОТ Самоков Joy Joy hahaha Joy

# 286
  • Мнения: 307
 Joy hahaha Joy
Добре дошъл гений!

# 287
  • Мнения: 5
Добре дошла на новата мама Дани Вече сме две!
дали ще се организираме да се видим? Много ми е интересно!
Аз съм за въпреки че дребния хич не иска да стои с някой друг! Върви плътно до мен, не мога и до тоалетна да отида!

# 288
  • Мнения: 5
Ви имаме ли вече нова тема? Май доста хора проявяват интерес

# 289

ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ! Приятно ми е!  bowuu

# 290
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Здрасти, здрасти Гений Laughing
Представи се Laughing

Дани вземи Митко с теб Laughing А темичката ще я направя довечера след като заспи Ники, подготвила съм си някой неща вече Wink

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 19:24 от ViFresh

# 291
  • Мнения: 5
Ви с удоволствие но сега трябва да го пазя да не се разболее! Много ще ви е интересен той говори много, пее и танцува не знам на кой прилича? и двамата с баща му сме леко дървени! аз се надявам да заспи след малко и ние да излезем имаме си двама именника и след като се приберем ще проверя дали си направила вече тема! Ти си наша гордост smile3501

# 292
  • Мнения: 463
Цитат
Цитат
Като гъби след дъжд    

Добре дошла на Дани и от мен!   bouquet

Поли пий Вит С два пъти по 1000 мл. Това май най- много ми помогна.
А иначе това , което ти казва АНи е вярно. Когато ти боледуваш от грип , тялото ти изгражда антитела срещу него и с кърмата ги предаваш на малката. Това е основното преимущество на кърменето.

# 293
  • Мнения: 463
Хей, Гений, много си анонимен!

# 294
  • Мнения: 674
 Мими, не те помня от дървото! Blush Ама оттогава не съм ли се променила, та ме помниш? Joy

 Не съм се отчитала отдавна, та да ви кажа, че Габи падна от проходилката, мушка се под масата на полицата (ще покажа снимка), днес я водихме в Мола и много не слуша, ама добре че всички наоколо й се радват, нищо че прави мазало...........това се сещам засега ново! Laughing

 А аз също съм била знаменоска, ама имам само обикновени снимки, не знам как се качват!

 Силве, ще му порасне косата на НИки, споко! АЗ даже звънях на педи, че на Габи като й пипнех косата и ми оставаха цели кичури в ръката! Направо се бях уплашила ужасно! Кой да знае, че е нормално! ooooh!

 Виждате ли, че съм изчела всичко! Joy Joy

 На другата нова мама, добре дошла!  bouquet

# 295
  • Самоков
  • Мнения: 563
Добре дошли на Мара пепеляша, Дани и разбира се на tapotonewsm53

Ви и аз смятам, че заглавието с бъробаните е по-подходящо, като се има предвид, че напоследък ти се налага да правиш нова тема през три дни.
Виж Ели, как се измъкна от тази отговорност.  Laughing

# 296
  • Мнения: 674
Ето едно диваненце!

Нели, и на мен ми трябва малко отмяна, а Силвето се справя повече от прекрасно!  bouquet

tapoto, и на  теб привет, ама дай някакво инфо, де! Laughing

# 297
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Голям съм шемет, изтрих това което бях направила. Почвам на ново hahaha Joy Joy Joy

# 298
  • Мнения: 463
Ели, Габи е много лъчезарно дете! Относно това как те помня... Нали в последствие сме се засичали из града. Малък е. Та така виждам и промяната. Не че съм те следила. Ти сега да не се шашнеш. Просто познати физиономии дал господ. Пък като ти кажат кой е с тази физиономия, ти запомняш. То , не сме много хора в Самоков.

# 299
  • Мнения: 674
 Ми то може да се сетя и аз (само дето съм много отвеяна и за имена, и за физиономии ooooh!), ама дано скоро се видим на някоя срещичка! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт