Зеленце варим- в рокли ще се пременим , 2 тема

  • 15 121
  • 325
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
И аз малко се изтървах вчера- ядох солети и плодово к.мляко покрай малкия ,и едно парче кашкавал и то към 19,30  ooooh! ,не ми се беше случвало отдавна ...дано да няма последствия,но със сигурност наруших цикъла  Confused

Успешен ден и дано повече да няма прегрешения  Wink

# 31
  • Мнения: 4 344
привет,момичета!
дано няма прегрешения или поне в границите на разумното...
вие кой ден сте вече?и от колко кг първоначално тръгвате?
а какво количество плодове и зеленчуци си позволявате?само 7 дена ли ще стоите или по-дълго ще я продължите супата?
успешен ден!

# 32
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте  bouquet
Днессъм 6-ти ден, горе - долу бива, но защо нищо не свалям  newsm78
само 1 кг. А пишеше че трябва да са повече Thinking Чувствам се малко изтощена а и ставам по 10 пъти през нощта да завивам  footballдивачето. Какво е това ритане в това легло незнам.
Иначе съм режимна
А като мине и 7 ден как се продължава с храната newsm78
Сега тъпотия в офиса, сама съм  atwork
Добре че има  tv
Лек и режимен зелев ден

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Аз съм 4 ти ден. *около 62 кг - след вчера не смея да се претегля  Embarassed

Не мога да преценя за плодовете и зеленчуците ,но горе-долу  2-3 ябълки,до 10 мандарини ,и да кажем моркови до 5-6  и 1 салата ,но с малко оцет и зехтин и сол ,понякога и по-малко,но ако излизам от къщи и няма как да  ям супа си нося ябълки,моркови според деня.

# 34
  • Мнения: 4 344
destini ,браво!ти си вече на края...ако искаш пак да продължиш със супичката,пише че трябва 2 дена да се почине.резултатите идват след месец поне-(има свалили 40кг за 3 месеца).мога по-късно да копирам режима и да го прекъча тук.може би някъде се бърка..,но пък и аз съм либерална в широки граници...
 Fresh Gale ,благодаря за информацията!аз не смея и първоначалните кг да претегля..по-дрехи е отчайващо положението..малко ако се разширят ,ще съм много по-стимулирана...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
На мен 62 са ми първоначалните,последно като се теглих бях под 61 ,но малко и сега ме е страх да не съм пак 62  Cry,но ако днес вс.е наред ,утре ще се претегля .

Кой е този режим- да не един продължителен ,90 дни или нещо такова ?

# 36
  • Мнения: 4 344
Мионалата зима успях да сваля 40 кг за около 3 месеца, благодарение на тази супа и мн мн воля..
Ето и рецептата:
1 средна зелка (до 1 кг)
3 стръка праз
2 глави лук
2 пиперки
"Маги" - на вкус (или някакъв зеленчуков бульон)
черен пипер

# 37
  • Мнения: 4 344
По принцип плодовете не трябва да превишават 800гр. на ден. Трябва да се хапват грейпфрути, кивита и в краен случай ябълки. Всяка седмица е хубаво да се прави прочистване на червата. Аз лично го правя с рициново масло, но може и с английска сол. за английската сол знам, че изтънява лигавицата на червата, така че не е за предпочитане.
Ако се яде пил месо, то трябва да е само бон филе, на скара без сол, и залято с лимонов сок, но след изпичане. Относно рибата да е бяла, не повече от 600 гр., това кйоличество е и при пилето. По добре е да е на половина, обаче. За ориза не повече от 100 гр., не сварен. И най - добре да е кафяв ориз, небелен и неполиран, за да има фибри в него.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
А,ти имаш предвид ,че си свалила 40 кг със зелевата супа ,поне аз така го разбирам  newsm78 или копираш от някой друг ,който ги е свалил така   newsm78

# 39
  • Мнения: 4 344
това е начинът на изпълнение на момичето,което е успяло..
надявам се с нещо да помогне и на нас...
успешен зелев ден на всички!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Аха ясно , тя наистина е била много стриктна и сериозна  Peace

# 41
  • Мнения: 4 344
е,ние нямаме толкова кг за сваляне и малко несериозност-дано не ни се отразява..
но пък щом някой е успял,можем и ние... Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 618
 Party Здравейте пак!
Много се радвам че ме поздравявате, ако знаете на втория ден как ми се искаше да се наям smile3514 едвам се сдържах. А мъжа като забрави че съм на диета и все ме кани да си взема. А като ме хване нещо да си чупна и почва argue smile3511 Обаче хем ми е по-леко така, хем ми се хапвааааааааа
То май се свиква като решиш наистина да не ядеш дадени неща.
Знам ли  newsm78 то пък все да мислиш какво трябва и какво не  Crossing Arms

# 43
  • Шумен
  • Мнения: 316
Здравейте, момичета!
Аз нямам промяна в кг. и това е добре, като се има предвид, че съм изоставила диетата. Sad
Мисля, че е по-добре да мина малко на друг режим, с надеждата нещата да потръгнат отново. Но обещавам да наминавам при вас и да се радвам на успехите ви. Тази е любимата ми диетка и ще се върна отново към нея след време. Като се има предвид как нагъвам сладкиши от няколко дни, смея да кажа, че се свалят стабилно кг-те. Peace
Успешен ден, зеленца, и много "-". newsm51

# 44
  • Мнения: 4 344
здравейте!
аз съм тъжна и меланхолична-пукнаха се дънките от телесна маса..но с този режим :лежане,четене и хранене най-вече заради мозъка...
последен изпит и започвам да се движа..пък и ако мога да погладувам,че поне мъничко да заприличам на себе си..
ех,мечти,мечти..
желая ви успешен и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт