Може да сме бедни,но стъпваме гордо или ....

  • 8 501
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 542

Според мен, достатъчно е да си наблюдателен .

И да имаш малко усет все пак.

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Предпочитам едни от 150лв. Точно с обувки никога не съм и не смятам да правя компромис. Същото важи и за козметиката ми, и за храна. Качеството е преди всичко. Бижута нося само от благородни метали, защото съм алергична. За дрехи не се превземам толкова, важното е да са от естествени материи и добре ушити.  От манго имам поне 10тина блузи и тениски и нито една не е с прав шев   ooooh!

# 92
  • Мнения: 2 039
Накратко не са някакви свръх-открития  Laughing - при ограничен бюджет се залага не на най-модерните и екстравагантни дрехи, които следващия сезон ще за извън мода. Набляга се на основни неща , които да са качествени, от добра марка и винаги се мисли за съчетанията. 1-2-3 панталона, 2-3 ризи ( примерно). Всеки сезон добрия гардероб се обогатява, а не се започва от нула.   И са най-важни аксесоарите - много, различни.
Сега има доста възможности за евтини такива , има невероятни неща, които могат да обогатят и самия гардероб - разни винтидж истории, всичко, което може да се 'обере' по разпродажби и тн. Но, подложено на добър и качествен гардероб.  Не знам дали добре обясних, но това е накратко, което се сещам.
smile3501 newsm10  След като си го обяснила, няма нужда и аз да пиша   bouquet

# 93
  • Мнения: 2 039
А, и да добавя, че забравих  Mr. Green! Като цяло, предпочитам да нямам купища с дрехи(а и нямам), но те да са уникални, интересни, различни и качествени(не винаги маркови означава качествени, убедена съм, че доста от вас са си изпатвали от марки). Имам си една мания-аз се влюбвам сърдечно в дрехите(обувките) си и обичам да ги притежавам дълго време, да ги нося с години. Ако, не дай си боже, нещо любимо ми се захаби или скъса по някаква нелепа причина, страдам истински. Затова не си купувам дрехи толкова често, но пък съм склонна да дам повечко пари.Обаче ако ще говорим за обувки, само скъпи, маркови и различни, по този въпрос съм категорична  Naughty Обичам да имам много чифтове маркови обувки, така ги нося по 4-5години  Peace

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Защо повечето решихте, че тези, които не купуват скъпи дрехи/обувки нямат възможност?
Респективно - хората с възможности купуват само скъпи неща.
Пълни глупости.
Въпрос на приоритети е.

# 95
  • Мнения: 10 758
Тъполинка пак е влезнала в серия Joy

Карен, много си права Peace  bouquet

# 96
  • Мнения: 757
да така е,може да имаш много възможности и пак да си купиш нещо евтино,защо не? тук не става въпрос за пари щом нещо ти харесва си го взимаш.няма да ходиш с етикета да се гледа колко пари си похарчил за това.
аз например имам много скъпи бижута и въпреки това пак се ровя в тези имитациите където от тях ми се надуват ушите и имам ужасна алергия,проста съм си такава.
и не виждам нищо срамно,и не знам защо тук се обиждате на пари това е глупаво,всички сме хубави по различен начин,с пари или без.

# 97
  • Мнения: 1 224
Тъполинка пак е влезнала в серия Joy

Карен, много си права Peace  bouquet
Ла ГномБа , с характеристиките във вас се прави на интересна, не на мене Wink

# 98
  • Мнения: 1 224
Защо повечето решихте, че тези, които не купуват скъпи дрехи/обувки нямат възможност?
Респективно - хората с възможности купуват само скъпи неща.
Пълни глупости.
Въпрос на приоритети е.
  Peace
Пак казвам .. Не е въпроса в това кой какво си е купил,а как го показва. Най-тъпото е да си купиш нещо и да седнеш да говориш по форума " Ей знаете ли какво си купих - ботушки за 500 лв,завиждайте ми ! Може да са грозни,но са скъпи.Фук! "  Това ме дразни,а не кой какво си е купил.  Wink

# 99
  • Мнения: 10 758
Тъполинка пак е влезнала в серия Joy

Карен, много си права Peace  bouquet
Ла ГномБа , с характеристиките във вас се прави на интересна, не на мене Wink
Мило, не си ти тая която ще ми казва какво да правя.
Престани да се държиш така надменно с всеки и да се заяждаш.
Порасни малко.Покажи, че си на 19, а не на 12.

# 100
хихи, викам си, че най-сетне намерих тема и за мен в ""Красива Мама"".. Но ако имах 150 лв за обувки,не бих се писала бедна! Ама хич. За някои хора това е половин заплата. Купих си готини туристически зимни обувки от Илиенци - шок и ужас,символ на крайна мизерия в този форум.Цена - 32 лв. Моля се да ми изкарат поне тази и следващата година.Някои евтинджоси са учудващо трайни.Гордо не стъпвам,но затова пък удобно.   За мода не ми дреме,само ме дразни като започнат да ме оглеждат жените със съжаление или лека погнуса.Е, не може всички да сме богати и модерни.Пък гордостта не ме вълнува-още повече пък предадена чрез дилемата да хвърля ли за обувки 150 лева - наведнаж или на дваж или на триж.
чакам някои да ми обясни как не съм разбрала темата.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 101
  • Мнения: 1 224
Тъполинка пак е влезнала в серия Joy

Карен, много си права Peace  bouquet
Ла ГномБа , с характеристиките във вас се прави на интересна, не на мене Wink
Мило, не си ти тая която ще ми казва какво да правя.
Престани да се държиш така надменно с всеки и да се заяждаш.
Порасни малко.Покажи, че си на 19, а не на 12.
Не е надменно,а реалистично. Мислиш , че е надменно, защото сте свикнали всички да ви пишат " Hug, Heart Eyesbouquet" . Еми съжалявам,но нямам причина да го направя.
Това , че вие не приемате начина ми на говорене, не значи ,че се държа надменно..
Ако се държа надменно,едва ли ще има хора, които да казват "Тя е едно много мило момиче " Simple Smile Просто веднъж нарочена от някой  си оставам "надменна",заради това,че някой го е казал,а не защото е така Simple Smile  Mr. Green 

# 102
  • Мнения: X
хихи, викам си, че най-сетне намерих тема и за мен в ""Красива Мама"".. Но ако имах 150 лв за обувки,не бих се писала бедна! Ама хич. За някои хора това е половин заплата. Купих си готини туристически зимни обувки от Илиенци - шок и ужас,символ на крайна мизерия в този форум.Цена - 32 лв. Моля се да ми изкарат поне тази и следващата година.Някои евтинджоси са учудващо трайни.Гордо не стъпвам,но затова пък удобно.   За мода не ми дреме,само ме дразни като започнат да ме оглеждат жените със съжаление или лека погнуса.Е, не може всички да сме богати и модерни.Пък гордостта не ме вълнува-още повече пък предадена чрез дилемата да хвърля ли за обувки 150 лева - наведнаж или на дваж или на триж.
чакам някои да ми обясни как не съм разбрала темата.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
И аз имах това предвид и за това беше и моята ирония.ССФ освен че е много красива,умна и добричка прекрасно може да те посъветва като нямаш пари за хляб да ядеш пасти Wink

# 103
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
...аз се влюбвам сърдечно в дрехите(обувките) си и обичам да ги притежавам дълго време, да ги нося с години. Ако, не дай си боже, нещо любимо ми се захаби или скъса по някаква нелепа причина, страдам истински. Затова не си купувам дрехи толкова често, но пък съм склонна да дам повечко пари.Обаче ако ще говорим за обувки, само скъпи, маркови и различни, по този въпрос съм категорична  Naughty Обичам да имам много чифтове маркови обувки, така ги нося по 4-5години  Peace
И аз така.  Grinning

# 104
  • Мнения: 7 474
Купувам това, което ми харесва. Ако нямам пари в момента ще намеря начин да събера Mr. Green

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 12:56 от L е о

Общи условия

Активация на акаунт