Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Да ви кажа момичета моята болест си беше само предиобед.
Чувствах се толкова зле докато приспивах децата едва издържах да заспят хапнах от тяхната супа и си полегнах като си поспах бях като нова.Сега нищо ми няма
Laughing Peace
Ама никакви ви няма значи,незнам дали и аз като започна работа някой ден ще имам толкова слаба активност,но до тогава съм туууууук  bouquet hahaha

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Доборо утро на всички!
 Аз съм тук и ви чета най-редовно. Mr. Green
 Снощи имахме гости до късно,после докато изчистя и стана 3 часа,сега ми се спииииии.Пих кафе ама никак не ми помогна,дайте лек за събуждане. Crazy

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте и от мен,
не пиша защото немога. Вики пак е болничка вече цяла седмица, аз също на там съм тръгнала. По цяла нощ не спим, я сваляме температура, я лекуваме възпалеи уши....... писна ми вече. #Cussing out На всичкото отгоре и на работа ходя, не мога да си взема болничен защото е край на срок и е голяма лудница. Cry
Та така не обещавам че ще дойда на среща, но бих се опитала да се измъкна за малко, имам голяма нужда.  Sad

# 18
  • Мнения: 286
Ох Марси,горката всички знаем колко е гадно да си болен пък детето ти два пъти повече.Оправяйте се бързо,дано ви минава вече. Hug Hug Hug
Фантичке,съчувствам ти толкова пъти и аз съм била на работа и много ми се е спяло,ама няма начин издържа се,важното е купона да е на 6. Peace
Честито на именниците днес!
Да ви почерпя за свекървата,че аз без нея съм за никъде,няма никакъв живот да видя ако не е тя.Така че заповядайте почерпете се за нейно здраве:

и по едно кафенце за такива като Фантичка не разсънили се:

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  jinjer_78  да ти е жива и здрава свекървата  Hug и дано има повече такива като нея.То и аз не мога да се оплача от моята де,помага жената колкото и с каквото може.
  Ние от неделя сме с баба  Mr. Green.На майка ми и домъчняло за дечицата и реши да дойде за една седмица да им се порадва. newsm68 newsm44.Тъкмо ще си останат малко вкъщи,че сутрин като ги водя на градина и чуя как кашлят някои деца сърцето ми се свива.Но нищо не мога да направя,факт е,че масово се водят болни деца.В нашата градина кашлицата май не се счита за болест  Cry Sad.

# 20
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честито на всички , които имат повод да празнуват днес!

jinjer_78   благодаря за почерпката.
Да ти е жива и здрава свекървата и да ви слуша.

Фантичка и аз съм така след гости, докато не
си оправя къщата не лягам, но на следващият ден просто
никое кафе не ме спасява. Grinning
Да ти кажа то и в нашата градина кашлицата я намят за болест.
Нас на родителската среща ни предупредиха болни деца да не се
водят и да не се крие ако детето пие антибиотик напр. на 12 часа.

Моята дъщера , например кашля вече втори месец.
Оказа се, че проблема идва от третата сливица - задържала
е секрети и сега сме на противоалергичен сироп.
 Confused
Аз не я пускам на градина. Но като говорих с други майки , те си
ги пускат с кашлица без изобщо да се притесняват. Shocked
Направо ми идваше да ги  #2gunfire smile3513 smile3515

За срещичка - аз си мисля , че точно сега няма да се съберем.
Като гледам как всички около мен са болни Confused ...

Айде , лека ви нощ!  bouquet

# 21
  • Мнения: 161
Да се разпиша и аз и пак "на опашката", разбра се....
Деси...с никой не си говоря...В предната тема си бях дала скайп името, но никой не ми писа.....

Аз...имам гости...Майка е тук и от 2-3 дена съм ангажирана много....Да се видим, да каже тя как са роднините в Добрич, да си побъбрим....и ...времето си лети. Днес времето бе много приятно - излизахме по центъра , резервирахме места в боулинга за рожденния ден на големият син, разглеждахме тук та. и ...се прибрахме....Майка вече влиза в час и като посвикне поне малко....ще си уредим среща...Ако искате сега за неделя?

Тогава е 20.01. Пък ако искате тогава или в събота вечерта да излезем семейно без децата(на мен сега нали има кой да ми гледа децата и ми е широко около врата) - повод...повод напр. Бабинден......

Хайде казвайте за среща какво мислите.....за Бабинден.....
Ако срещата е в неделя, ще се включа с удоволствие. За събота няма да мога, ще сме на рожден ден.
Мога да присъствам и в Струмско, защото така или иначе в неделя водим децата при свекървата, а тя живее там. Само да не се разболее някой дотогава, че вече ми е писнало, както предполагам и на всички Вас........

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Писна ми от болести и още как,но нищо не могада направя за съжаление. SadА докрая на зимата има още толкова много време и на всичкото отгоре сега чувам,че се задавала нова грипна вълна. ooooh!
 Вече ни тресе треската за избор на училище.И записването в 1-и клас тук се оказа проблем.Училището,което е най-удобно за нас като местоположение се води елитно и наплива е огромен.Опашките започват да се вият още в деня преди обявения като първи за подаване на молби. ooooh!Редят се по цели нощи на смени,ужас.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 13:44 от Фантичка

# 23
  • Мнения: 447
Леле срам!!!!
Нова тема, при това и вече втора страница Embarassed Embarassed Embarassed
Както чета, всички сте болни, така че и аз скачам към вашия отбор. За среща няма да мога да се класирам, тъй като ще сме в Разлог, но пък си запазвам правото аз да свиря сбор като се приберем.
След всички тези болки и болежки- да ви се похваля- ще ходим в Рио Де Жанейро. Само стискайте палци да не се издъним финансово Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

След всички тези болки и болежки- да ви се похваля- ще ходим в Рио Де Жанейро. Само стискайте палци да не се издъним финансово Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  Mммммм,стискаме,стискаме.
  Ние за Нова Година ходихме в Доминикана /Карибски острови/,приказкааааааааа.Слънце,плаж,море насред зима.Ама като се върнахме тук ...стууууууд.Голямата зима ни изненада,тракахме зъби една седмица след това докато се аклиматизираме.

# 25
  • Мнения: 11 607

След всички тези болки и болежки- да ви се похваля- ще ходим в Рио Де Жанейро. Само стискайте палци да не се издъним финансово Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  Mммммм,стискаме,стискаме.
  Ние за Нова Година ходихме в Доминикана /Карибски острови/,приказкааааааааа.Слънце,плаж,море насред зима.Ама като се върнахме тук ...стууууууд.Голямата зима ни изненада,тракахме зъби една седмица след това докато се аклиматизираме.

А такаааааааааааааа.......Гледайте ги вие.......Докато ние тук зъзним, ядове берем и пр. те...зад граница и не къде да е......Оооооооооооо...глоба....

Фантичке...снимки? Джуджавке...и от теб снимки...Не може то така.....Я бързо разказвайте......Хич и не си трайте, че.......във Виенската има хубави палачинкови торти.....да не ни черпите с тях при първа среща.......

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ъъъъъъъ,я как ти беше скайпа да покажа малко снимки.

# 27
  • Мнения: 62
Ех момичета и аз най-сетне да се включа, че нещо на последък нямам време да пиша.  Ту уча, ту нещо друга правя и нямам време да седна на компа да ви прочета и да ви драсна някой ред.
Честито на всички празнуващи. И скорошно оздравяване на всички боледуващи още малко остана от зимата и всички ще сме много добре няма да има болести и вироси. Е това е за сега от мен, ставам пак да уча. Лек ден на всички.

# 28
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ееееееееее,Фантичка искам и аз да гледам снимки, как не те беше срам да си мълчиш до сега.
Моя скайп е Marieta Naumova.
jujavka ще стискаме естаствено палци, дано да успеете да заминете и вие, а после ще чакаме да разказваш.
Ние вчера ходихме на контролен преглед и беше пълно с болни дечица, явно вече грипа се развихря с пълна сила. Така че най-добре е да отложите срещите особено ако са и с дечицата. Иначе ни успокоиха че въпреки че си имаме още температура, вече Вики е по добре  и най-важното не е злязло на долу-дробчетата са и чисти.

# 29
  • Мнения: 286
Леле,вие ме шашнахте тука с вашите екскурзии в чужбина.На нас с Жорчето също много ни се ходи където и да било но има време..... #Crazy Crazy Peace hahaha
Фантичке няма да си права ако покажеш снимките само на някои,ами ние другите как благородно ще ти завиждаме ако не си визуализираме преживяванията ти и местата които си посетила. Naughty Crossing Arms Mr. Green
Жужавчице,стискам ти палци с най-голямо удоволствие. Peace
Вчера цял ден имах гости/моите приятелки от университета/и вечерта излизахме в Старата къща.
Е момичета голям купон падна,песни танци и червено вино
newsm68 Wine Glass,страхотно се позабавлявахме,припомних си старите времена. newsm19,и много се снимахме. photo
Може дори да ви покажа някоя снимчица... Joy Blush
Днес се наспах до 12-ех да е жива и здрава свекървата,че без нея никакъв живот няма да видя!

Общи условия

Активация на акаунт