Nuk, chicco ili avent?

  • 21 140
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Всички шишета - PLAYTEX.  Peace
Залъгалки - Нук и Авент. Просто цветовете на Playtex не ми допадат.

А къде е смисъла от отговора?

# 16
  • София
  • Мнения: 426
имам неща на чико и на нук на авент нямам но не ги и харесвам тях от другите2 марки съм доволна

# 17
  • Мнения: 1 291
интересувам се защото бих желала да заредя за нашия детски магазин.Мислех да заредя АВЕНТ, но в крайна сметка благодарение на Вашите отговори, реших да се свържа първо с Нук Hug

# 18
  • Мнения: 525
Ясноо Wink

Но ако магазинът се намира в район, където не се предлага например PLAYTEX или някоя друга марка, освен Авент и Нук, няма да е лошо да има. Само ще спечелиш.
Аз например всеки път трябва да се разхождам, защото в Павлово няма.

# 19
  • Мнения: 865
абсолютно всичко ми е на Нук Peace

# 20
  • Мнения: 2 531
някой да има координати на вносителите на Нук?
"Скамби". вносител(NUK- биберони, шишета и принадлежности) ул. "Хр.Г.Данов" 19 тел.: 032/62 09 21 бул. "Цар Борис III Обединител" 93 тел.: 032/63 09 98
ул. Цар Иван Асен ІІ №42 02/9446188, 9434319
http://www.galia-online.com/ecat/profile.php?go=285
А дали е уместно само на 1 фирма да заредите в магазина?По принцип хората предпочитет да има разнообразие! Иначе и аз съм с 2 ръце за НУК, мисля че те имат единствените мед. доказано ортопедични биберони!

# 21
  • Мнения: 917
Да споделя и аз как на 3м бебка обяви гладна стачка зарад шишетата на НУК. Та бях купила за вода нук, а за хранене на Д-р Браун и на възраст 3м Дени отказа да се храни - цокне 20-30гр и това е. Настана суматоха - сменях биберони, сменях мляко, по-топло, по-студено, направо се побърках докато на втората третата седмица от гладната й стачка се усетих да сложа храната в НУКа. Еми всичко си изяде детето! То може би моя е грешката, че взех различни шишета, но факта си е факт

# 22
  • София
  • Мнения: 68
Аз съм за Чико

# 23
  • Мнения: 1 291
трябва да избера 1 марка защото те предлагат фирмен стелаж, на който трябва да се слагат неща само на тяхната фирма.а в нашия магазин няма възможност за повече стелажи защото основно предлагаме бебешки и детски дрешки, но пък имаме и аксесоари играчки и защо не бебешки принадлежности.В центъра сме така че предполагам че има от всички марки, предпочетох да се посъветвам с вас Wink

# 24
  • Мнения: 1 371
Винаги съм предпочитала Чико. Има и някои неща на Авент. Нук - не.

# 25
  • Мнения: 15 379
Ползвам и трите марки, но залъгалките са само Нук - заради ортодонтската форма. Физиологичната серия на Чико е много хубава Peace

# 26
  • по света
  • Мнения: 1 587
Chicco,харесвам ги като качество.

# 27
  • Мнения: 258
всичко на Чико!!! Много са качествени! Peace

# 28
  • Мнения: 5 178
Аvent шишета , чашки . Нук биберон залъгалка, малко по-малки са самите биби и взех на Нук
Сега на Нук има четка за зъби и чесалки във формата на четка за зъби.. ръфа ги защото с нищо друго не може да си почеше набъбналия кътник

# 29
  • Мнения: 1 800
Преди да се роди сина ми купих шишета на Авент, Плейтекс и др. Браун. Сина ми хареса само тези на плейтекс с махащите се дъна. Сега му давам и с на Авент, но днес за първи път ми пропусна докато разбивах АМ в него. Опръска навсякъде. Бях чувала за този проблем, но не ми се беше случвало досега.
залъгалките използвам на Нук, детето ги харесва най- много, а на мен ми харесва дизайна им Simple Smile
Чашки му взех на Nuby- имат със силиконова капачка и не е трудно на детето да се научи да пие от тях.

Общи условия

Активация на акаунт