Някой поръчвал ли е торта от Неделя за рожден ден?

  • 11 684
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824

До Южния парк ли се намира?
Да,до Южния парк е.

# 16
  • Мнения: 3 457
ние само такива торти купуваме и за рожденните дни на децата и без поводи и сме много доволни PeaceВчера мъжа ми реши след многото обиколки на магазините да ме изненада с една и сега наобикалям хладилника често ,често Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 752
Да ...и за рожденни дни поръчвам от там и за сватбата ни тортата беше от там и до сега всичките са били много вкусни

# 18
  • София
  • Мнения: 44 131
Много са хубави тортите. И за рождения му ден тази година взехме и без повод сме взимали Wink
Чудесни са и са по-красиви от картинките на живо...
Колкото до разликата в цената - не знам как е възможна освен ако тортата не е застаряла....те нали пак от Неделя ги взимат...
Може би има разлика между това да е по поръчка и просто да вземеш готова торта...но мястото не би следвало да има значение...

# 19
  • Мнения: 2 498
Тортите на Неделя са много вкусни-поръчвала съм за рожденни дни и редовно си купуваме на парчета за в къщи....

# 20
  • Мнения: 1 196
За по-предния рожден ден взехме Мечо пух от Неделя - въобще не ми хареса, беше си гадна направо. Но понеже съм чла доста от техните торти и за този рожден ден решихме да е от там. Този път беше Дядо вади ряпа. Е, страхотна беше  Peace   

# 21
  • Мнения: 1 371
Много ги харесвам. Почти винаги взимаме от там.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 217
...и аз поръчах на Павел за 1-вия му Рожден Ден. Много беше красива, но и също така ми се изправиха косите от захар. Много са сладки.Simple Smile
http://good-times.webshots.com/photo/2495281530099815980BfdEiN
Тортата ви е страхотна.
Като гледам има само 2 мами против тези торти,повечето са доволни.
Ние имаме още време,но май ще се спра на Неделя.

# 23
  • София
  • Мнения: 68
И аз съм доволна от тортите на Неделя

# 24
  • Мнения: 324
И аз съм доволна, въпреки че за първия рожден ден си поръчахме едно бебе с биберон, което по каталог беше бяло, а те проявили творчество и ми я направили розова, защото решили, че сме момиче  ooooh! Няма да ви казвам каква драма изживях, ама пък беше много вкусна.

# 25
  • Мнения: 1 080
Много е важно, ако си харесаш някоя торта да попиташ за пълнежа - има няколко модела, които са кофти отвътре - само крем - примерно, ама като цяло са много вкусни
препоръчвам!!!
 newsm10 newsm10 newsm10

# 26
  • София
  • Мнения: 191
И ние взехме за първия рожден ден торта от там. Беше едно зайче с дълги уши, малкият много му се кефеше. И беше вкусна на всички.

# 27
  • Мнения: 72
           Аз пък много  харесвам готовите им торти , но поръчковите правоъгълните големите направо бих казала  НЕ.  Три пъти поръчваме от там и не оставам много доволна - от вътре обикновени а от горе с тежка /много сладка/ обвивка , но пък са  много  красиви .

# 28
  • София
  • Мнения: 44 131
Аз мисля, че може да си избереш и какъв да е пълнежа...т.е самата торта вътре....

# 29
  • Мнения: 171
Нашата беше тази : http://lz4dp.multiply.com/photos/album/85/Martinka_1_godinka#101
Супер доволни останаха вси4ки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт