Пак ли съм бременна?

  • 1 889
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Възможно е да ти закъснява, но незнам дали е възможно да си бременна, защото не съм спала аз с теб! Mr. Green  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 821
Една жена или е бременна, или не - няма средно положение Joy

# 17
Здравейте, моята красавица е на почти 6 мес и още не ми е идвало.Не кърмя от почти 2 мес.Правих си и тест за бременност-отрицателен е.Нормално ли е това? Моля пишете

# 18
  • Мнения: 611
Вече за сетен път се убедих, че някои хора от желанието си да пускат теми, задават все по тъпи и безсмислени въпроси ooooh!
Толкова теми и толкова въпроси се повтарят постоянно , че ми е писнало да чета едно и също вече ooooh!
Ами разровете се , потърсете с търсачката и тогава ако не намерите нищо  ПИТАЙТЕ Naughty
Ама този въпрос "Пак ли съм бременна..?", че ние от къде да знаем бе жена, да не сме ти в леглото Mr. Green
Пуууу аман от глупави теми Crossing Arms

# 19
# 20
  • Мнения: 953
Кристалната ми топка казва ДА, чакай близнаци  Wink

Ммм наистина един тест за бременност ще отговори на въпроса ти

# 21
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Кристалната ми топка казва ДА, чакай близнаци  Wink
Ами какъв ще им е полът не казва ли кристалната топка??? Mr. Green Mr. Green

Може да е нещо хормонално , може и да си бременна !!!Като начало направи си тест !!!!

# 22
  • Мнения: 97
И аз бях така миналия месец,но си направих тест и не съм бременна,просто хормони.Така че,според мен просто отиди до аптеката и си купи и ти един тест за успокоение. Grinning

# 23
  • Мнения: 4 621
Купи си тест Peace Само ти си знаеш има ли възможност да си бременна. Не мисля, че някои от нас може да ти каже.

# 24
Много любезни хора имало тука направо да не повярваш. Идеята ми беше да питам нормално ли е толкова време да нямам цикъл след като не кърмя , а не дали съм бременна , но явно не съм си задала въпроса където трябва. За тези на които са им омръзнали такива тъпи въпроси като моя просто да не отговарят

# 25
  • Мнения: 611
Много любезни хора имало тука направо да не повярваш. Идеята ми беше да питам нормално ли е толкова време да нямам цикъл след като не кърмя , а не дали съм бременна , но явно не съм си задала въпроса където трябва. За тези на които са им омръзнали такива тъпи въпроси като моя просто да не отговарят

Ами поразрови се с търсачката, за това е измислена Mr. Green
Надали ти си първата която пита за това, сто на сто ще ти изкочи доста инфо.
Просто е безсмислено да се повтарят едни и същи работи по 1000000 пъти ooooh!

# 26
  • Мнения: 371
Най-добре си вземи тест

# 27
  • Мнения: 1 432
Да, с тризнаци  Naughty

# 28
  • Мнения: 9 973
Много любезни хора имало тука направо да не повярваш. Идеята ми беше да питам нормално ли е толкова време да нямам цикъл след като не кърмя , а не дали съм бременна , но явно не съм си задала въпроса където трябва. За тези на които са им омръзнали такива тъпи въпроси като моя просто да не отговарят
погледни си заглавието! Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Много любезни хора имало тука направо да не повярваш. Идеята ми беше да питам нормално ли е толкова време да нямам цикъл след като не кърмя , а не дали съм бременна , но явно не съм си задала въпроса където трябва. За тези на които са им омръзнали такива тъпи въпроси като моя просто да не отговарят
погледни си заглавието! Mr. Green

А ти погледни кой е пуснал темата. Peace

gkoleva , освен тест и лекар не виждам кой друг би могъл да ти даде отговор на въпроса.

Antony, консултирай се с гинеколога си. Peace



Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 20:05 от passion

Общи условия

Активация на акаунт