Καλώς ορίσατε- Гърция- 9

  • 27 741
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Моят педиатър е много против антибиотиците.
Каму ли за застраховка.
Дава само в краен случай,на нас още не ни е изписвал.
Ако е вирус,обикновено казва че минава за 3 дни.
При Т депон,и засилено приемане на плодове.
Сокчета от портокал,лимон.

В Бг май има грипна епидемия.

# 16
  • Мнения: 2 149
Да и аз чух за някакъв отвратителен вирус в Бг,дано се разминем тук Praynig
И моят лекар е против Аб,само депон дава.

# 17
  • Мнения: 1 567
Нашата докторица вада за щяло и нещяло атибиотик. #2gunfire #Cussing out Но пък има σύμβαση με το Δημίσιο, та за това не съм я сменила още.
То аз и за това водя Елпида само за ваксини при нея. И за разните бележки за детската градина.
Иначе си я лекувам аз. По изпитаните бабешки методи.
Е, ако положението стане запечено - беж в болницата.

# 18
  • Мнения: 514
И нашия лекар дава АБ с лека ръка.
Сега да споделя за издънката ми преди година. Алекс лепна някакъв вирус от майка ми. Викнах веднага педиатъра, веднага изписа АБ. Отказах категорично да го дам. Само след няколко часа малкия вече беше с бронхит и отит. Та дадох хем АБ, хем Фликсотайд и Беровент, които вдишваше с маска през 4 часа. Е да ама аз нали съм инато магаре, реших да съкратя лекарствата от 6 пъти на денонощие на 4 пъти. Съжалявах детето, не исках да го будя вечер. Уж се беше оправил....след седмица хайде пак отначало.....ако бях дала лекарствата по инструкциите на педиатъра, нямаше да се разболее пак. Хайде сега кажете, смея ли да не послушам лекаря Embarassed

veselinap, я сподели за бабешките методи.

# 19
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Според мен е важно човек да има доверие на лекаря си. Ако не съм доволна от педиатъра си ще го сменя, но ако му имам със сигурност ще следвам съветите му.

shrew, ти си смела жена и си си платила за това и ще слушаш лекаря следващият път Wink.

Колкото до изпитаните бабешки методи, бих ги прилагала само за несериозни проблеми.

# 20
  • Мнения: 514
Само да знаеш колко си права  Grinning
И стига си крила детето, дай да видим някоя нова снимка  Simple Smile

Нещо бабешко искам за нещо леко.......защото и депона мразя  Laughing
Аз почти никога не пия лекарства, мразя лекарствата  Crossing Arms
То не, че съм боледувала кои знае колко де....за разлика от мъжа, които е винаги болен. Ама като видях как свекърва ми тича за щяло и нещяло с одеяла, чорапи и жилетки след Алекс, ми е ясно защо децата и са все болни  Wink Тя облича Алекс, аз го събличам, толкова ли е трудно да разбереш, че на детето му е топло.....зачервил бузи, потен, дърпа дрехите и мрънка. Аз моя съм го калила, хич не му се нрави да е навлечен.

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ето ни ,а в последно време от зъбите сме така
Послушах те и за Коледа и взехме люлка, та се "родих", като мрънка и реве я слагам и се успокоява, не че ако и писне и в нея не реве Wink


Не публикувам снимки на малката често, защото напоследък такива неща четох за детските снимки и къде се използват, че направо ужас. За това  и тези бързо ще ги махна.

# 22
  • Мнения: 558
Тео, голяма сладурка е Simple SmileДа ти е жива и здрава!
искам и аз момиченце...само в роклички ще я обличам

# 23
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Καλιμερα..... Party
И аз да се запиша при вас макар че съм в Кипър...
То къде Кипър там и Гърция нали сме побратими... Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 567
Ами, бабешко.... имам една рецепта на проф Димков за кашлица. Изпитана. Само че не я помня на изуст. Имам я записана. Има подбел, бъз, лайка, орехи, овкусява се с мед. Не е лоша. Аз съм я правила и давала на Елпида, че и на Яни. Многократно.
Е, знаете ги ...
Натопяване на краката в топла вода със сол...

Другото, което съм предприела сега - да спят на отворен прозорец.  Да се каляват.

Когато са настинали - ами много течности (билкови чайчета с мед), сок от портокал. Лека храна... И много, много физ р-р в нослетата...

Ура, днес е петък... А утре сме решили пак да ходим на Каймакчалан... Много е гот...

# 25
  • Мнения: 1 567
Вече си имаш бебе в къщи, а не новородено... Laughing Joy
Много е сладка. Да ти е жива и здрава....

# 26
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Благодаря ви, момичета, радвам се че сте я видели преди да изтрия снимките.
От два дни много ни мъчат зъбките, но ми е търпеливо на болка детето Praynig, не плаче само мрънка, но по цял ден Sad. Долният венец вече е подут и побелял, което значи че скоро ще се покаже зъбче Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 1 567
От два дни много ни мъчат зъбките, но ми е търпеливо на болка детето Praynig, не плаче само мрънка, но по цял ден Sad. Долният венец вече е подут и побелял, което значи че скоро ще се покаже зъбче Simple Smile.

На колко стана?

# 28
  • Мнения: 2 149
Тео много рано са ви почнали зъбчетата Crazy
На моята госпожица още не са избили,виждат се,накъдрени са венците и чакаме Laughing
Добре,че не е кисела милата, а и кремчето с узо мундисал явно помага Wink
Страшен грип е започнал в Бг-дано се опазят близките ни Praynig

# 29
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
mery_79 , как си със здравето?

Общи условия

Активация на акаунт