Колко дена преди термина ви беше секциото по МЕД. ПОКАЗАТЕЛИ?

  • 6 375
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
9 дена преди термин, седалищно разположено бебе. Но в деня на плановото секцио започна нормално раждане, така че и да не беше планирана за този ден, операцията щеше да е тогава. Дъщеря ми се роди 2.850 кг и 49 см.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 5 757
2 дни преди термина ми беше секциото, д-ра беше сколонен да изчакаме и още

# 18
  • Мнения: 4 555
9 дни преди термина. Малката нямаше никакво намерение да излиза  Confused
Искаше ми се поне сама да си избере рождения ден, но нямаше този късмет...

# 19
  • Мнения: 592
Първото ми секцио беше точно на термина ми.Причината за секцио ми беше едър плод и тесен таз.Родила съм две деца а никога не изпитах контракция,т.е.нямах никакви индикации за раждане.
Второто ми секцио беше 11 дни треди термина,причината е че е второ и не може по друг начин да родя.А е 11 дни ,защото исках да се роди на Стефанов ден

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
11 дни преди термина, заради прееклампсия. И аз исках сина ми сам да си избере датата, но уви той нямаше намерение да излиза.

# 21
  • София
  • Мнения: 627
Аз родих 8 дена преди термина - причина - гоооооооооолям плод-4.700 кг. и 56 см.Още от третия месец ми казваха, че съм си объркала датата на последната менструация с 1 месец JoyВ края на 8-мие месец ми казаха,че плода е с размери на бебе за раждане и че сигурно ще трябва да раждам секцио. Раждах в Токуда - много съм доволна.

# 22
  • София
  • Мнения: 672
9 дни преди термина. Искахме да е преди четирите почивни дни около 24 май, а и датата ни харесваше. Причина - очите. Болница Лозенец (бивша Правителствена).

# 23
  • Мнения: 2 000
9 дни преди термина беше второто ми секцио. Наложи се да е секцио, защото беше 2 години след първото.

# 24
  • Мнения: 351
Термина ми беше на 3-4 август секциото беше насрочено за 26 юли!
Да ама синът ми реши да излиза на 22 срещу 23! Laughing
И тъй свикаха екип и ме оперираха,роди се в 1.57 сутринта на 23!

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
12 дена преди термина ми. Той беше 5 август и моята лекарка ни каза с мъжа ми да си изберем една дата между 24-ти и 30-ти юли. Ние си избрахме 25-ти юли. Синът ми се роди голям - 4340 и 54 см.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Най-добре за бебето е, секцио да се направи на или около термина т.е. когато то вече само е готово да се роди. Това разбира се, е в случай, че няма причини налагащи по-ранна операция нпр. прееклампсия или нещо друго.

# 27
  • Мнения: 228
Насрочиха го за 10 дни преди термин,а стана 14 дни преди това.Причината за секциото беше зрението ми.

# 28
  • Мнения: 145
При мен секциото се наложи в последния момент. 10-ина дни преди термина бебката реши, че тр. да се обърне с дупето надолу. Поизчакахме малко, та дано да се обърне пак, но без резултат. Аз вече не издържах (бях качила 22 кила и през последния месец ми отичаха краката) и с радост приех факта, че се налага секцио. Избрахме датата 4 дни преди термина и всичко си беше ок.

# 29
  • София
  • Мнения: 790
Секциото ми беше 2 дена преди термина. Рали не искаше да излиза  Simple Smile Беше седалищно и се оказа по-голяма - 4кг.

Общи условия

Активация на акаунт