Подстригали го без да ме питат ...

  • 4 704
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
И двете бавачки на Дариа я подстригаха по веднъж. Втората го стори пред ужасения ми поглед дори...  Shocked Shocked Shocked
Чувствах се точно като теб - хем ми се ревеше, хем ме беше яд.  Twisted Evil Sad Cry

Майка ми все мрънка, че детето има много дълга и гъста коса, но няколко пъти изрично я предупредих да не смее да й пипа косата.  Stop и мен ме подстригваха идиотски като дете.

# 16
  • Мнения: 2 584
това е болна тема и за мен, ако стане нещо такова направо ще ги линчувам, а моя мъж не знам какво ще ги прави, засега само бритона и подстригвам аз  hahaha
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4300639
ето я през лятото сега косата и е още по дълга, и вече я научих да не си маха ластичетата като се научи да държи фибките ще съм много щастлива Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Успокой се малко, и ще ти мине. За коса не трябва да се съжалява.
Мама не ми е погаждала такива номера с Дияна... защото Дияна може и сама. И верно щях да рева кат я видях след действието на ножицата.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 567
Да, и на мен косата ми е болна тема. Помня  колко сълзи съм изревала като малка, защото ме бъркаха с момче.
Както и да е, косата расте, но въпросът е принципен. Ти си майка, ти решаваш кое е най-добро за твоето дете.
Ти познаваш най-добре своите родители и би трябвало да знаеш как да действаш с тях.
Успех в налагането на необходимия авторитет.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
О- о-о-о-о #2gunfire
Ако ми спретнеха на мен този номер- направо хващам ножицата и...... Crossing Arms #2gunfire #Cussing out
Ето ти една снимка на сина ми- почти на 2г.беше и още не беше подстригван
http://images17.snimka.bg/002912814-big.jpg
Много беше сладък с тия къдрици,но го подстригах със сълзи на очите,защото беше лятото и на вън 40 градуса- много му се потеше главата.
Но го подстргах така http://images17.snimka.bg/003085659-big.jpg
Сега пак му е пораснало"косището" Crazy,но докато не започне да му влиза в очите- не подстригвам Crossing Arms.Нищо, че преди малко майка ми ми намекна ,че му била дълга косата Twisted Evil
Не е казано ,че като е момче трябва да е като рЕпа в главата,нали2!?! Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 3 146
Ужасно бих се вбесила и аз! Що за нахалство! Натяквай им го!

# 21
  • Мнения: 4 668
Аз от вчера все мърморя  Sad ама какво от това , като са ми окепазили детето  Sick
Майка ми чак нахална - " Ами вика , вие не взехте мерки с тази коса , щеше да ослепее детето ... Shocked "
Хубаво де , ама чак пък до дъно да му отрежат бретона ...
Не било голяма работа според тях , баща ми още малко и сърдит ще започне да ми го играе , че съм му викала ...
А детето е просто като кукла с тази коса ... беше всъщност  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Имах същият случай - майка ми веднъж "пооправи" така косата на Калина. Като я видях, направо откачих и вдигнах страшен скандал. Майка ми реагира точно като вашите - изобщо не се впечатли, даже се възмути, че й се карам. Явно все пак е имало ефект от скандала, защото повече не посмя да пипа.

# 23
  • Мнения: 2 032
Случи се веднъж преди 2 години. Собствената ми майка взела изпълнителното решение да подстриже дъщеря ми, ей така, решила си жената- направила го. Разбира се, че много се ядосах и обясних защо. Надъъълго. Най-вероятно е било на особено висок глас, не си спомням. Най-вероятно съм й го повторила осемнайсет пъти, пак не си спомням точно.
Не останах неразбрана де; повече няма да се случва.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
Явно е често явление...

На мен косата ми е болна тема, защото като малка винаги със сестра ми бяхме подстригани тип паничка(според майка ми - прическа Мирей Матио незнам как се пише правилно).
 Като се роди дъщеря ми и още нямаше коса изрично забраних, който и да било освен мен да се приближава с ножица до косата й.
Не посмяха - въпреки постоянните намеци и от моите родители и от свекитата, че трябва да се подстриже.
 Като беше по-малък синът ми и беше с едни хубави къдрици... нашите не смеят да го пипнат, че ги "изядох" - та един път си отиваме и виждам малчо с едно "кукуригу" отгоре на главата - вързали му косата да му не пречи, ама не смеят да резнат без мен.
  Абе наплашила съм ги в това отношение.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Съжелявам за косичката! Аз водя непрестанни спорове с майка ми по темата  Tired. Тя смята, че косата му вече е твърде дълга за момче, а тя не е/снимката в подписа е от преди дни/ защото е къдрав. Освен това той не дава и дума да се изговори за подстригване и изпада в истерия, та ако решат да правят нещо без мен/което е почти изключено/, трябва да го упоят и вържат.

# 26
  • Мнения: 2 439
Само аз решавам каква е прическата на децата ми, излишната загриженост под формата на иимпровизации не допускам.

# 27
  • Мнения: 4 965
Щях да си взема детето и да си тръгна веднага, да му пусна още по-дълга коса и после 10 години да им го натяквам  Tired
...


Само аз решавам каква е прическата на децата ми, излишната загриженост под формата на иимпровизации не допускам.

 Peace

# 28
  • Мнения: 967
Бих заплашила лаконично, че следващия път сама взимам ножицата и ще пооправя собственоръчно прическата на "фризьора"!!!!

Боже, тия баби трябва да се следят изкъсо... И нашите баби правеха отначало каквото им хрумне в момента...., но аз съм си фурия и сега шоколадче не смеят да подарят без да ме попитат!

# 29
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Оле, гнусотия! Дано не ни се случи, щото ще коля и беся.
До 6 клас ме бъркаха с момче. Ще помня цял живот.
Не се чувстват виновни, защото не си била достатъчно категорична, според мен. Това е неописуема наглост! Нямам думи! Добре, че не е била свекърва ти майсторката, че тогава....

Общи условия

Активация на акаунт