ВМ НВХ По една пържола за фина кълка гола -29 част

  • 14 813
  • 428
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Пуки,аз и на 70кила имам бузи

Лили-няма никакво значение колко калории или въглехидрати имат корите за пурички,баници,тиквеници и т.н.-все е въглехидрат, все е непозволено
Не си трови мозъка-яла си,карай.
Повече няма да ядеш

Обядвах пилешка супа и салата от зеле 120гр-разнообразих Grinning
Луната не я практикувам,гладна не мога да стоя,а и не вярвам и грам даже на тия глупости, заявявам-глупости Peace

# 361
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Добро утро! Още не се е съмнало! Crazy
Няма ми го половин килограм! Отишъл е нощес у Финландия! Иха!
Гъл-гъл-гъл.
Да ви кажа какъв ужас преживях. Сънувах днес разни съновища и накрай си спомням най-страшния! Бръкнах и нагризах разнообразни бамбони. И хем вкусни, хем изпитва отвращение към себе си и се чуди. От друга страна някакъв непознат глас му говореше за хубостта какаова и разкоша шекерен и аз му се поддавах. Туй е страхът, да не ми отлети волята и да си остана със старите курешки по челото. Ох! ooooh!
Закусил броколата запеканка, кисело мляко. Къде ми е ленът.. Защо не съм смлял? Каквай таз несериозна работа? newsm78

# 362
  • Мнения: 72
Лили-няма никакво значение колко калории или въглехидрати имат корите за пурички,баници,тиквеници и т.н.-все е въглехидрат, все е непозволено
Не си трови мозъка-яла си,карай.
Повече няма да ядеш

 аз  до колкото знам  в НВХ всичко е позволено ,но   да е  такова  отношението че мазнините да са най много , след това белтъчиниет и най-малко  въглехидрати
 
   Thinkingа  сега мисля  ......щом съм  прегрешила с  тези кори  да  си остана днес само с тях и със закуската ми( 25гр пуешка шунка,50 гр сирене и  1  ябълка)
    !!!ВАЖНОТО Е  че след  това прегрешение  не казах днес  е  ден за яденее  и не опустоших целия хладилник Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Laughing

# 363
  • Мнения: 1 488
Момичета/варненки/и на мен ми е драго,че се познаваме лично.Аз след последния път като се замисля май си изчерпих репертоара,ам трябваше да си оставя малко и за следващия път  Embarassed Joy.
Пуки аз съм на ВМ НВХ и лунувам,но засега резултат нихт.Лунатичките казаха,че резултата се показвал след месец нейде.Ако искаш ще ти кажа резултат другия месец.

# 364
  • sofia
  • Мнения: 1 426
nepukistka, дай малко на мойто лице, че много слабо и кофти напоследък  Rolling Eyes. А дупето, голямо, ха сега де  Confused. За 4 дни съм минус 1 кг и дънката нова вече не стяга  newsm44.
Глейте сега за кво лице иде реч  Embarassed Embarassed Embarassed.
http://images23.snimka.bg/005054848.jpg

# 365
  • Мнения: 437
Кифла, ми чи кво му е на лицето, много си е добре даже, а другото личице на снимката- сладурска работа.Муц! Simple Smile
Аз май бяф споменал, ама да са повторя- лунни дни хич не ми действат слабително. Правил съм, ей тъй да се пречистя, да са обновя уж, но килограмово никога не съм се смалил от пълен глад, макар и по луна. Жалко, но факт!
Днес продължавам да съм режимен, но вече вечерях, а още ми се яде. Умиргам за една водка.Ох!
Пътувах по работа и да ви кажа, към Стара планина друга България-сняг до уши, не си носех ски, уви! Tired Но пътищата са ужасни, държа да отбележа, справедливо да са възмутя- дупка до яма, до нея пак дупка- ей такова е положението, дори на магистралата видях дупка колкото Фенски дуп голяма, а това значи много, повярвайте!
Ади споделих ви, мислих си за вас, желая ви чудесности.Муц. Heart Eyes

# 366
  • Мнения: 2 492
Ми ще се пробвам да лунувам един ден , пък ако не ми хареса резултата няма да повторя .  Confused
Кифла добре си си , аз искам слабичко лице , като преди , с високи скули , големи очи - а сега всичко потънало в мазнини .  Crossing Arms

Нямам идея колко въглехидрат има в един буркан домашен доматен сок , но го сметнах като Tomatoes, canned, low sodium във фитдей и въглехидрата ми скочи до небето с цели 30 гр . Crazy

# 367
  • Варна
  • Мнения: 5 193
[

 аз  до колкото знам  в НВХ всичко е позволено ,но   да е  такова  отношението че мазнините да са най много , след това белтъчиниет и най-малко  въглехидрати
 
Лили-не е така. Според тази логика можеш да изядеш една вафла,пет пържоли и две яйца и ще бъдеш под 20% въглехидрат за деня.
 PeaceНО, много важно е от какво са въглехидратите. Във ВМ НВХ въглехидрата трябва да идва от зеленчук,млечни,ядки, пълнозърнести-черен хляб,овес,кафяв ориз....и не се сещам за други,но сигурно има

Т.е.-можеш да разсъждаваш по твоя начин,когато много ти се яде примерно варен картоф или ориз, илии боб,или царевица-и взависимост от тях да си нагласиш количествата и процентите,но не и кори за баница,баница,пурички,тиквеници,пасти,торти,тутманици и т.н.
Което не означава,че не може да си хапнеш-хапни си,но да бъде изключение,а не системно ядене

Кифле, много си си добре,и аз не искам бузи

Пуки-лятото ползвах доматено пюре за една риба и питах в Спайдърите как да го сметна,там едно Момче по мъжки -т.е. простичко ми обясни,да не си хабя главицата да го търся във Фитдей,ами просто количеството на доматите да ги сложа двойно,понеже нали пюрето се прави от двойно/тройно количество домати-при условие,обаче че пюрето е домашно-т.е. няма добавена захар и неизвестни растителни мазнини Laughing
Не ми се стори много правилно,но и не помня вече дали се рових да търся,но ето ти моето доматено пюре,което съм си въвела във Фитдей

Дом.пюре 100гр
34кал/6гр въглехидрат/1,4белтък/0гр мазнини

# 368
  • Мнения: 135
Момичета/варненки/и на мен ми е драго,че се познаваме лично.Аз след последния път като се замисля май си изчерпих репертоара,ам трябваше да си оставя малко и за следващия път  Embarassed Joy.

Моля те, Щъкчо, твойта енргия е неизчерпаема за мойта веселяшка натура Hug
Тази сутрин, да се похваля, взех че забърках една тричава палачинка, само че последния път в Пикадилито нямаше овесени трици, та купих пшенични. С тях я обърках, сякаш става за ядене  chef
Хах, аз по бузите си гледам мазнотията - като се ухиля и очичиките ми се свият, значи е време да се опрятам здраво. Кифличке, нямаш бузи май...поне не големи.

# 369
  • Мнения: 1 488
Winnie  Hug
Toni Сънувах те вчера пък забравих да ти кажа.Гледах една строхатна синя булченска рокля и ти каза,че е твоята и че не съм ли знаела,че ще се жениш!
Изумена работа.Ади маам се,че зверо се събуди  Wink  bouquet

# 370
  • Мнения: 1 279
Момичета/варненки/и на мен ми е драго,че се познаваме лично.Аз след последния път като се замисля май си изчерпих репертоара,ам трябваше да си оставя малко и за следващия път  Embarassed Joy.

Как к`во ще правиш - ще трупаш нов репертоар! Hug
Пък и за сватбата на Тонито имаш да ни разправяш и за синята рокля!!! Joy

Канех се да те питам, коя е тая аптека дето си набарала кантара с многото показания, та ако минавам някога от там и аз да го hahaha поизтезавам малко!!!

# 371
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Toni Сънувах те вчера пък забравих да ти кажа.Гледах една строхатна синя булченска рокля и ти каза,че е твоята и че не съм ли знаела,че ще се жениш!
Изумена работа....
аХ,ПАЗИ БОЖЕ,чеки си плювна в пазвата ooooh!
Сакън,не се давам,булка не ставам

Вече нямам нерви и захвърлям кантара, събуждам се тая заран росна-росна,с едно прибрано коремче, като дъска за гладене и си викам-таз сутрин сигурно минах в 74 и....., качвам се на кантара-76
Ъ,просто много ми писна,писна ми от всичко, писна ми от старание,писна ми да съм отличник на теория и практика и да няма резултати
Ама разбирате ли колко много ми писна  Close

И кво като в събота ще пече и ще отидем пак да тичаме, като в неделя с мускулната треска пак ще съм с кило и незнам си колко отгоре.........а просто нямам думи вече

Ай сига да не тръгнете да ме успокоявате-наясно съм със ситуацията, наясно съм че другата седмица по туй време ще съм цикличен, ама това не мога да го използвам всеки месец като угодно успокоение

Хубав ден Heart Eyes

# 372
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,
Днес трябва да почерпя    cook
 Направих 1 седмица от старта на Режимното хранене 261uu  261uu Щях да целуна кантара:Започнах на 54 кг(мин, седмица)....а сега показва 52,500 !!! Та това си е 1,50 кг/ за една седмица! Гледам и не вярвам на очите си! И тъй като виждам, че вие сте с доста повече килограми за сваляне от мен- искам най- искренно да ви пожелая в най- скоро време и вие да видите същите цифрички. А на себе си пожелавам, да имам още малко воля, за да продължа, че пусто сладко, все ми се яде.
КиФличке- много си си добре, изглеждаш перфектно с малкото съкровище!
За Протокола: І днес си нося 2 Тричави палачинки + Бъркоч ( за междинки)
а за обяд- Суфле с тиквички....Нямам никакво месце обаче и май ще трябва да тичам до близкото бистро за нещо месно.
лек и хубав ден на Всички вас!

# 373
  • София
  • Мнения: 276
[quote author=Госпойца Димитрова link=topic=257066.msg6341993#msg6341993
Вече нямам нерви и захвърлям кантара, събуждам се тая заран росна-росна,с едно прибрано коремче, като дъска за гладене и си викам-таз сутрин сигурно минах в 74 и....., качвам се на кантара-76
Ъ,просто много ми писна,писна ми от всичко, писна ми от старание,писна ми да съм отличник на теория и практика и да няма резултати
Ама разбирате ли колко много ми писна  Close

[/quote]

ААА, Госпойце....недей тъка #2gunfire #2gunfire Ти си ни опората , не се предавай тъка лесно. Ти знаеш най- добре че резултат ще има, просто сега ти е такъв период. После  ще наваксаш и ще свалиш 2 кг- за 1 седмица. Сама казваш че  коремчето го няма и се чувстваш добре, та нали това е най- важното! Продължавай в същият дух и за известно време не се качвай на кантара...после ще ти е приготвил приятна изненада!

# 374
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тонимирь, ща ва набия!
Каков кантар? Сантиметър!! Това ви тряба! Защо се сърдите на мерилото, като по-важен е метъра какво показва? Той не е измамник като кантаря, да знайти!! Crossing Arms

Апропо, все ще казвам и все забравям, че историята на Щък да се архивира и да бъда запознат на следващия партиен купон с преживелици. Чух, че било забава, искам и аз да се посмея в този час с тая мамуна, Щъкова сладуна! Heart Eyes
Предстоят ми 5 протеинови дни. След снощното ядене на зелен фасуль съм много спокойна, у въглехидрата е истината. Но ще тряба се разнообразя сега с месото някак, да го приготвям по разнообразни начини, щото имам навика като се амбицира да яде едно и също. Което е ефективно, но и скучно, а аз мразя скуката.
Ще ходя на пазар в Занзибар. Ще купя риби, пуяци, кокошки, ако има и печени стоножки.
Ще ръся копър, магаданоз и риган, ще пръскат огън омлети на тиган!

Общи условия

Активация на акаунт