ВМ НВХ По една пържола за фина кълка гола -29 част

  • 14 821
  • 428
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 818
На пръв поглед ми прилича менюто на 1500-1600 калории.
Хабе, Щъч, все ще те питам, каков гюмнастик вършиш и от нета ли е? Събирам вясакакви акробатики, за да ги разнообразявам. Всеки ден нещо различно, да не ми омръзнат. Crazy
Засега съм един Пилатес за крачоли и Бели денс. Ама днес ми първи гимнастически день и малко му лошо. Аз тъй от физически труд му са поврежда тялото отначало и са чувства лошо, ама сетне ще стане красавец, туй го подпира с гюмностиката дан спира..
А може и да му е лошо ,щото изяде половин килограм пуйешко. Кудкудяк!  Blush

# 76
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро bowuu дебело утро
Подут съм и много налят, от сиренето е,обаче тъпо е така-ядеш някакви безсолни,нискомазнинни храни една седмица и на първата хапка нормално разградско сирене те удря килото Shocked е няма нужда от такъв стрес мозъка ми
Вече спирам с експериментите, то ти отива целия ентусиазъм по дяволите
Зеленчуци, млечни,протеини,кисел плод и умерени мазнини-това е то
Хай чал
Роси, приключваш ли...остави малко и за другия месец и ела да те видим Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 488
ДОбро утро момичета  Hug аз днес се чувствам особенно слаба и затова сега си правя джакузи на крачката.Небесна правя "каланетика сутрин и вечер"Но доколкото знам и от нета можеш да си изтеглиш каланетика,но тя май е 40 минутна!Книжката струва7-8 лв.Пилатеса за начинаещи дето го правих в началото от нета го изтеглих.Успех с намирането  WinkХубав ден на всички пожелавам.
Алиууууу счетоводителите,таз работа не свърши ли бре!  bouquet

# 78
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
Тони , твоите бостанджии се се разпространили навсякъде - и при мен ги има и в НАП...
Небесна , в замундата има каланетика на руски . За Пилатеса - ако не се прави правилно не носи удоволствие .
Щък , много ти е готин малкия мъж  Heart Eyes
Мина и тя се е заровила сигурно в документи
Ще минавам пак към моя си режим - Вм-НВД .Обаче като гледам манджите на Дени , аз май малко ям напоследък  Confused Обаче пия вода
Пуки , слагам емотикончето с поклона  Heart Eyes
Фен  Heart Eyes
Абсе , не си забравяй мисълта
Рема , как е на работа ?
Абе къде е Уини ?
 Hug Зачезвам

# 79
  • Мнения: 2 897
Здрасти, раче осмокраче bouquet!
Вие не ядете малко, аз ям много Crazy!
Щот' съм ИнЪ ламя Mr. Green!
Тони, абе може да съм луда ама сметаната на Данон ми е по-вкусна от Роса Blush...
И ги остави тея нискомазнинни шитове, много хубаво решение.
При спайдерите в подписа на карамелката, или беше някой друг Thinking, пишеше low fat = low food Mr. Green!

# 80
  • Мнения: 504
Здравейте   Grinning
Роси много работа имам по това ДДС, освен това вчера ми пратиха една справка за плоския данък каква да е компенсацията поименно се вкарват 500 човека, справката им трябвала за 28.12.2007 г.  #Crazy Не съм почнала инвентаризация, и на всичкото отгоре ми съкращават една длъжност от счетоводството. Ако не изперкам до края на месеца на 30.01 съм на Св.Константин и Елена на семинар  Mr. Green  Охххх, оплаках се, но не ми олекна  Thinking

Ям позволени неща, МЦ' то дойде кантара сабалем +1 кг.
Закуска:150 гр.цед.кис.мляко+100 гр.кис.мляко+20 гр. орехи
Обяд : 120 гр.броколи +25гр. сметана + 190 гр.пилешки бут
сега - 2 бонбона черноморец (не знам що ги изядох - това не е позволено)
Вода до сега 2 л.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох да се оплача, не ми е комфортно нещо Sad-не че ме болят бъбреците,ама голямо напрежение ми ходи в мене,тресе ме волта яко
Обядвах супа пилешка и зелев лист, в супата имаше фиде,но малко
Имам работа
Имам нови ботки,намалени,безбожно евтини, доволен съм, тропам в офиса с тях
Ядох и една мини ябълка-жълта, добре ми е,но ми е надут коремя
Хайди бай

# 82
  • Мнения: 758
Привет и от мен!
Да ви кажа честно тази диета ми е супер! Днес се възползвах от съвета на Тонита (ако не се лъжа да ме иСВИНИте ако греша) и си вех храна на работа. Та да дам отчет на свършената работа за днес:
Закуска
мляко с нес и малко кисело мляко
по-късно:
  • бекон
    две яйца
    сирене
    домат
Обяд на близкото кръчме беше мнооо вкусно
  • пилешко в бекон
    салата от зеле
преди малко
беконче с 2 топени сиренца и един морков
за довечера може би ще е пак
  • печен бекон
    с домати или салата зеле
    и малко сирене или кисело мляко


И да ви се похваля, че първите 2 кг слязаха (поне новият ми кантар така показва) Не съм сигурна дали се справих с линийката и тя да го покаже.

Имам и такъв въпрос: имам вродена анемия, т.нар. Таласемия, която по-принцип не ми пречи, но мога ли да я задълбоча. По принцип за анемията е добре да се яде месо и зелени зарзавати, ама да попитам някой ако знае

# 83
  • Мнения: 2 897
Избягвай топеното сирене, много е изкуствено, иначе добре ми се струва, но зависи от вида и количестово бекон. Ако е достатъчно мазен ок, ако не е имаш нужда от още малко масло или зехтин.

# 84
  • Мнения: 758
Ами, Дени, сурово пушен е и аз си го запекох на грил-тигана и май си е достатъчно мазничък. Затова и аз не добавих още нещо като масло или зехтин а и салатата ми беше овкусена със зехтин.
Само с линийката дето не се сборих ама айде утре че отиваме с малкия на гости.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Колко горе-долу е бекона като грамаж...? Струва ми се много много бекон за един ден
За анемия-дроб и зелении-коприви,спанаци,лапади и такива

# 86
  • Мнения: 1 488
MagieA Успех  Hug
Аз днес съм лунуваща,но за утре киселото ми мляко ме чака и обяда ме чака.Баба ми приготвила едни меса,ммммм   chef и така.Тонич честито за Обущата,аз поккрай тия киши и локви установих,че мойте ботуши пропускат  Sad утре ще изляза с кубинките! Mr. GreenАди лека от мени  bouquet

# 87
  • Мнения: 2 897
Бърз отчет до момента:

*** мляко с нес кафе
*** ленено семе, трици
*** 1 яйце, 50 гр вита шунка,20 гр сирене Дунавия, 10 гр масло, 3 маслини, 100 гр домат
*** 1 пилешка плешка, 50 гр сметана Данон, 250 гр гъби, 50 гр моркови, 100 гр спанак, 50 гр чушка
*** 1 яйце, 25 гр бекон, 20 гр сирене Дунавия, 5 гр масло, 20 гр авокадо, 3 маслини, 100 гр домат
*** 100 гр пилешко филе, 10 гр масло, 2 маслини, 50 гр моркови, 50 гр бамбук, 100 гр гъби, 100 гр краставица, някакви количества бамбук, водорасли, кълнове
*** може да има още, знам ли

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 19:52 от Denichkata

# 88
  • Мнения: 1 280
Ето ме и мен...и аз като Тони днес бях решила да ям плодове,заради проблемите до скоро с посещенията ми в кабинета,които рязко спаднаха..и до тук,ок ,ама сега съм метнала едни пържолки на скарата и една салата мъж ми е забъркал...познайте дали няма да хапна? Направих си строга ревизия за това какво ям и най ве4е по колко..резултата е трагичен - ям по много големи коли4ества..и от там ми се вдигат калорийте..та от утре пак съм на тефтер:Какво яла,какво.....всичко ще се документира! Иначе явно са ми слаби ангелите.Когато си пишех преди,всичката сметка ми беше пред очото и резултатЯ беше на лице.Та от утре -на тефтер..
Тонче ,а към тез буйки нямаше ли комплект фусте? И аз днес излязох само за 5 мин.,уж да взема карта за Бг за телефона,а се върнах с един суичер пак..този път бледорозов... Embarassed Как хората пестят пари,как не харчат и имат..а аз-редкопръста колко си щете...няма да се видя в пари никогаш... Cry

# 89
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честит Имен Ден на Мен,
както и на всяко друго Тони в темата дето броди,
а ако при нас няма, може да е от Дюкана,
или при  Рицарската смяна-
където и да сме да сме здравни и прекрасни,
живи и опасни -малини желани и много засмяни
  bouquet
Черпя с рисунки,че някои сме със слаби ръце-посягат
Хай успешен ден
Тоз ми ти сняг кога ще се стопи да си тропам с ботките.. Crazy

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 07:48 от Tonimirkata

Общи условия

Активация на акаунт