Лечение на стрии с витамин А

  • 48 293
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Значи от крема на Roc има  ефект?

# 16
  • Мнения: 764
Цитат
Значи виж сега,няма да стане с капки вит А.Трябва ти крем,съдържащ третиноин ....
от къде да го намеря тоя крем  Cry
не съм се отказала продължавам да търся
Съветвам те да помолиш някой,който живее във Франция или в Белгия да ти донесе.

# 17
някои можели да ми каже този крем на Рок колко струва и за какво по то4но е какво да кажа в аптеката като си го купувам  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 068
някои можели да ми каже този крем на Рок колко струва и за какво по то4но е какво да кажа в аптеката като си го купувам  Embarassed
и след колко време започва кожата да се бели?

# 19
  • Мнения: 79
Записвам се и аз да следя темата. Предстои ми раждане и така съм се нацепила навсякъде и съм ужасно депресирана  от този факт.  Дайте повече информация за това кремче на Рок.

# 20
  • Мнения: 459
и аз искам инфо за кремчето на Рок

# 21
  • Мнения: 45
И аз съм ползвала крема РОК и съм доволна има ефект, но се иска и постоянство. Крема си го купувам от чужбина(не живея в БГ за това), но съм го виждала и в БГ в аптеките

# 22
  • Мнения: 240
Някой може ли да качи снимка на крема? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 45

но тожа е антицелулитен крем на РОК, нещо не намирам този за стрии, но е същия  бял отвън

# 24
значи да тарся в аптеката крем за стрии на рос  newsm78 а никои ли не му знае цената молясе да не е нещо от 50 - 60 лж  #Crazy

# 25
  • Мнения: 764
Едва ли този крем на Рок ще направи толкова силно излюшване,колкото е необходимо,не мисля,че ще е толкова агресивен.

# 26
  • Мнения: 45
ето открих една такава

съжалявам, но не откривам по-голяма снимка

Крема си го купувам за 21евро, в БГ не знам колко струва. А ефекта се вижда след втората седмица, поне при мен беше така, като се мажех сутрин и вечер.

# 27
  • Мнения: 1 043
аз ползвах на лиирак и съм си със стриите на дупето още -  карате ме да се замисля за този на рок но повече ми е интересно  кремчето за което се говори , мойте стрии обаче остаряха вече - още от първото раждане , какво ли не им мазах тогава и няма махане - но това с витамин а не го бях чувала  за съжаление , много ми е интересно дали пречи да се ползва докато кърмиш - че аз още кърмя а знам че витамин а небива да се ползва нито във маски нито кадето и да били по време на кърмене - само че не се сещам откаде съм го чела  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 708
a има ли шанс витамин А да окаже някакви неблагоприятни въздействия? от сорта на пигметни петна, например...

# 29
  • Мнения: 764
a има ли шанс витамин А да окаже някакви неблагоприятни въздействия? от сорта на пигметни петна, например...
Ако се прави излющване на лицето с Ретин има много голяма опасност от появата на пигментни петна.Затова и цяло лято се мажа с какво ли не,само да е с висок фактор.Кожата на тялото е по-малко податлива на образуването на такива петна,но не мога да твърдя със сигурност.Ако,обаче се сдобиете с крем,съдържащ третиноин 0,1%,в листовката към него трябва да има такова предупреждение,или най-малко преди употреба всеки трябва да проучи въпроса.Във всеки случай обаче,излагането на слънце след излющване не е препоръчително,защото кожата ще е станала по-тънка и нежна и ще се нуждае от  възстановявнв,което пък ще доведе до заличаване на стриите.

Общи условия

Активация на акаунт