Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 154 114
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 677
Е, те го произнасят така, защото по принцип са банкерки и са временно на тази длъжност. Спрайдер им звучи по-престижно.

# 331
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нищо с "Ер" накрая не ми звучи престижно.

# 332
  • Мнения: X
Наистина с по-големите номера е много трудно не само за дамите,но и за мъжете.Аз,макар че съм 56 кг. като тръгна да си търся дънки бая се озорвам да намеря нещо,дето не е с плитка талия и да не е съвсем семпло и изчистено.При съпруга ми е още по-трудно,защото масово се предлага стока до XXL,а той влиза в XXXL,има много интересни модели ризи,тениски,но никога няма за по-едрите мъже,или ако има-свършват първи.

# 333
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Наскоро родих второто си дете и ужасът с дрехите ми е добре познат. Все още нося бременните си дрехи, ама идва зимаааа...

# 334
  • Мнения: 1 941
Е, какъв е тоя Спридер? Никога не съм го чувала!
Кроасания, дай да ги видим тея блузки хубави  Laughing

# 335
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
и аз минавам през спридер честичко. http://www.sprider.gr/

# 336
  • Мнения: 3 457
Ей ,хора и в мола до Хемус и в мола на Стамболийски има дрешки като за вас  :hug:2 дена обикалям ту единия ту другия и най-малкия размер е 40 ,е ние умрелите в кожата си от къде да си купим нещо по официално CryНаправо се отчаях.А най-ме хвана яд в едно магазинче нещо известно беше дето се опитаха да ме убедят че точно 40 е моя номер,аз съм с 34-36.Не можеха ли да кажат просто за вас нямаме размер ,ами ми бутат дрехи в ръцете....Ако някой някъде е видял някое по-малко бяло панталонче,екрю с тънки райета надолу ,моля да пиши  Praynig

# 337
  • Мнения: 511
И малки номера не се намират лесно Naughty В Дика например панталоните с номер 36, отговарящи уж на 42, са най-малкия размер, на който попаднах Rolling Eyes Идеални са ми в краката, но в талията стоят като чувал #Crazy И това е дискриминация Tired

# 338
  • Мнения: X
От началото на лятото си взех тъкмо 3 панталона от Манго, сега дори са намалени. Предполагам, че са от серията за бременни, затова има и по- големи номера, комбинация от лен и памук. Преди няколко дни взех последния, за 22лв. Shocked Блузки и потничета, по- изчистени (не стават за официални) също има до XL. А това магазинче СТЕФИ трябва да го преслушам и аз  Wink

# 339
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някой има ли по-точни кооординати (адрес) на м-н Стефи?

Колкото до Спридер-а... не ми хареса нищо  Sick
Едвам намерих 7/8ми панталон за щерката.
Сега, с намалението цените си ги бива, но иначе са били бая космически за шир-потребата дрехи, които продават.

# 340
  • UK
  • Мнения: 3 959
Този магазин Стефи на Красно село ли е, където някой каза че не го е намерил? Онзи ден минах случайно покрай него и понеже наистина пишеше с огромни букви от L до XXXXXXL, затова го забелязах. Само че не знам как да обясня къде се намира, аз идвах от Бъкстон по маршрута на трамвая, но влязох в пазара по диагонал от самия булевард. Намира се някъде зад табелата Красно село, тази, синята, и е до зеленчуковия пазар, не магазинчетата с дрехите. Има една будка за шоколад и други такива неща, та зад нея един от магазините.

# 341
mili dami,namerih magazinite na stefi.Tozi na krasno selo i tozi na Botev.naistina ima strahotni drehi,a cenite sa super normalni.Az sam dosta golqm nomer i bqh mnogo iznenadana kogato mi dadoha da probvam 15 4ifta 7/8 pantaloni.ima vsqkakvi modeli.4esno kazano takav golqm izbor ne sam o4akvala.a prodava4kite bqha mnogo mili,dori ednata kqto e okolo nomer 52 oble4e edna tunika za da vidq kak bi stoqla.vav nikakav slu4ai ne nastoqvaha da kupq na vsqka cena,a davaha obektivno mnenie.To va e za magazina na Botev.A magazina na Krasno selo e po mani4ak no pak e palen sas stoka kakto i tozi na Botev.O bqsniha mi ,4e sled 20 avgust po4vat esenna stoka.Sas sigurnost me spe4eliha kato redoven klient.Dano da ima pove4e magazini kato tezi sas hubava stoka i perfektno otno6enie.Posetete gi mislq,4e 6te vi haresa.Uspeh.

# 342
  • Мнения: 1 650
мила Криси1
Вместо да подвеждаш хората, защо не вземе да наблегнеп на аеробика и фитнес например
или да се поограничиш (както с яденето, така и с рекламата)

# 343
  • пак там
  • Мнения: 2 885
мила Криси1
Вместо да подвеждаш хората, защо не вземе да наблегнеп на аеробика и фитнес например
или да се поограничиш (както с яденето, така и с рекламата)

А ти какво правиш в женски форум, че ми стана интересно? Или това е единственото място, където можеш да си сред жени, без да се ужасяват от теб? Или поне докато не проговориш де...

# 344
  • Мнения: X
мила Криси1
Вместо да подвеждаш хората, защо не вземе да наблегнеп на аеробика и фитнес например
или да се поограничиш (както с яденето, така и с рекламата)

 #Cussing out smile3513

Общи условия

Активация на акаунт